Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bondzia

Hotele ze spa, góry

Polecane posty

Gość gość
Ja jestem miłośniczką Krakowa i długi czas szukałam odpowiedniego noclegu w centrum. Trafiłam wreszcie na apartamenty www.centrumkrakow.pl i jestem zachwycona tym wyborem. Wszędzie mam blisko, standard wypoczynku na najwyższym poziomie przy niewielkim nadszarpnięciu budżetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam zachwycona Bukowiną Tatrzańską i pobytem w www.podmiedza.pl. Bardzo dobra, przyjazna atmosfera pobytu. Ciepłe, przestronne pokoje i pyszne jedzonko. Kilkakrotnie odwiedziłam termy tatrzańskie, do których było bliziutko. Z pewnością wrócę tam nie raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywam często w Ustroniu i już kilkakrotnie byłam gościem www.zajazdnakepie.pl. Wracam tam, bo panują tam domowe warunki, jest smacznie i wygodnie. Ceny mają też niewysokie. Obsługa zawsze wita serdecznym uśmiechem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam www.hotelgorskibialka.pl, dla nas i naszej rodziny to była najlepsza wycieczka w góry. :) z okien rozpościerały się przepiękne widoki na góry, nieopodal hasały owieczki co dawało temu miejscu jeszcze więcej uroku. Cena była zaskakująco niska, polecam zapoznać się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham Tatry dlatego też jak tylko pomyślę o tym, że warto wybrać się w góry, to jadę właśnie tam :). Od lat wybieram jedną i tą samą miejscowość - Kościelisko. Jest cicho, spokojnie, nie ma tłumów, a jest blisko do szlaków i pięknej Doliny Kościeliskiej. Miejscowość jest położona blisko Zakopanego więc jeżeli mam ochotę na spacer po Krupówkach, to wsiadam w busa i w 10 minut jestem na nich. Wybór pensjonatów, apartamentów i willi jest spory i każdy znajdzie na pewno coś dla siebie. Ja od lat jeżdżę do http://www.ecotatry-hotel.pl/ i jestem mega zadowolona. Dobra kuchnia, mini SPA i cenowo są przystępni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W bukowinie Tatrzańskiej uwielbiamy się zatrzymywać w http://www.podmiedza.pl/. Polecam zobaczyć ich ofertę i zerknąć w galerię na stronie. Choć zdjęcia zamieszczane nie oddają tego piękna krajobrazu, to jakoś was naprowadza zapewne do podjęcia słusznej decyzji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hotel www.hotel-uroczysko.com.pl z Welness&Spa to strzał w dziesiątkę. Pobyt tam, to jak czas spędzony w raju. Usługi wykonywane na najwyższym z możliwych poziomów. Obsługa przesympatyczna i pomocna. Można wypocząć w korzystnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jakoś nie przepadam za hotelami SPA w górach, może dlatego, że zwykle są tu przeogromne tłumy, większość ludzi wybiera morze lub góry jako miejsce wypoczynku, ja zwykle stawiam na Mazury. Upatrzyłam sobie już wiele lat temu świetny hotel Zalesie Mazury w Zalesiu, który posiada bogatą ofertę Spa. Na terenie obiektu jest również basen i wiele placów zabaw dla dzieci, więc można sobie urządzić fajny wyjazd rodzinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam Białkę tatrzańską! Nocowałam w www.hotelgorskibialka.pl, żałuję jedynie że pojechaliśmy na tak krótko bo było bajecznie! Super hotel za bardzo przystępną cenę, takie lubie najbardziej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A MOŻE MORZE? fajny hotel ze spa to Hotel Lubicz w Ustce, możesz sobie zobaczyć co tam fajnego mają http://hotel-lubicz.pl na pewno jest jakaś zakladka ze spa, a mega mega dobre śniadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również śmiało mogę polecić http://www.hotelgorskibialka.pl/ . To fantastyczny hotel który oferuje na miejscu naprawdę wiele! Maja również przepyszne jedzenie w restauracji, tam zwyczajnie trzeb pojechać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbina88
My z rodzinką najczęściej jeździmy do Kudowy Zdrój do hotelu https://www.verdemontana.pl/. Mają tam ogromny park wodny, więc dzieci mogą się pluskać tak naprawdę cały dzień, za to ja i mąż minimum raz dziennie chodzimy do strefy spa na masaże relaksacyjne. Ten hotel jest absolutnie warty każdej złotówki :) warto tam się wybrać o każdej porze roku, bo i zimą i latem jest pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Białce Tatrzańskiej znajduje się hotel www.hotelgorskibialka.pl, który posiada SPA w swojej ofercie. Jeżeli chcecie wypocząć w górach i zadbać o siebie w SPA to powinniście zgłosić się do tego hotelu. Dodatkowo mają całkiem niezłe ceny noclegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Ja byłam pod Poznaniem w hotelu  Remes Sport & Spa  i było fantastycznie i w bardzo ładnej okolicy.  Jeżeli ktoś z was jeszcze zastanawia się czy jechać w góry czy na mazury to niech lepiej kieruję się na Poznań 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwina Szarko

W zasadzie od wielu wielu lat z rodziną stacjonuje w tym hotelu tv.olecko.pl warunki do  odpoczynku idealne, jedzenie bardzo dobre .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×