Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rejestracja na studia

Polecane posty

Gość gość

Hej, w dniu dzisiejszym sprawdziłam swoje wyniki na studia i dostałam się na jeden z trzech kierunków na UW. Niestety jest to kierunek na którym najmniej mi zależy. Na pozostałych jestem zapisana na liście rezerwowych i tutaj ważne dla mnie pytanie. Czy jeśli złożę dokumenty o ostateczne przyjecie mnie na kierunek na który się zakwalifikowałam to nadal będę miała za kilka dni szanse przenieść się na inny czy w tym momencie jestem usuwana z list rezerwowych? Boje się że tak może się stać i zostanę na kierunku na który iść nie chcę a z kolei jeśli nie złożę dokumentów to moje miejsce przepadnie i może się okazać że zostanę z niczym. Czy ktoś ma podobną sytuację albo wie jak to wszystko się odbywa bo na stronie Uniwersytetu Warszawskiego nie ma informacji na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie zalezy ci na nim to nie idz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jeśli nie złożę na niego papierów to może się okazać że nigdzie już się nie dostane bo moje miejsce przepadnie. Nie wiem jak to działa i stąd moje pytanie do kogoś kto może lepiej się orientuje albo ma tak samą sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×