Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kwas foliowy pomaga zajsc w ciaze?

Polecane posty

Gość gość

Witam slyszalam ostatnio ze kwas foliowy wspomaga plodnosc i latwiej zajsc w ciaze..,czy ktos wie cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwas foliowy pomaga ukladowi rodnemu i gdy juz zajdziesz to dziecko bedzie mialo poprostu bezpieczniej. Kwas foliowy eliminuje wirusy w ukladzie rodnym i pomaga w rozwijaniu sie fasolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwas foliowy nie ułatwia zajścia w ciąże, zapobiega on wadom cewy nerwowej u płodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem jakie jest jego dzialanie ale wlasnie przeczytalam ze pomaga ale to pewnie jakas plota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapewniam Cię, że nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka565
hmmm... czy pomaga, to trudno tak jednoznacznie powiedziec, ale no wiadomo, z e jak masz w organizmie wiecej witamin i jest on zdrowszy, to lepiej; na stronie jednego z suplementow z kwasem foliowym - symnatal pro baby - znalazlam, co już mowilyscie o tej cewie i suplementacji - looknijcie -> www.symnatalprobaby.pl/faq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co mam patrzeć na jakąś denną reklamę, skoro to samo można przeczytać w innych miejscach spamerko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka656
czemu zaraz spamerko? było pytanie o tym czy kwas pomaga zajsc w ciaze, to mówię jakie jest moje zdanie na temat i podaje źrodlo, z ktorego brałam informacje; uwazam ta trone za rzetelne źrodlo, wiec podałam - jak masz inną, to nikt nie broni ci z niej korzystac nerwusko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×