Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wkurza mnie Anna Lewandowska

Polecane posty

Gość gość

Nie dlatego ,że jestem zazdrosna czy coś ,ale jakoś ona mi tak działa na nerwy jak nikt inny prawie... żadna znana osoba mnie tak nie denerwuje. Ma ktos podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez wkurza gdy widza ja w reklamach, ale nie na tyle zeby zaprzątać sobie tym glowę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie bardziej wkurza że takie kompletne zera co nic nie umieją, bo co umieją ci lewandowscy? on kopacz biega za piłką, z tego ma miliony. Ona jakaś modelka, gra w reklamach, uczy karate czy coś, nie wiem dokładnie, no ale powiedzmy sobie szczerze że to są kompletne zera, nie są żadnymi lekarzami, nic dobrego nie robią dla świata, a zarabiają kosmiczną kasę za nic, podczas gdy w tym kraju nie ma pracy dla ludzi naprawdę inteligentnych albo proponuje się takim 1200zł za miesiąc pracy, i to jest masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ON może jeszcze coś tam osiągnął ,ale ona? Ani talentu,a ani urody, ani nic, swój "sukces" zawdzięcza tylko i wyłącznie fuksowi. Ludzie jadą po celebrytkach, aktorkach ,ale dla mnie one są 100 razy bardziej warte od niej. Np Socha czy Trzebiatowska chociaż mają urodę ,a ta lewandowska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
mnie wkurza Gessler..Ten jej prymitywizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gessler to chociaż coś osiagneła w życiu dzięki sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
choć fakt bywa prymitywna jak klnie itd, ale już lepsza od Lewandowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
mnie gessler najbardziej wkurza ze wszystkich znanych kobiet.. a na drugim miejscu za nią jest doda.. Lewandowska mi nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gessler coś osiągnęła... tak, tak... :D Gdyby nie Piotr Gessler dziś byś jej nie znała. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
Wedlug mnie najwieksze zdziry to Gessler , Doda i Górniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lewandowska jest beznadziejna, ani to ładne ani to mądre i w dodatku zadziera nosa bo żeruje na mężu. Gdyby miała troche rozumu to chociaż nie wsadzałaby swojego ryja do każdej reklamy, ale ona się nie może się powstrzymać. Prymityw totalny, bez mózgowie, pewnie pochodzi z patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
Gessler i doda to p**********e zdziry i dlatego ich nie lubie .. Prawdziwa kobieta to Marta Żmuda Trzebiatowska - ją uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też wkurza. Nie dlatego ,że ma pieniądze czy sławnego męża, bo dużo gwiazd też ma, ale to żadna gwiazda, przypadkowa dziewczyna ,której sie udało ,wcale nie jakaś piękność, ale się ma za nie wiem co i widać ,że zadziera nosa, za to jej nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
Gessler i doda to pop***********e zdziry bez kultury i dlatego ich nie lubie .. Prawdziwa kobieta to Marta Żmuda Trzebiatowska - ją uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 35
Własnie,że Lewandowska jest bardzo ładna i musi być niezwykle fajną osobą skoro ją Robert wybrał sobie na żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina28888
No to prawda.. Ona ma wyjątkowo coś takiego w sobie co może wkurzać. Nawet ten irytujący uśmieszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo ładna? chyba kpisz... przeciętna do sześcianu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
Lewandowska nie jest taka zła , ale nie mój typ .. Mi sie podoba Marta Żmuda uwazam ze dużo ładniejsza od Lewandowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ba... wieeeele celebrytek jest ładniejszych nawet taka Siwiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tony Cocsu
Mi tam Ania nie przeszkadza i uważam ją za ideał piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też ona wkurza bo wygląda na zarozumiałą. Ale coś mi mówi ,że niedlugo jej 5 minut przeminie , równie szybko jak sie zaczęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha ha a zebyscie się tak posrałyy zazdrośnice jedne lewandowska jest bardzo ładna, ma super figurę trenuje karate, i widać że jest madra i inteligentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sie usmiałam czytajac te bzdury :D:D: jestescie zenujacy ...zazdrosc az kipi od was ...kaZda z tych osob osiagneła to co ma ciezka praca ... wiadomo ze czasami dostaja za darmoche i taka kase co płaca piłkarza to dla mnie osobiscie też lekka przesada .Ale to ich zycie ich sprawa .AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie wkurza perfekcyjna pani domu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto powiedział że każda kobieta musi być piękna że ciągle wypominacie że ona nie jest jakąś pięknością? to akurat dobrze o Lewandowskim świadczy że nie jest z opaloną, cycatą blondynką jak większość piłkarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie denerwuje w niej najbardziej to jak się lansuje w reklamach!! To swiadczy o niej bardzo źle, że jest zachłanna. zygać mi sie chce jak widzę ją non stop w tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co patrzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
lewandowska ma przeciętną figurę , ale mi się podoba jej wizerunek .. Więc uważam ze nie jest zła .. Chociaż widziałem jej zdjęcia bez makijazu Urodą nie wyróżnia się na plus .. To jednak jest pozytywna osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby nie musi, ale ona ani nie piekna ani jakas utalentowana, ani nawet na fajna nie wygląda, ale lansuje sie jak może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy z Olsztyna
Karate to prawie każdy trenował lub trenuje albo ściemnia że trenuje żeby się go inni bali.Ja jak byłem w wojsku to mówiłem że trenowałem kick boxing żeby mieć szacunek i chyba inni w to wierzyli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×