Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Nana a to napewno będziesz juz widzieć piękne dzieciatko:-) mi lekarz wczoraj obliczyl i mialam 6tydzin i 2 dzien i pięknie bylo widać zarodek z pięknie bijacym serdudzkiem:-) tagze ty napewno zobaczysz już malego czlowieczka:-) Usia a dlaczego lekarz nie zrobil USG przez pochwę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewag
hej :) ja mam usg dzis po poludniu I tez sie juz nie moge doczekac- schizy mam straszne a dzis mi sie snilo ze poronilam ( wiec sie spodziewam mega wielkiego bobasa na ekranie :) dzis zaczelam 8 tc tak wogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nana ty bedziesz miała duzo lepszy obraz bo o 4 tygodnie masz starsza ciąże:) wklej odrazu zdjecie jak bedziesz miała:) jak pomysle ze mi w tydzien tak bardzo maluszek urósł to juz sie nie moge doczekac nastepnej wizyty a nastepna dopiero 19 wrzesnia i skierowanie na prenatalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana94
Oh jak jest coraz blizej usg to jestem taka podekscytowana :) tak bardzo chce zobaczyc moje malenstwo :)) a jak tsm wasze objawy , mdlosci itp? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
Ja nie mam w sumie zadnych objawów, nie mdli mnie , nie wymiotuje, nie mam zachcianek, jedynie co to okropny bol piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana94
ja tez zero objawów no ale narzekac nie mozna ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina00023
ja na poczatku strasznie schizowalam ze napewno cos jest nie tak bo przeciez juz powinnam miec jakies objawy, ale jak juz zobaczylam to pieknie bijace serduszko to odrazu sie uspkoiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nana94
no własnie ja schizuje ciagle hahaha ;/ bo to długo trwa strasznie miałam tylko dwie wizyty u gin . badania miałam robione z krwi i moczu a teraz usg i mi sie to ciagnie... jak czytam ile wy juz miałyscie badan i wgl to taka opozniona sie czuje ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze prywatnie dlatego tez miałam wiecej wizyt ale juz jutro zobaczysz tagze sie ciesz:) i nie schizujmy juz heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrfi
To ja już w szpitalu. Leżę i czekam aż ktoś się mną zajmie. Położyli mnie na sali nie z ciezarnymi tylko na takiej co dziewczyny do operacji. No huje się na skrobanke szykują. K******o. Zamiast się zająć pacjentem to odrazu takie podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka chwilka że leżę dalej a oni nadal mają w d. bo przecież pora obiadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma LENKA
Nikt nie zbadal cię przy przyjęciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha21212
A ja nie mogę otworzyć Syrfi nie to że się szykują do skrobanki nie panikuj Zawsze wczesne ciąże kładą na ginekologii. Dopiero bardzo zaawansowane idą na patologie ciąży. Nie wiem czym to się ma ale jeśli np zostawią Cię na obserwacje to na wypisie będziesz miała i tak oddział patologii ciąży. Może i ja bym wstawiła fotke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewag
ja tez chce taka- dzis wieczorem - O sliczna fota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbadali. Usg zrobione. Leżę , plamień nie mam już. Na usg był pęcherzyków i zarodek. Bicia serduszka jeszcze nie widać. Z Usg wychodzi 5 tydzien czyli dokładnie to samo co w zeszłym tygodniu. Mam złe przeczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy cię pociesze ale ja byłam na usg w 6 tyg i 4 dniu i też serduszka nie było. Trzymaj się jakoś a my trzymamy kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha21212
Syrfi w szpitalach zazwyczaj mają kiepski sprzęt i może dlatego tak. Zostawili Cie na oddziale? Jeśli tak to pewnie będą chcieli sprawdzić poziom i przyrost beta hcg.... Nie martw się tylko bo stres to zły towarzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś się przekręciło bokiem to zdjęcie przy wstawianiu. To zdjęcie z ostatniego dnia 7 tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana94
No cos tam widac ta twoja kruszynke :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola śliczny bobask<3 Syrfi nie martw się na zapas, ważne że dziecko jest. mucha o jaki sliczny chłopiec(?) wygląda na chłopca;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×