Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Gość ma  LENKA
UUU lachonarium:) ty tam masz blizniaki? one ci chyba wnetrznosci wyzeraja zeby miecsie gdzie chowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahah no tak tez własnie myslę :):) to nawet cos tam 'odstaje' bo to obiadowy brzuch hehe :) ale ogolnie no mowie wam deska .. dlatego tak juz marzy mi sie klebuszek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę ;) ja też nie wiem gdzie one są, nie przytulam się do ubikacji (także nie dają znaku że są :) ) moze juz niedlugo zaczne rosnac bo to chyba teraz juz powoli rosnie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
NO ponoc... blizniaki moze szybciej... ja w pierwszej uroslam w 16 w drugiejchyba w 26 a teraz niewiem:) wychodzi ze 36:P... cos mam dzis glupkowaty humorek... kij wie czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
ja uwazam ze jesli wiek jest ok nie ma obciazenia ze strony rodziny to lepeij nie robic... nie wiem czytamwczesniej czytalas... zpierwsza robilam samousg i ok wszystko... z druga tez zrobilam i zonk wysokie nt brak kosci nosowej...testy pappa ryzyko 1;5 chyba czy 1;3 i amniopunkcja stres jak nie wiem awyniki dobre dziecko zdrowe... teraz nie robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
no jest moj prawie roczniak mowi na mnie mamuuuu i cieszy dziobek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli ktoś mamie tam szepce odejdz od tego komputera juz;p :) no to niezle, ze wyniki takie, 1:5 to juz przeciez naprawde niepokojace, a tu wszystko ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
ta zaba tez ma humor... ja tak tylko doskakuje dokomputera:) mam duuuuzo roboty:) snilo mi sie ze ten moj krwiak to drugie bobo.... wlasnieogladam wozki a ta mala patrzy i mowi papa mamu papa w pazdzierniku rok skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to fajnie cos sie dzieje i wesolo jest, i bedzie sie jeszcze dzialo! no wlasnie cos wpadlo mi w oko ze pisalas o krwiaku- naprawde wspolczuje, aaaaa sny... czasem sie sprawdzaja :) moze ktos tam sie chowa i nie chce sie ujawnic :) dla mnie zajscie w ciaze to taki cud, ze juz nie zdziwia mnie takie cuda i niespodzianki :) u mnie 2 lata staran i nic... az w koncu odpuscilam, postanowilam przeprowadzic sie od wrzesnia do warszawy i... i tyle na gadaniu sie skonczylo, jak odpuscilam tak ciaza moment, i to podwojna, i przeprowadzka byla... jak sobie narysuje :) dlatego poczecie to jest dla mnei cos niesamowitego i 3mam kciuki ze moze ktos tam nie chce sie mamie jeszcze pokazac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Wolałabym nie. Z trojka będzie jazda bez trzymanki a co dopiero z czwórka.. Jeszcze jak to będzie kolejny sajgonek... Bo moje to sajgonki niezły Sajgon mi robia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wesolo masz, nie nudzisz sie:) no ja wychowalam sie w rodzinie z 3 rodzenstwa no i nie powiem, mama wariowala z nami :) ale teraz, nie wyobrazam sobie pustego domu bez rodzenstwa i ich dzieci. no ale latwo mowi, a ciezko wykonac, bo na poczatku jest jazda, ja sie zastanawiam jak ja z dwojka wyrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2013
Dziękuję za ciepłe słowa. Nigdy nie zapomnę o mojej Córeczce kochanej, w moim sercu będzie zawsze. Co do wielkości brzucholka to spokojnie. Jeszcze będziecie musiały się golić z lusterkiem w ręku, bo inaczej nic nie widać. :D Czasem pojawiają się też problemy z zawiązaniem sznurówek, a nawet i skarpetki nie łatwo się naciąga. :P U mnie już brzuszek widać, ale przy kolejnej ciąży szybciej staje się widoczny. Ja do lekarza idę dopiero 30 września. Nie wiem jak ja wytrzymam tak długo. Już byłam 3 razy. Najpierw nie było widać nic poza pęcherzykiem, więc bałam się, że pęcherzyk pusty drugi raz z rzędu. Po tygodniu już biło serduszko, ale Dzidzia schowała się za ciałkiem żółtym i lekarz nie mógł zmierzyć. Za to jak byłam 5 września to Maleństwo już słodko fikało. ;) Mamy teraz 11 + 1 hbd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiasianko, to co pisze na internecie nie zawsze kryje sie z prawdą:) ja w rodzinie zadnego Downa ani takich nie mam, a mam prenatalne moj wiek 21 lat. Monisia jaki okragly brzusio, ty taki chudzielec od razu widac:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska moja tesciowa trafila do szpitala bo pekla jej kosc jak odkladala wnuka na lozko, kosc barkowa, i okazalo sie ze ma guza, po wielu badaniach okazalo sie ze ma raka pluc, jednak nie wiadomo jaki to rak zlosliwy czy jaki wyniki za 3-4 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołkowa 2013 wszystko bedzie dobrze! :) a co do golenia z lusterkiem - pewnie masz racje, chyba ze partner podszkoli sie w goleniu innych stref ha ;)) w takim razie na pewno zrobie te badania, zobaczymy. oby tylko w razie co stresu nie przybylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli konwersacja trwac bedzie( a bede chciala w niej ciagle uczestniczyc) to za 2 miesiace wszystkie bedziemy golic sie z lusterkami haha :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tez moja pierwsza ciąża i rozmawialam z mama, i ona powiedziala ze ruchy czula pierwsze w 12 tygodni, czyli moze genetyke taką mam ze malenstwo juz dalo znac o sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2013
No i w ogóle jeśli chodzi o poczęcie to u mnie było tak: w czerwcu byłam na monitoringu i lekarz wykrył pęcherzyk owulacyjny w 13 dc, który miał już ponad 2 cm i jak to lekarz ujął: "ZARAZ PĘKNIE". Dzień wcześniej było przytulanko, oczywiście rzuciłam się na męża tego dnia jak tylko wrócił z pracy i następnego też i ogólnie często w tym czasie. :D No i co? I dostałam @ idealnie po 29 dniach. -,- Potem się rozchorowałam, więc starania odłożyliśmy. Do 20 dnia cyklu się zabezpieczaliśmy (jeszcze przez tydzień po zakończonej chorobie - zapalenie krtani to chyba było). Więc byłam baaardzo zdziwiona, że w lipcu spóźniał mi się okres. Ciążę wykluczyłam, no bo przecież się zabezpieczaliśmy. Zaczęłam sobie wkręcać, że to pewnie torbiel. Zrobiłam test po 3 dniach i jakie było moje zdziwienie jak pokazała się blada druga krecha. Potem stawała się coraz mocniejsza i już nie miałam wątpliwości. ;) Przy regularnych 29 dniowych cyklach zaszłam w ciążę dokładnie 22 dc, czyli 7 dni przed spodziewaną miesiączką. :D Wiem, że czasem owulacja się przesuwa, ale wcześniej mi się to nie zdarzało. Zawsze było jak w szwajcarskim zegarku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy to mateczki na wybieg a nie o ciąży gadacie, takie ładne ciałka, mój luby jakby widział to by mu ślinka na kilometr ciekła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniołkowa2013
Jeśli chodzi o ruchy, jak byłam w ciąży z Córeczką to poczułam Ją dokładnie na początku 19 tygodnia. W kolejnej ciąży ponoć czuć ruchy Maleństwa wcześniej. Zobaczymy jak będzie tym razem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×