Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

panowie czy seks was rozkochuje w kobiecie?

Polecane posty

Gość gość
nie, mnie interesuje, jak rozpoznac: "bo nie znalazł nikogo lepszego a chce sie ustatkowa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe. ja mialam wrażnie, że mężczyznom prawie zawsze zależy na przyjemnośc***artnerki, bo ten widok ich samych nakręca. ale możliwe, ze się nie znam, nigdy nie spałam z kimś zupełnie przypadkowym. więc nie wiem, jak to by wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pani, która sie przyłączyła słuchaj Wilka, wydaje się, że wie, co mówi ;) mi też się wydaje, że jeśli już jesteście w związku, a do tego jest dużo seksu, to wszystko jest na dobrej drodze i nie powinnaś się martwić. jeśli brakuje Ci innych oznak uczucia, to może po prostu porozmawiaj z nim szczerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początek przeczytaj nowa psychologie miłosci to monografia zbierajaca najnowsze wyniki badan na miloscia romantyczna napisana przez roznych naukowcow prezentujacych rozne podejscia z ala bibliografia i badaniami. Ciezko sie czyta ale fajny wstep jesli cxhce sie szukac dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki, juz znalazlam, Sternberg i Weis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość lulna
mam męza,poznałam w pracy chłopaka (jestem kelnerką)... spotkalismy sie tylko na sex, nie chwaliłam się że mam męza...bo po co...było jedno spotkanie, 2 i 3... ale on ciągle pisze , dzwoni... a sam chciał tylko czyste erotyczne stosunki ;/ i jak mu powiedziec że mam kogos ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×