Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moj syn ciągle je!

Polecane posty

Gość gość

Ma 8 miesięcy . Rano je kasze (kupuje w proszku i rozbiam z wodą ) zaraz po tym muszę karmić go piersią bo ciągle marudzi .zjada całe jabłko banana, gotuje mu obiadki a na noc dostaje mm. W nocy budzi mi się co dwie godziny do jedzenia i tak jest codziennie . Czy wy tez tak macie? Nie mam tyle pokarmu żeby ciągle karmić go piersią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ma robale idz z nim do pediatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie za dużo dostawał mm na noc, co spowodowało że obecnie jego zapotrzebowanie energetyczne jest większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mm dostaje tylko raz . Na noc . Zjada mi 180. A czemu robale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest tu jakas mama ktora miała podobną sytuację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra, ale w czym problem? Wagę ma w normie? Nie choruje? Kurde, ciesz się kobieto że ci ładnie zjada. Mój 8 miesięczniak owszem pierś tak, kaszkę na mleko z piersi też, ale już owoce to trochę kręci głową i trzeba dobre 30 minut go karmić, żeby mały kubeczek zjadł, obiad zaś to dramat :( W nieograniczonych ilościach to mógłby tylko chrupki kukurydziane zjadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wagę ma w normie ale jak on widzi jedzenie to jest tragedia! Ja nawet nie moge zjeść kanapki bo obrazu płacze i tez chce. Chodzi mi bardziej o to czy to jest normalne ze małe dziecko tyle je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że zupełnie normalne :) A to, że nie możesz zjeść spokojnie to już inna kwestia, bo mój niejadek też tak reaguje na jedzenie dla dorosłych, a wątpię by zjadł, gdybym mu dała. To raczej taki syndrom zakazanego owocu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jak się karmi długo piersia to dzieci obiadów nie chca jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj synek od urodzenia jadl bardzo duzo,w wieku 2 mcy 180ml mleka,teraz tez sporo jje a ma roczek np rano mleko za godzine kanapka za 2 godz owoc za nastepne 2 obiad potem serek albo owoc potem znow kanapka i jeszcze kolacja w miedzy czasie,do tego jeszcze 2 butelki mleka oprocz tej porannej,jje sporo ale waga w normie normalnie sie rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale dużo nie je, nie wiesz ile wypija z piersi, mój w tym wieku pił 3 razy butlę 200 ml i obiadek i deserek. Daj mu pić w nocy zamiast piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj tez:) ale to wina tego ze dosc dlugo je posilki. Wstaje rano dostanie np.bulke i ja memla.dam mu mleko,wypije 200-250 ml. Albo kasze i dalej dojada bulka.nic innego nie chce. Zanim ja skonczy juz jest glodny i musze szykowac drugne sniadanie.chcialam zachowac odstep dluzszy niz godzine od konca posilku,to darl sie jak zarzynany;) zjada wtedy kasze z owocmi. Ale to jak nie dorwie sie sam do owocow. Bo jak je zobaczy to musze szykowac mu "salatke owocowa". Jak mu postawie to co chwila bedzie podchodzil i bral i jadl. Jak bede dawac to zje szybciej,ale.zalezy mi by sie uczyl i sam jadl. Po drugim sniadaniu idzie spac,juz jest poludnie. Wstaje i zjada zupe,gesta,gryzie duze kawalki wiec troche to trwa,chwila przerwy i zjada drugie. Wczoraj np.skonczyl jesc o 17,o 18 zjadl banana i wyszlismy na dwor a o 19 juz darl sie glodny,zjadl ponad.pol kajzerki i kabanosa,o 20 wrocilismy i wypil 300 ml mleka z kasza. Nie jest gruby,wrecz na granicy bo w siatce miedzy waga z wzrostem sa paktycznie 2 kanaly roznicy. Wysoki i chudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie jak sie sam dorwie do owocow po sniadaniu to jeszcze zjada jakies konkretne drugie sniadanie,tylko cos innego niz kasza z owocami:) i do tego pije ok.600-800 ml plynow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i zapomnialam dodac,ze jest starszy. Ciagle.tylko lazi i mowi"am,am,am,mama da am". Ma 16 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj tez ciagle je :) ma 10 miesiecy i tez nie moge w spokoju nic zjesc bo tylko krzyczy daj, ale to normalne bo poznaje nowe smaki to jest ciekawy:) a to ze jest ciagle na piersi moze mu sie pic chce:) moj je rano 180mm, potem kaszka, obiad caly 190g, owoce, o 17 znowu 180ml mm i na kolacje 210mm, w miedzy czasie zjada wafle pszenno ryzowe i to co wyprosi mamie ze stolu, duzo pije na dzien ok 500ml herbatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile wasze maluchy ważą? Moj ma 8 miesięcy i waży 10,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze - zazdroszczę. Mój ma 4 lata i prawie nic nie je. Waży niecałe 15kg przy 108 cm wzrostu - taki patyczak. cały dzień piłby tylko wodę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He he nie ma czego zazdrościć . Wolałabym żeby jadł troszkę mniej. Taki z niego grubasek. Ale najważniejsze to żeby dzieci zdrowe były .nie ważne ile jedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okurcze,to moj co ma 16 miesiecy wszy moze w tej chwili 11,5 kg. Ma z 85 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj w wieku 8 mcy tez wazyl 8,5 taki pulpecik byl ale teraz ma 13 i wyglada normalnie,przy dzieciach chyba tak jest ze zjesc nie mozna bo moj jak tylko cokolwiek zobaczy ze zaczynam jesc to biegnie wrecz na czworaka(jeszcze sam nie chodzi) i krzyczy daa!i sie oblizuje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*10,5 ;p pomylilam sie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj nie dość ze ciężki to ciągle na rękach muszę nosić bo płacze . Wasze maluchy tez takie sa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj akurat spokojny tylko czasem mu cos odbija np dzis od 3 nad ranem plakal i nie wiadomo o co mu chodzilo maz z nim 'tanczyl'.tez lubi na raczki ale nie domaga sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
guzik prawda z tymi obiadami i karmieniem piersią, mój od początku chętnie je obiady, warzywa, owoce i jest karmiony piersią, lubi wszystko skończył 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj mały wogóle od 6rano mi nie śpi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×