Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rok temu na raka zmarła moja mama a teraz a taty wykryto

Polecane posty

Gość gość
Znow 00:51 ma racje, tam trafiaja ludzie we wczesnym stadium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu chodzi o leczenie nie klimatyzacje. Nie odwracaj kota ogonem dla wlasnych celow. Podejrzewam ze osoba ktora tu pisala ze mozna pomoc temu czlowiekowi poprzez operacje miala racje tylko takie stanowiska sa w tym kraju niepopularne bo tu sie na wszystkim oszczedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tak dalej sama sobie potwierdzaj wlasne posty z innego nicka. Smieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ona sama sobie nie pisze, ja pisze z nia i to ona ma racje a nie wy. Tam wczesnie wykrywaja raka a u nas ludzie czekaja na ostatnie stadium. Gdy wyjechalam do szwecji i zameldowalam sie to po 2 tyg w skrzynce zobaczylam do mnie list bym koniecznie przyszla na rozne badania, mammografie cytologie i takie rozne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego patrick sw. umarl tak szybko i aniolek umarl tak szybko i teraz inni choruja i umieraja, nasza piekna aktorka bardzo chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz sie modlic do stwórcy i prosic zeby go uzdrowił,poproś dosłownie zeby usunał z organizmu ta chorobę.I wierzyc i modlić się.Wiem ze to trudno ale nie trac wiary,wiara czyni cuda.Tak samo jak efekt placebo,i dieta poczytaj o ostrej papryce życze Ci wszystkiego co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci wszyscy glupio madrzy co pisza tu o tym ze nie warto przedluzac zycia choremu.. A moze ten chory CHCE ZYC O TE 4 MIESIACE DLUZEJ nawet kosztem dodatkowych niedogodnosci.. Nie zastanawialiscie sie nad tym egoisci, ktorzy wygodnie siedzicie przed komputerami bez swiadomosci ze zaraz bedziecie musieli umrzec..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyluzuj. To jest po prostu grupa, ktora ma za zadanie niwelowac koszty za wszelka cene. Gdyby sie okazalo ze na tych operacjach mozna jeszcze zarobic to nagle stwierdziliby ze jak najbardziej powinno sie je przeprowadzac. Mordercy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Polsce jest różnica leczenia miedzy jednym szpitalem a drugim mojej siostrze w jednym szpitalu rzeźniki pobierali wodę z płuc na żywca w innym dali znieczulenie że nie czuła nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha ale goraco. Dwie grupki dra koty :) wole grupke realistow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie a te 2 przyglupy zaraz ci napisza ze na zywca bez znieczulenia jest lepiej a wlasciwie to po co ja pobierac skoro pacjent i tak umrze. Lepiej niech tak nie cierpi i szybko zdechnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha na zywca bez znieczulenia jest lepiej haha dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko byloby ok gdyby nie brali tyle kasy za to nowoczesne leczenie, to prawda ze skutecznosc jest lepsza leczenia gdy mniej zaawansowany a i w niemczech kto bardzo juz chory to i tak szybko umrze mimo tej metody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem lekarzem i potwierdzam, obecnie zaleca sie wykonywanie metastatektomii przy pojedynczych przerzutach i odpowiednim stanie chorego. Nie jest to powiazane z wiekszymi komplikacjami a przedluza zycie znaczaco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stazysta napisal ze polscy lekarze nie mowia o tej metodzie pacjentom. Powiedz dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewykonuja jej polscy lekarze, moze tylko na wlasnej rodzinie i przyjaciolach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze wzgledu na koszty i niedostepnosc specjalistow. W szczególnosci to drugie.Oblozenie wiekszosci oddzialow jest b slabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie- przy pojedynczych przerzutach! A nie gdy juz ktos umiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy czym piszac o kosztach mam na myśli wytyczne nfz. Jakiekolwiek pretensje pacjenci moga miec jedynie do tej jednostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie! Janekrys odpowiedzial. Stazysta chcial pomoc autorce ale niby jak jej tata mialby miec to zrobione skoro tego w polsce nie robia a pieniedzy napewno tyle nie ma by jechac do niemczech, widzisz studencie nikt by tu jej tacie nie pomogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polscy lekarze sa ok, bylam u wielu gin bo mialam raka w stadium zerowym, kazdy byl cudowny, nie trafilam na zlego niemilego ginekologa. Polscy lekarze sa wspaniali ale w polsxe nie moga sie wykazac, sa hamowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzicie wszyscy wyzej, mocno choremu nie pomoze ta metoda, Janekrys ma duza racje :) student chcial dobrze ale jej tata jest mocno chory i ta metoda usunelaby jedynie duzo kasy a nie raka takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od poczatku myslalam jak Janekrys i jedna pani doktor, mimo ze nue jestem onkologiem to wiem jak to wyglada:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo wierze w moc ziol, nawet przy raku. Moze sprobujcie. Ksiazka zielarki Marii Treben "Apteka Pana Boga" jest bardzo pomocna i praktyczna w takim leczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×