Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rok temu na raka zmarła moja mama a teraz a taty wykryto

Polecane posty

Gość gość
Stazysto uwazaj bo jeszcze cie tu rozpoznaja i bedziesz mial klopoty za wkopywanie polskich lekarzy, juz ktos zapytal gdzie to sympozjum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytałam gdzie konferencja z ciekawości, nie będę go pogrążać. On nie wkopuje polskich lekarzy- po prostu nie ma pojęcia o medycynie. Uchowaj boże przed lekarzem, który nie rozumie faktu że ludzie umierają i będzie w nieskończoność przedłużał życie dla polepszenia statystyk. Przedłuża życie o 4 miesiące- zastanowiłeś się jakim kosztem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:15- :) wreszcie ktos madry i realista:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho silne lobby sie odezwalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie lobby? wszędzie węszysz spisek? to już pachnie manią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo to pan stazysta bedzie niemilo zaskoczony ze nie ma pojecia o medycynie, a pani bardzo dobrze mowi:) nie ma co meczyc pacjenta bo i tak tylko bedzie to meka i przedluzona agonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta 1234
Wiem co czujesz... Mój tata zmarł na raka trzy miesiące temu:( Medycyna okazała się bezradna... Najgorsza jest świadomość, że bliska osoba umiera a ty nie możesz nic zrobić:( Bardzo współczuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.23 :) jest pani bardzo madra i rozsadna:) tak samo myslalam jak pani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, stażysta ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pan stażysta po prostu jeszcze za mało widział. Sporo wie po studiach, wychowany medycznie w wierze we wszechmoc medycyny, słuchający na konferencjach wielu mądrych zdań i technik. Kilka lat i zmięknie :) To tak zawsze działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja:)- mlodzi bardzo angazuja sie na poczatku tylko a potem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A stazysta sam sobie napisal haha ze ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta 1234
Popieram... Mój tata miał radioterapię po, której konał z głodu i pragnienia ponad miesiąc a my prosiliśmy żeby Bóg zabrał go z tego świata... Lepiej pozwolić umrzeć w spokoju, chociaż to trudne... Ja do końca miałam nadzieję na cud...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam zwiazek z medycyna, onkologiem nie jestem ale wiem jak koncza sie metody niemieckie- na potwornej agonii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to nie stażysta, to lekarz napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margareeeettkaaaaa
To napisałam ja Lekarze leczą jak trzeba. Z całym szacunkiem dla stażysty, ale młodzi lekarze lubią brać się za coś, co z góry jest skazane na porażkę, a przysparza tylko cierpień pacjentom. Życzę dużo siły " i dobrze że się nie stosuje! Jeśli mamy 3 ogniska meta w wątrobie szansa na przeżycie jest zerowa. Spójrzmy prawdzie w oczy, za granicą lubią wykonywać operacje, coby podnieść sobie statystyki podjętego leczenia. W Polsce jest podejście rozsądne- leczenie paliatywne, kiedy nie ma szansy na radykalne PS: gdzie ta konferencja? " zapytałam gdzie konferencja z ciekawości, nie będę go pogrążać. On nie wkopuje polskich lekarzy- po prostu nie ma pojęcia o medycynie. Uchowaj boże przed lekarzem, który nie rozumie faktu że ludzie umierają i będzie w nieskończoność przedłużał życie dla polepszenia statystyk. Przedłuża życie o 4 miesiące- zastanowiłeś się jakim kosztem? " pan stażysta po prostu jeszcze za mało widział. Sporo wie po studiach, wychowany medycznie w wierze we wszechmoc medycyny, słuchający na konferencjach wielu mądrych zdań i technik. Kilka lat i zmięknie usmiech.gif To tak zawsze działa " Żeby nie było wątpliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tego ze sie przedluza skoro to przedluzanie to wiecej cierpien, nie napisze kto tak cierpial i cierpi teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Margaretka- samo sedno:) ja mysle tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz napisal ze stazysta ma racje:) super haha, autorem chyba tez jest stazysta haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margareeeettkaaaaa
na pocieszenie powiem że kilka lat temu byłam podobna, wierzyłam że warto walczyć zawsze i do samego końca. Dziś wiem że to było bardzo błędne, a przede wszystkim szkodliwe i niehumanitarne myślenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:50, znam przypadki takiego leczenia o ktorym pisal student i tylko wiecej pacjent cierpial i rodzina tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest tylko wyciaganie kasy od ludzi. Moja rodzina zbierala na leczenie kuzynki, uzbieralismy bardzo duza sume- kilkadziesiat tysiecy zl, kuzynka umarla po tym leczeniu po miesiacu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margareeeettkaaaaa
bo leczenie za granicą kończy się dokładnie tak samo jak w Polsce, conajwyżej w lepszych warunkach lokalowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ciekawe tylko dlaczego na zachodzie wyleczalnosc nowotworow jest o kilkadziesiat procent wyzsza. Ktos tu rznie glupa i chyba nawet wiem jaka to grupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie .leczenie na zachodzie nie konczy sie tak jak w polsce. Albo jestes imbecylem albo bardza przebiegla gnida. Moja matka gdybym przez odpowiednich lekarzy nie naciskal bylaby po raku sutka leczona c******m polskim schematem chemioterapii. A Tak dzieki odpowiednim "zabiegom"uzyskala chemioterapie TAC plus herceptyna (wg zachodnich standardow). Moze dzieki temu jest zdrowa i minelo juz wiele lat. Tak distalaby c*****y polski schemat cmf po ktorym ludzie umieraja po niespelna roku. Wiec przestan p******ic cwana konowalska swinio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margareeeettkaaaaa
W europie zachodniej jest dużo wyższa wyleczalność nowotworów z bardzo prozaicznego powodu. Tam do lekarza trafiają pacjenci w początkowym stadium, a w polsce? kaszle 5 lat i dopiero pójdzie do lekarza żeby dowiedzieć się że to rak płuca. Umrze w winny NFZ ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestan lzec. Tam jest inna chemia, tam jest inne leczenie. U nas jest nieoperacyjny, a tam operuja. Tam po prostu chca wyleczyc. Wczesniejsze stadia to inna para kaloszy ale przede wszystkim leczenie jest lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytoczylem ci prosty przyklad mojej matki a ty dalej te swoje wyswiechtane bzdety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Margareeeettkaaaaa
nie wyleczyć tylko przedłużyć o 3 miesiące. Nie mówię o Twojej matce (zdrowia jej życzę), bo schematy nieraz mogą się NIEZNACZNIE różnić. Za granicą lekarze są wcale nie lepsi, sprzęt wcale nie lepszy, dostępność wcale nie lepsza, tylko wygląd szpitala ratuje sytuacje. Dla mnie ważniejsze są kompetencje niż klimatyzacja, ale to już rzecz gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×