Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wkurza mnie Anna Lewandowska

Polecane posty

Gość prawictwo pospolite 143
Poztywna dlatego ze wydaje sie sympatyczna Dlatego moja ocena jej osoby nie jest zła .. Chociaz , tak jak pisałem wcześniej mojego serca raczej by nie podbiła .. Dużo łatwiej zawładnąć mną byłoby komuś takiemu jak Marcie Zmudzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak mam nie patrzeć jak oglądam tv albo wchodzę na youtube bo oglądam coś innegoa reklamy zawsze wyskakują? raczej nie mam wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anna lewandowska zwykła prosta dziewczyna, która sobą nic nie reprezentuje, Lewandowski kopie piłkę i dlatego pismaki zrobili z niej celebrytke, ciekawa jestem, kto za nią pisze te niby jej książki, media z prostaka zrobią uczonego a z uczonego prostaka, dużo szumu o nic. Za chwilę skończy się kariera Lewandowskiego i wszyscy o nich zaponą. Jakby mieli trochę oleju w głowie, to by nie chcieli szumu medialnego, ale cóż dali się kupić jak większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wkyrwia mnie ta szma.ta. Jej mąż zarabia kosmiczne pieniądze za kopanie k****a piłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście nic do niej nie mam ale czasami odrobina skromnosci i logicznego myślenia by jej nie zaszkodziła niestety większosć kobiet nie ma czasu ani finansów na te wszystkie jej wymysły trochę poczucia szarej rzeczywistośc***ani Anno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lewandowska NIkt o niej nie słyszał wzięła się z Nikodem ludzie pytają czy ona karmi piersiowej więc obrazu zdjęcia jaka dobra mama że niby karmi na zdjęciach widać że przytula do piersi i tyle po prostu ona daje ludziom to czego oczekujemy.. Żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealna dla siebie
Hello O co tu chodzi Moi drodzy szkoda prądu na Lewandowskich i ich pochodnych Nie wzoruję się na nich i nikomu tego nie radzę. Nie podziwiam takich osób i nie zazdroszczę. On piłkarz tylko że jak gra w Polsce to jakoś nic mi nie urywa jak patrzę na jego grę /tak jak w kabarecie że musiał wyjechać z Polski aby strzelić gola jako piłkarz i mąż/ bo w Polsce mu nie wychodziło a pani Ania no cóż ktoś powinien się zainteresować czy wolno jej promować diety i specjalne ćwiczenia i czy ma odpowiednie wykształcenie w tym kierunku bo może się skończyć źle dla kogoś kto może jest w nią zapatrzony. No cóż przyszło nam żyć w świecie gdzie do pewnych grup pieniądze płyną lawiną /nie zależnie od wykształcenia, umiejętności itd./ Mam wrażenie że są to niezłe pralnie pieniędzy Ludzie miejcie swój rozum bo naprawdę tych tzw. wzorców praktycznie brak a całe szambo wychodzi po czasie. Myślcie i szanujcie siebie a nie wyreżyserowane manekiny !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, że ona ostatnio z każdej lodówki wyskakuje, ale z drugiej strony trochę mi jej szkoda (jeśli może być jej szkoda:D). Ma dziewczyna sukcesy w karate ogromne, medale mistrzostw Europy i świata (i Polski też), ale jej dyscyplina nie jest tak popularna i dochodowa jak Lewego, więc się na tym nie dorobiła. Teraz chyba na siłę chce pokazać, że sama coś potrafi zarobić i stąd to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety zawsze irytują sie gdy widzą ładniejszą kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćja
Ja sama wychowalam i wyksztalcilam trojke dzieci bez pomocy mopsu caritasu czy innej podobnej instytycji ciezko pracowalam nie ogladajac sie na innych moje dzieci nie chodzily ani glodne ani w dziurawych butach wiec jej matka mogla sie wziac do roboty tez trenowaly bez zadnych stypendiow popatrz na zony innych sportowcow jakie skromne a nie wyniiske jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfemina
A mnie wkurzają takie zakompleksione baby które tu piszą, same nic w życiu nie osiągneły i zazdroszczą innym. Czemu was wkurza? Bo nie potrafi się zapuścić jak wy wszystkie "kaszaloty"? Wszystki jesteście wieśniarami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Polaczki. cyt: "nie zazdroszczę Lewandowskiej ale wkurza mnie, jak ja widzę w reklamach. A czy tobie zabrania ktoś występowania w reklamach. Tyle tylko, że trzeba mieć zdrowe i białe zęby. Dobrą prezencję. Zachęcający wygląd i mieć coś do powiedzenia. I jeszcze jedno. TRZEBA BYĆ PRACOWITYM. Ale dla ciebie takie zalecenia to kosmos. Ty wolisz "pińcet +". I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WIELKA W WAS ZAZDROŚC I NIENAWIŚĆ!!!!! LEWANDOWSKI KOPIAC PIŁKĘ też musi umieć ja kopać by zarobić na niej.... A P. LEWANDOWSKA skoro wg Was żyje Dzięki Mężowi jak żyje to chyba po części tak jest w malzenstwie. Wasi Mężowie, Żony nie pracuja Że tak ozorami melecie??? Świat jest tak stworzony że są bogaci, średni i biedni, a twierdzenia że PANSTWO LEWANDOWSCY są zerem to twierdzenia będące oznaka Zazdrości. Jeśli uważacie ich że byli cyt" Prostakami" a teraz są Kimś to znaczy że JEDNAK COŚ UMIEJĄ. GUBICIE SIĘ LUDZIE W OBŁUDZIE, FAŁSZU, ZAZDROŚCI I Nienawiści, wręcz AFISZUKECIE SIĘ. Z WYRAZAMI SZACUNKU DLA A. i R. LEWANDOWSKICH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie nie, wiele osiągnęła sama i bez tego nie poznałaby Roberta. Hejt to takie polskie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie wkurzają takie fora, słychać PiSk zazdrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ona irytuje, bo w Polsce jest promowana, a wiecie jak o niej mówią w Niemczech? "Żona piłkarza Bayernu" i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okropna baba ani talentu ani urody wygadać się nie potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BogatyJegomosc

Wkurza mnie jej twarz, ani to ładne, ani to mądre 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eloo
Dnia 16.07.2014 o 14:47, Gość gość napisał:

mnie bardziej wkurza że takie kompletne zera co nic nie umieją, bo co umieją ci lewandowscy? on kopacz biega za piłką, z tego ma miliony. Ona jakaś modelka, gra w reklamach, uczy karate czy coś, nie wiem dokładnie, no ale powiedzmy sobie szczerze że to są kompletne zera, nie są żadnymi lekarzami, nic dobrego nie robią dla świata, a zarabiają kosmiczną kasę za nic, podczas gdy w tym kraju nie ma pracy dla ludzi naprawdę inteligentnych albo proponuje się takim 1200zł za miesiąc pracy, i to jest masakra.

To ty musisz być jeszcze większym zerem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×