Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Volkswagen czy Toyota na nowy samochód?

Polecane posty

Gość gość
Hej, najwięcej odnośnie toyoty można się naczytać na forum gowork, nie tylko pod kątem samochodów, ale również benefitów pracowniczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym Yarisa brała. Toyoty dużo mniej awaryjne są. Z doświadczenia wiem. Już 5 lat jeżdżę i nie wymieniła bym go na żadne inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość horberts
Jedna i druga marka to porządne samochody, wiele zależy od budżetu jaki macie, czego dokładnie oczekujecie. Zerknijcie jeszcze na to - http://www.vcentrum.pl/ Popatrzcie po cenach. Najważniejsze, żeby auto było kilkuletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre pytanie, ale do ekspertow, mysle, ze bez problemu beda wiedzieli ktore auto oplaca sie bardziej w twojej sytuacji, moge polecic Ci ten salon www.adfauto.pl n apewno porada Ci dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeżdżę toyotą Yaris i nie mam co narzekać. Póki co auto niezawodne. Wcześniej tez miałam toyotę, była już wiekowa, ale i tak długo pojeździła. Jeśli chcecie kupić toyotę we Wrocławiu to warto wybrać się do tego dealera http://www.toyota-centrum.pl/. maja używane samochody i sporo nowości, także na każda kieszeń. Można tez u nich dostać części i akcesoria do Toyoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobbStark123
Nie dziwię, że Twoja mama skłania się ku toyocie yarisce, bo to idealne autko miejskie do parkowania przy zatłoczonych sklepach itd. Nie bez powodu uczyli się na tym modelu uczyć jeździć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, zdecydowanie Yaris, szczególnie na miasto to idealny samochód. Ja mam z http://toyota-czajka.pl/ cena była dobra a z auta jestem super zadowolona. Sprytne, zwrotne, dla kobiety będzie jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżdżę yarisem, siostra też i możemy polecić. Auto jest praktycznie bezawaryjne i mało pali. Myślę, że ekonomiczna jazda to podstawowe kryterium wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanka87
niemiec odpada wg mnie emicja co2, toyota spoko ale tylko auris i to ta nowa generacja inaczej sie nie opłaca, jeśli mogę cos od siebie dodać to rzuć okiem jeszcze na mazdę https://nivette.mazda-dealer.pl/ masz wyprzedaż rocznika teraz wszędzie więc warto pochodzić i popytać. a nuż się coś ciekawego trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkaiiii0
a mi się podobają toyoty yaris i aygo. ani małe, ani duże takie są w sam raz dla kobiety i cenę mają rozsądną, dlatego jak są wyprzedaże rocznika to warto się zapoznać z ofertą, szczególnie jeśli marzy się komuś nowe auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czycher
To zależy ile ma się pieniędzy lub jaką ma się zdolność kredytową. Ja mam firmę i stać mnie na nowe auto. Na koniec roku liczę, że na wyprzedaży rocznika będą dobre rabaty na Toyotę CH-R. Podoba mi się to auto i wstępnie myślałem o hybrydowej wersji. Poruszam się głównie po mieście więc to będzie dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki by nie był, potrzebuje rąk, które w razie potrzeby go naprawią. Ja poleca serwis samochodowy z www.auto-perfekt.com.pl profesjonaliści gdy się nim zajmą, z całą pewnością odczujesz ulgę i satysfakcję z wykonywanych usług, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo że patrzymy na jakość, na spalanie itd ale też na cenę. Normalna ludzka rzecz, nie każdy śpi na kasie, sam teraz szukałem czegoś w przystępnej cenie, ale mi się udało kupić w Peugeocie super auto bo mają spore promocje na wyprzedaż rocznika. ;) także farta miałem. I nowa 2008'ka jest moja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jobaker
Wybór marki zależy według mnie od indywidualnych preferencji. Moim zdaniem najlepiej jest przejść sie do jakiegoś salonu i obejrzeć dostępne samochody. Bardzo dobre auta mają na przykład w HondaPlaza w Warszawie i tam polecam wam zajrzeć w pierwszej kolejności. Na pewno wybierzecie coś dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem toyota jest lepsza i wizualnie samochody się lepiej prezentują. Kwestia tego też wchodzi w grę że u mnie tata długo jeździł corollą w sumie teraz też jeździ tylko już inną generacją. bo jak dobrze kojarzę teraz jest 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wchodzi rolnik do sklepu i kumpel go pyta: a ty skąd tu się znalazł? A rolnik na to: TO JO TOM PRZYJECHOŁEM (TOYOTOM)...Miłych zakupów bambaryły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Toyota bez dwóch zdań jest najlepsza. Sama mam Yariskę, kupiłam ją w salonie Toyoty w Zabrzu - http://www.toyota.zabrze.pl/ Jak ktoś z tego miasta lub okolic to niech tam koniecznie zajrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 2018.08.21 A co tobie się nie podoba w toyocie? rolnik, piekarz, marynarz czy akrobata może nią jeździć nikomu nie ubliżając. Ja mam toyotę hybrydowym priusem jeżdżę i się nie wstydze tego. mało pali tak około 4-4,5 i jest ekonomiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×