Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2015

Polecane posty

Gość ma  LENKA
To akurat jestem w stanie zrozumieć ale ktoras napisała ze ma brzuch na szósty... Heloł. Ja ogólnie jem wszystko co chce. Niektóre rzeczy mi śmierdzą ale pepsi twist musi być w domu po po szklance przestaje mi się na jakiś czas kręcić w głowie... Wiecznie glodna i slaba jestem sikam co chwile wielkie ilości i cały czas mi się pic chce... Najgorsze ze to objawy cukrzycy ciążowej. Ale nie wkrecam sobie... Zobaczymy po badaniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Do Jaworskiej juz trzecia ciążę mi prowadzi fajna babka:) a z jakiego osiedla może się znamy:) demnicki jest dziwny... I olewa pacjentki. Jak miałam silne skurcze przy pierwszej jak juz się zaczęło to nie raczył mnie zbadać robiły to polozne na patologii ciąży bo widziały ze były silne bardzo... I ze się mecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe mamuśki!:* 🌼 Jeżynka, ochronke masz przez 2 tygodnie od poczecia wiec jak wypilas w tym czasie alkohol, to watpie zeby mialo to wplyw na maluszka. Nie martw się napewno wszystko będzie dobrze, a serduszko i maluszka widzialas juz>>>??? 🌼 Syrfi ja sie nie obraze, bo ja do ludzi apatycznych nie naleze i luby tez nie wiec ADHD calkiem mozliwe hahahhah. Mam nadzieję że odpuszczą ci te mdlosci:)wkoncu i wymioty rowniez;) 🌼 monisia, nie chwal dnia przed zachodem jak to mowia;) to odpoczywaj:* 🌼 Gałgolinka, o tak wczoraj płakałam jak bóbr zarzucając sobie czy będę dobrą matką;) hehehhehe ahh te hormony 🌼 ziolka jem jajka na miekko, ale myje je przed gotowaniem i sprawdzam swiezosc, jem duzo jajek, ale po ostatnim tygodniu jajecznym przyszedl czas na serek topiony:)buaaahhhhahha Mysle ze mozna jesc jajka smazone i na miekko, ale trzeba zadbac o ich swiezosc,;) 🌼 co do ryb to slyszalam ze nie wolno tych co maja duzą zawartosc rtęci, bo szkodzi ona na plod, czyli mniej wiecej ryby morskie ale nie wszystkie, a ja sobie w weekend nad morzem wcielam dorsza:) a co tam... mysle ze wszystko w ograniczonej ilosci nie zaszkodzi, oczywiscie mowie o jedzeniu a nie np. alkochol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma Lenka brzuch się powiększa u kobiety bo: 1. powiększyła się macica 2. Jelita wysunely sie na przod by zrobic miejsce dla dzidzi 3. Jednak hormony dzialaja, a jak wiadomo progesteron gromadzi wode w organizmie 4. sie np. duzo je i pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usia dodaj jeszcze , że brzuch jest jak się za dużo waży. W moim przypadku jest ogromny. Tylko, że ja ważę ponad 100 :). Czas na spacer. Po małego do przedszkola trzeba iść. Wiecie co, ja zauważyłam , że jak sobie zrobię kawę delur z mlekiem to śruba w głowie przechodzi. Może stąd te pociągi do koli bo się organizm kofeinki domaga bo ciśnienie za niskie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Dobra ja to wiem jestem w trzeciej ciąży. I rozumiem ze w tym 14 tyg serio może być lekki brzuszek. Ale bez przesady w9 tyg mieć pokaźny ? To chyba tylko od jedzenia. Mojej koleżance brzuch pokazał się w 28 tyg. Mi z pierwsza w 16 a z druga jakoś w 26. A tak to go nie było. A nie byłam gruba żeby miał się zlac z tluszczykiem. Wiec jak słyszę takie rzeczy to robię wielkie oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I odnośnie jedzenia to jem i grzyby i jajka i mam wsio w nosie. Coś przecież trzeba jeść. Zobaczycie że jeszcze trochę a chleba zabronią wcinać. Zresztą zobaczcie. Maliny- pełno informacji sprzecznych, itp. Prawda jest taka że na temat praktycznie każdego produktu można wiele się naczytać i w końcu się nie wie nic. Dawniej nie wiedziały , jadły i żyły a dzieci się rodziły. Wniosek- jak coś się chce to się je bo organizm tego się domaga. Jeśli się nie ma na to reakcji zwrotnej to tym bardziej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Ja rano bęc siekiery nie wstane więc rano siekierka z mlekiem a potem nescore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Ja np uwielbiam ser pleśniowy i nie wyobrażam sobie miesiąca bez a co dopiero 9!; niby nie można. Lekarka mi powiedziała ze hak jest z pasteryzowanego mleka to można .. Niby niepasteryzowanego mleka nie można.... Nasze babcie piły cieple od krowy prosto i rodziły zdrowe dzieci... Nie można popadać w paranoje. Krewetki i sushi tatary i inne małże to na pewno lepiej odstawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usia- tak wlasnie chodzi o metale ciezkie zawarte w rybach. syrfi- tak kiedys bylo inaczej ale i jedzenie duzo lepszej jakosci. Ja tez jestem zdania, ze mozna sobie pozwolic i nie dac sie zwariowac. Ale z wyjatkiem surowego miesa i jaj, serow dojrzewajacych i alkoholu. ma LENKA- Dembnicki jest nieprzyjemny, ma humorki, ale zawsze jak bylam w opalach to przyjal, wypisal recepte. I mam blisko , raz w roku przezyje. Mi w poprzedniej ciazy tez szybko ciuchy zaczely sie kurczyc wlasnie w pasie. Kawy nie pije w ogole, coli i innych gazowanych tez nie. Od paru dni sprawdzam cisnienie , bo jestem slaba i mam okolo 80/50. Z reguly mam niskie miedzy 90-100, ale boje sie, ze to przesada. Jutro ide do ogolnego to spyatm o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owoców morza nie powinno się. Ja tego nie lubię wiec luz. Demcnicki to gej ponoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syrfi to nasze malenstwa prawie takie same :) ja dzis tez po lekarzu moj ma 22mm i wyliczyla mi 8t i 5 d. Tetno super,cukrzycy nie mam wiec wszystko jest super :) Karte ciazy tez mi dzis wkonu zalozyla:)Ja tez nie robie genetycznego bo nie widze powodow dla ktorych mialabym je robic. ziolka79,jezynka123 witamy no i gratulacje :) Dziewczyny wspolczuje wam z powpodu tych wymiotow ja w pelni ciesze sie ciaza bo nic mi nie dolega i dlatego czasem sie zastanawiam czy wszystko ok. Jesli chodzi o pokarmy to ja sie wystrzegam wedzonego jajek na miekko i podrobow bo podobno nie mozna w ciazy. ma Lenka ja tez czaje sie na TAKO ale jeszcze nie wiem ktory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabryjelka ja bylam na pierwszym USG w 8tc 1 d to mialo 21mm, a ginekolog mowila , ze wlasnie chyba jest starszy plod na okolo 8t i 5d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Moje jest trochu za małe. Ten kwiak jest większy od niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma Lenka to prawda nie należę do najchudszych ważę ok 64 przy wzroście 160 a mój brzuch jak pisałam z 6 miesiąca to nie kwestia dzidzia tylko mojego obżarstwa tylko że ja nie przytyłam jakoś zawrotnie ok 1 -1,5 kg. Zawsze tak miałam że w 3 tygodniu wszyscy wiedzieli już o mojej ciąży bo było widać w kazdej następnej obiecuje sobie że nie przytyje tak dużo ale mdłości mnie wykańczają jak nie jem często tak już mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma  LENKA
Ja jeszcze maju tyle ważyłam a teraz 56:) mam 158wzristu;) ja z dziewczynami się od razu też chwalilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
Wow ale nas tu już dużo :) witam nowe przyszłe mamusie :) . ma Lenka ja mam duży brzuch i nie należę do dużych osób i nic na to nie poradzę .Bardzo bym chciała żeby moj brzuszek był malutki jak pileczka do samego końca ale niestety nie ja o tym decyduje .Wiele osoób sie dziwi że w 11 tyg taki brzuchol nawet słyszę że pewnie bliźniaki będą . Bardzo łatwo wszystko krytykujesz oceniasz a uwierz mi że nie mam powodu żeby sobie zmyślać że mam wielki brzuch :) bo po co :) jak mi się uda to wkleję fotkę z moim brzucholem :) A co do badań genetycznych to teraz prawie każda kobieta robi :) niezależnie od wieku. Ja już nie moge sie doczekać bo zobaczę wyraźnie moją kruszynkę :) co do jedzenia to jem na razie to co mogę i co nie zwracam a tego jest niewiele :( chętnie bym zjadła coś normalnego ale niestety siła wyższa. Ostatnio rónież siegam po cole bo tylko ją trawię,kiedyś to była nesti ale już odpada :( wodę rónież zwracam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
tylko musicie mi powiedzieć jak się wkleja fotki tutaj :) bo jestem zielona w tym temacie :) Usia Ty wklejałaś jak to zrobiłaś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena ja uważam że nie ma sensu wszystkiego udowadniać bo i po co. Też już brzuch mi rośnie szczególnie jak się najem hehe to jest pokaźny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena15
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2697cbd9071cfac2.html To mój brzuchol :) wklejam bo sama jestem zdziwiona że jest taki duży chociaż cała przybrałam tylko na wadze 2 kg do dzisiaj :) Gabryjelka wiem że nie musze nic nikomu udowadniać ale nie lubię jak ktoś z góry zakłada że cos jest nie mozliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×