Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta radosna

Lęk przed starością

Polecane posty

Gość gość
Ja się boję starości i śmierci, nie boję się powiedzieć wprost, że chodzę regulatnie na botox http://www.lekarze-kolber.pl/gabinet-chirurgiczny.php,. no nie chce się starzeć., lubię mieć gładką cerę i nie mam zamiaru medytowac i na siłę się zmuszać do biegu lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do starości trzeba się przygotować, mam tu na myśli taką możliwość dysponowania zasobem wiedzy, która pozwoli nam spowolnić procesy starzenia. To realne trzeba tylko zaufać tym, którzy się na tym znają. Bardzo dynamicznie rozwija się w tej chwili medycyna przeciwstarzeniowa szeroko pojęta.Jest to nowość ale warto poczytać coś na ten temat, żeby się przekonać, że to działa.Cudowne suplementy i cud kremy to mit. Ze starością trzeba walczyć od tzw. środka i tyle.Wiąże się to często ze zmianą trybu życia ale nikt nie mówi, że będzie łatwo. To jak będzie wyglądała nasza jesień życia zależy od nas samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta radosna
Wracam do "rozmów" po długiej przerwie 🖐️ Owidiusz,rzymski znawca kobiet i miłośc***isał,że prawdziwa kobiecość zaczyna się kształtować dopiero w 36 -tym roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta dojrzała była uwielbiana wieki temu w Średniowieczu i w okresie Renesansu,w wieku XVI,XVII i w I poł.XVIIIw!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę,ze najbardziej boją się starości ci,którzy wcale nie mają kontaktu lub tylko sporadycznie stykają się z osobami starszymi. Jednak ten,komu się poszczęściło,,,,nie obawia się starości. Jeśli mamy starszych rodziców,dziadków____to wiemy,ze ukochany człowiek aż do śmierci pozostaje sobą. Starzenie się nie jest patologia,tylko naturalnym procesem. Nawet do późnej starości można zachować urodę i aż do ostatniego dnia radować się życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki lęk? Raczej smutek,ze zbliżamy się do końca.Ie jeszcze przed nami? Tego nie wiemy-na szczęście.Nie ma co się zadręczać.Każdy z nas na pewno ma osiągnięcia-małe,duże,nie zawsze miał czas dla siebie,bo rodzina,bo praca...teraz przyszedł czas by zatrzymać się,zwolnić i cieszyć się chwilami dnia codziennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam o leciwej Francuzce Francuzka,NINON de LENCLOS,nie była w XVII wieku jedyną damą paryskiego towarzystwa,która aż do póżnej starości otaczali kochankowie i wielbiciele,którą szanowano i poważano. Zmarła w wieku 90 lat. Poec***isali o niej ,iż \"przekwitała jak róża,która coraz szerzej otwiera płatki,rozsiewając wokół oszałamiające wonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest na to sposób bardzo prosty. Winnaś umrzeć młodo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważaj ,abys ty nie wyciągnęla kopyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to trzeba jakoś specjalnie uważać ? To nagroda dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się jej nie boję :) Mam to gdzieś. Używam życia jak na razie i nie poprzestanę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
używasz życia krzywdząc innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego krzywdząc ? Ja im sprawiam przyjemność :) Sex to jest życie i radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam,że starsze kobiety są stateczne,mają moralny kręgosłup. Prowadzisz rozwiązły tryb życia a takie kobiety nie wzbudzają ani szacunku ani zaufania.Tylko d... bierze górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesień życia
Coś dla mnie.Zatrzymuję się z Wami na chwilę...Kłaniam się wszystkim z" mojej półki". A dlaczego mamy mieć lęk? Nikt z nas nie wie,jak długo będziemy na tym padole.Po co zamartwiać się na zapas? Najważniejsze by zdrowym być,a przede wszystkim sprawnym być.Właśnie teraz lubię swój czas.Nic nie muszę,spędzam beztrosko czas.Na wszystko mam czas,a przede wszystkim dla siebie.Nareszcie mam coś z życia.Przestańcie kwękać,narzekać.jeśli kochasz życie,żyj pełną piersią.Bądź szczęśliwy ,a nie marudą! Każdego dnia świętuję i jest mi super.Pozdrawiam ludzi mojego pokroju.Precz z malkontentami!!!!Pozdrawiam pozytywnie zakręconych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami takie rozwiązanie jest najlepsze http://domrodzinny.pl/index.html Zwłaszcza właśnie jesli myslimy tutaj też o naszych rodzicach na przyszlość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrem79
Masz racje, jesli chcemy aby nasi rodzice, dziadkowie, mieli zapewnioną dobrą i godną opiekę to takie miejsca są najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×