Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Gość gość
usia, niepotrzebnie się tłumaczysz bo teraz to wychodzi, że twój facet to bogacz.Oszczędności, kasa na budowę domu, kasa na wesele......powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hoho, ale ostra dyskusja :). Wychodzę dziś ze szpitala. Nadal jestem w punkcie zerowym. We wtorek w południe mam się zgłosić na usg. Może wtedy będzie wiadomo co dalej. Prawie pięć dni stresu przedemna. Do d. normalnie. Teraz to dopiero będę miała stres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syrfi trzymam kciuki za zdrową fasolkę. Usia jesteś bardzo dojrzała jak na swój wiek potrafisz się bronić robisz to z rozwagą i żeby nikogo nie urazić podziwiam i jestem pewna że poradzisz sobie w życiu także miej tyle dzieci ile sobie zamarzysz i wychowuj ich na takich mądrych ludzi a wszystkim będzie nam lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati34 ja tez mam wstret do miesa :p , usia i tak trzymaj nie poddawaj sie , musimy sobie jakos radzic :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syrfi bedzie dobrze , wazne ze wychodzisz ze szpitala. Trzymam kciuki nie za fasolke bo to glupie okreslenie ale za dzidziusia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
syrfi ja również trzymam kciuki i czekam na wieści w poniedziałek :) będzie dobrze zobaczysz .Usia wiem że starałaś się wybronić ale po co ?:) Po co komuś i na necie tyle szczegułów z życia.Każdy żyje jak chce i nikomu nic do tego tym bardziej że nikt nas nie zna i nie wie jacy jesteśmy w realnym życiu.Mam nadzieję że już koniec tego typu na forum :) To czy ktoś chce wózek teraz czy później to każdego indywidualna sprawa:) Mamy dzisiaj taki śliczny słoneczny dzień.Szkoda że nie mogę zabardzo poszaleć z córką .Ja niestety muszę mieć w pobliżu zawsze toalete bo wymioty męczą mnie nadal eh :( .Dzisiaj moja znajoma poszła na usg 3 D czekam na wieści od niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde tez bym musiala sie zapisac na te badania ale 18 mam wizyte u gin to sie jeszcze dowiem wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetgreen
Jestem tutaj nowa, ostatnią miesiączkę miałam 11 lipca. Jestem już po pierwszej wizycie u lekarza. Niestety na usg muszę czekać do końca września, czy to trochę nie za późno? W pierwszej ciąży miałam usg w 8tc i 12tc. Mój lekarz teraz wyjeżdża, więc mam dwie opcję, albo czekam, albo idę do innego specjalisty. Swojemu lekarzowi bardzo ufam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam pierwsze usg w 9 tygodniu , hmm ale jesli lekarz tak ci kazal przyjsc to widocznie nie jest za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CałaWTrawie86
Syrfi ja również trzymam kciuki! Ja mam pierwszą wizytę 10 września i nie wiem jak wytrzymam jeszcze 1,5 tygodnia... Oby tylko wszystko było dobrze... Już się nastawiłam że będę podwójną mamą :D Co do wózka to ja również mam po starszej córce, a że mała nie znosiła jeździć w gondoli to jest jak nowa (od 3 miesiąca w spacerówce, oczywiście na leżąco;) ) a jak miała roczek to kupiliśmy mały zwrotny wózek, który łatwo mi było wkładać do auta, a ten pierwszy używamy tylko zimą ze względu na duże pompowane koła. Mamy X landera i spacerówkę Nuna. Polecam każdy z nich, tylko ja sobie nie wyobrażam wózka bez skrętnych kół... ;) Dla mnie najważniejszy był dobry fotelik samochodowy, bo tu jednak chodzi o bezpieczeństwo dziecka, a my dużo podróżujemy. Mieliśmy maxi cosi a teraz mała jeździ w Cybexie Pallas Fix (sugerowałam się testami ADAC) i drugiemu dziecku też na pewno kupimy taki, bo jest bardzo wygodny i przede wszystkim bezpieczny :) http://allegro.pl/fotelik-pallas-2-fix-cybex-2014-isofix-gratisy-i4487292399.html Co do udzielania się "gości" to najlepiej w ogóle nie zauważać ich wypowiedzi, inaczej ciągle będą się wtrącać... Miłego dnia kwietniówki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweetgreen
Lena a miałaś wcześniej usg, czy 25 września będziesz miała dopiero po raz pierwszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Miałam robione usg w 5 tyg i było widac tylko pęchęrzyk :) potem miałam robione dla potwierdzenia ciąży w 6 tyg i było już widać ciąlko żółte .Następne miałąm robione w 7,4 dni w szpitalu ze względu na plamienia naszczęscie wszystko było ok :) i słyszałam bicie serduszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej :) ja miałam robione w 5 tygodniu i też było widać tylko pęcherzyk. czekam z niecierpliwością na następną wizytę - w połowie września :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcowka 2015
Nana94 dziękuję za przekrecenie słów. Chodziło mi o to że są dziewczyny które z powodów finansowych chodzą z NFZ a mieszkają w takiej okolicy ze nie mają zbyt dużego wyboru lekarza. A jak czytalysmy zdarzyły się przykre sytuacje tzw odbebnienia pacjentki. I wiesz nikt z nas celowo Cię nie wykreślil z listy a być może cudowny gość który wszedzie wtyka swoje 3 grosze. Nana94 jeszcze jedno zapamiętaj sobie że każdy mierzy swoją miarą. O ile to rozumiesz to nabierze więcej pokory. To tyle. Kwietniowkom życzę wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny- ja tez wam zycze wszystkiego dobrego ale sie pozegnam. podczytywanie watku jest ponad moje sily- bo wasze ciaze trwaja a ja w poniedzialek na zabieg ide (nadal nic sie nie dzieje) zajrze tutaj sie pochwalic nast ciaza ( jak juz w nia zajde- ma nadzieje ze szybko sie to zdazy :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow nie proszony gosc ... wgl to dziwne bo ja jestem w 9 tyg wedlug usg i nie widzialam za wiele no ale to pewnie normalne bo to bylo zwykle usg a zdjec tez mi nie dal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze gdybym poszla jeszcze raz na usg prywatnie to widzialabym wiecej i dostalabym jakies zdjecie ? :) bo prwnie nastepne usg bede miala za 2-3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweetgreen jesli ufasz swojemu lekarzowi ja bym poczekała do nastepnej wizyty, skoro juz jedna miałas i lekarz stwierdził ze z ciazą ok to widocznie tak jest i usg zrobione za miesiac wystarczy, ponoc w ciazy powinny byc tylko 3badania usg choc w praktyce wiem ze zalezy to od ginekologa ja wg moich wyliczen zaczynam jutro7tc, mialam miec wizyte 15wrzesnia ale dzwonił do mnie moj ginekolog i powiedział ze ze wzgledu na uraz reki nie bedzie przyjmował do konca wrzesnia, podał mi nr do swojego kolegi po fachu i w poniedziałek mam dzwonic i sie umawiac, nie chce isc za wczesnie bo nic mi to nie da, to ze jestem w ciazy wiem na pewno a jak pojde to chciałabym miec juz załozona karte ciazy, ktora moj ginekolog zakładał zawsze dopiero gdy biło serduszko, mysle ze 9tc bedzie jak najbardziej ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi zalozyli karte ciazy juz na pierwszej wizycie u ginekolog bylam wtedy w 7 tygodniu ciazy , ale zglupialam juz bo na usg lekarz pytal ktory tydzien powiedzialam ze 9 no a to bylo dzien przed tym jak mialam zaczynac 10 tydzien a lekarz stwierdzil ze dokladnie 9 tydzien i ze dzidzi moze wygladac na 8 tydzien , takie to nie precyzyjne wiec ja juz nie wiem w ktorym jestem czy w 8 vzy w 9 czy w 10 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i nie proszony ale szczery. I sama piszesz że może jakbym poszła prywatnie na usg...sama sobie przeczysz. Cóż Jeśli 94 to twój rocznik to wiele wyjaśnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nana moze cos w tym jest bo ty zaczelas na naszym forum zaczepiac marcowki a wczesniej z nimi pisalas. Nie gniewaj się ale to takie dwulicowe. A my nie chcemy zadnej wojny zwłaszcza jeśli jedziemy na tym samym wozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nana to ty piszesz tez na marcowkach tak?bo rozumiem ze osobie podpisujacej sie jako "gosc" chodzi o jakis twoj post z tamtego tematu tak? moze wyjasnijcie to sobie na marcowkach a u nas niech bedzie spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwietniowka
Ja też uważam że to dwulicowe. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalam na marcowkach , pozniej weszlam tutaj i napisalam ze jesli moge to bede pisac tutaj bo nie wiem dokladnie terminu i dziewczyny sie na to zgodzily , pozniej przestalam juz calkiem pisac na marcowkach ale weszlam na te forum tylko zapytac dlaczego mnie usunely jesli niv nie pisalam i tyle , nie jestem dwulicowa , pytalam czy mnie przyjmiecie , nic zlego nie robie to tylko internet i glupie nieporozumienie w sprawie tego NFZ takze proponuje zamknac ten temat bo to tylko glupi blad ... ale jesli nie chcecie to nie bede tu tez sie udzielac , pisze tu zeby sie czegos wiecej dowiedziec i zeby miec z kims kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nana ja mysle ze glupio miec pretensje do kogos kto usuwa cie z tabelki marcówek bo sama napisałas ze juz tam nie piszesz, to jest tylko forum, ktos mogl to zrobic nawet przez nieuwage, a czy piszesz tu czy tam to juz wyłacznie twoja sprawa, forum jest otwarte, pisac moze kazdy i nie ma co sie obrazac, a juz jak słysze "jak nie chcecie to nie bede tu pisac" to rece opadaja, jestesmy dorosłymi ludzmi, kazda ma prawo do roznych opinii trzeba tylko umiec je wyrazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syrfi Będzie dobrze obiecuję!:* Musi być;)dbaj o siebie i o maleństwo A jak dziewczynki u was? dzisiaj moje objawy ciążowe osiągnęły apogeum, otwieram rano lodówkę, i bełt... No aż się popłakałam z bezsilności:D A po 13 byłam na usg prywatnie i widziałam moją fasolinkę ma juz 2,14cm, bo tamten lekarz źle pomierzył, usłyszałam bicie serduszka i zobaczyłam, ale tylko przez 3 sekundki, bo się fasolinka schowała niżej i musiałam unieść pupę by ją znowu zlokalizować;) Niedługo wstawię linki do zdjęć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie obrazam , a w szczegolnosci nie mam za zle nikomu ze mnie usuneli tylko chcialam wiedziec, ale mniejsza z tym nie chce robic zamieszania na forum bo tu tylko wymieniamy sie doswiadczeniami lub po prostu objawami , kazda z nas jest w ciazy i kazda z nas pisze o tym samym wiec niech tak dalej bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia wstaw zdjecia jak najszybciej przynajmniej wasze malenstwa bede mogla poogladac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez bym chciala wiedziec ile moje malenstwo ma cm lub mm ale lekarz mi tego nie powiedzial , jestem w 9 tyg to jakiej wielkosci juz moze byc ? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×