Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Trzymamy kciuki. :) Ja zobacze dopiero w srode :)) oby wszystko bylo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana 94 !wszystko będzie ok na pewno, tylko bez nerwów! Ps a gdzie masz swojego avatara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana94
Pisałam z telefonu i jakos wszystko mi sie pokićkało ;p pozniej jakis ustawie haha ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane zycze kazdej z Was aby Wam samopoczucie sie polepszylo i obylo sie bez mdlosci:) Buziaczki, jutro mam usgc14.30 jestem podekscytowana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) ja dziś nie mogłam małej kaszka nakarmić myślałam ze siebporzygam . Teraz juz lepiej. Wysłałam męża do pracy i na orbi wskakuje:) potem cale 3kg papryki w kostkę pokroje i zamroze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Usia! to tak jak ja, do lekarza idę ok godz 15 hahaha ale się cieszę w końcu będę wiedziała co i jak....powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam i prędzej niż w 20 tygodniu żaden lekarz mi jej nie powie. Tak czuje ze to chłopak. Przy dziewczynkach mnie to nie zmyliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasy sie zmienily. Jakbedzie chlopiect to juz w 14 bedzie widac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahah oj ma lenka ma lenka :p jako jedyna juz mowisz do swojej dzidzi po imieniu :) pozytywnie :) kurcze cos sie zle poczulam na wieczor :\ ide za chwilke spac zeby sie nie meczyc ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dziewczyny też od razu po imieniu mowilam:) trzeba juz się zaprzyjaźnić z maluchem... Zazdroszczę też juz bym poszła spac:) a tu jeszcze tyle roboty. Cóż samo się nie zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
witam,ja mam coraz gorsze dni :( jeszcze jako tako mogłam zjeść chociaz kanapkę i było ok a dzisiaj juz po wszystkim mnie mdli a njgorsze że wymioty łapią mnie już byle gdzie :( dzisiaj ledwo doszłam na parkingu do auta i musialam niestety zwymiotować obok niego.Dobrze że już było ciemno jak wracałam z pracy eh. To juz mnie tak męczy :( Ja mam wizytę 10 .09 ale pewnie będzie bez usg bo 25 mam usg 3 D więc za dużo by tego było :) ale widziałam już swoją fasolkę tydzień temu a serduszko tak głośno biło :) Ja również mam przeczucia że to będzie raczej chłopczyk :) ale jak to mówią najważniejsze żeby było zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) współczuję wam , biedne :( musicie tyle przecierpieć teraz , pewnie mi pojawia sie jakies mdłosci pozniej ;/ ... zakochałam sie haha ;d weszłam wczoraj na fb na strone Przedsiebiorstwo Handlowe B. Domanska i tam sa takie piekne komplety pościeli itp jejuu cudowne hah , wiem wiem ze jeszcze za wczesnie na to ale boskie , jak macie fb to wejdzcie : https://www.facebook.com/Art.dzieciece?fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja w pierwszej ciąży mówiłam do dzidzi Gabrysiu jest syn do drugiej Kaju jest drugi teraz mówię Filipku (tak dla niepoznaki) może się uda :) 2 razy gin dawał mi różową kartę ciążową teraz poprosiłam o niebieską więcej zrobić już nie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe. Nawet kolor karty można wybrać? Szok . Kurnia mam złe przeczucia. Dziś mnie nie muli nie mam reakcji zwrotnej. Nienormalne. Usg dopiero w środę. Jak ja to wytrzymam. Po raz pierwszy martwię się tym że się dobrze czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja tez sie dobrze czuje i zaczynam martwic a usg mam tak aamo jak ty w srode :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie stresujcie się same wiecie że raz lepiej raz gorzej a wiem że nakręcić się można. A zresztą chyba taka nasza uroda że martwić się musimy o te nasze maleństwa i tak już do końca życia zostanie:) Trzymam kciuki i czekam na wiadomości we środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też brak objawów ciąży a też już bym chciała. Mąż na chorobowym na oko i ja też podobno nawet 6 tyg może potrwać leczenie spojowek chyba kota w domu dostaniemy z nudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrfi
Nana nadal się dobrze czujesz? Mnie trochę zmusiło ale to i tak pikuś w porównaniu z ostatnimi dniami. Chciałam iść na spacer z młodym. No nie chce skubany wyjść z domu. Do przedszkola trzeba iść zobaczyć do jakiej grupy będzie chodził. Zerowka się kłania wiec jest duże prawdopodobieństwo że salę w szkole będą mieli. No i wyprawka nie kupiona. Na dodatek samochód u mechanika popsuty stoi a ja części mogę dokupić dopiero wtedy jaj wymatuja popsuje. I to jeszcze trzeba jechać po nie jakieś 30 km. Tylko czym? Pracowity tydzień mnie czeka a ja powinnam leżeć zgodnie z tym co lekarz zalecił. Do d...... z taką robotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titilinkaa
hej dziewczyny ja chyba za wczesnie pochwaliłam sie brakiem objawow wczoraj pol wieczou spedziłam nad muszla klozetowa:O dzisiaj od rana tez mnie mdli, cokolwiek zjem to mi niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana94
Tak dalej bez objawow heh , oj biedna na szczescie ja mam faceta mechanika i nie mamy z tyk problemow hah :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzymaj się Titilinkaa pamiętaj że nie jesteś sama z drugiej strony to pocieszające że jest nas tak dużo z tym cudownym objawem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usia1993
Titilinka, wspolczuje Ci wymiotow, to chyba najgorszy z mozliwych objawow ciazy Syrfi, uwazaj na siebie, moze masz kogo poprosic o pomoc, przy opiece, nad dzieckiem. Nana kochana nie martw sie napewno wszystko bedzie okej Lenka zycze ci zeby objawy troche odpuscily. A u pozostalych kwietniowek jak??? a dzis Czuje sie teraz ok. chociaz nie, czuje sie wkurzona jak nie w****iona, od rana mdlosci, potem bole zoladka, a zeby bylo malo mialam usg, doktorek zrobil mi przez brzuch, no ale mniejsza z tym, bo sprzet usg pamieta epoke kamienia lupanego. Tudziez na wydruku widze w czarnej plamie cos zawinietego z wielką glową,(domyslam sie) i jedna odnogą. ani nie slyszalam serduszka , ani w sumie nie wiem czy dziecko prawidlowo sie rozwija, lekarz stwierdzil ze nie bedzie ryzykowac. Chociaz nie wiem na czym polegac mialo te ryzyko. Zapisalam sie na prywatne usg 80zł, na piątek takze znowu czekanie, wg tego doktorka dziecko ma 10,3mm, tydzien ciazy 7i2dzien od owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana94
ah lekarze są rózni ;/ no niestety , mam nadzieje ze bedzie dobrze :) czekam na srode i nie umiem sie doczekac ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola_88
ja bylam na usg w 7t4d od OM i Crl wynosilo 1,47cm ale to bylo usg dopochwowe. Jesli chodzi o samopoczucie to mdłości mnie mecza caly czas ale wydaje mi sie że juz jest troche lepiej, tylko ranki są najgorsze. No i wieczorami mam bole brzucha, a brzuch jak balon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kwietniówki! :) Od kilku dni czytam wasze wypowiedzi, ale na razie nie piszę, ponieważ czekam na wizytę u lekarza i potwierdzenie mojego stanu... OM miałam 19 lipca, więc obecnie jestem w 5t2d ciąży, czy któraś z was miała już USG w tym tygodniu? Jestem umówiona dopiero na 11 września i nie wiem czy jest sens iść wcześniej... 3 lata temu pisałam na forum Kwietniówki 2012 i teraz mam cudowną córę z 16 kwietnia:) W pierwszej ciąży poszłam za szybko na USG, ponieważ było widać tylko "kropeczkę" i ginekolog i tak nie mógł potwierdzić czy wszystko jest ok, dlatego teraz czekam, choć jest mi trudno...;) Nie mam żadnych objawów, ale w pierwszej ciąży też nie miałam, dopiero jak dostałam brzuszka to uwierzyłam :) A było to dopiero pod koniec grudnia (5 miesiąc :) ) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×