Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakiego bólu mam się spodziewać po tatuażu na udzie?

Polecane posty

Gość gość
Dzieki za troske, ale gdyby ktoras kobieta chciala sie tobie podobac to chyba nie mialyby tatuazy. Nie wiem jak inne, ale ja sie chce podobac najpierw sobie, potem mojemu chlopakowi i to koniec listy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnuilla90
a ja znam milion facetow ktorym tatuaze sie podobaja . I sa to facieci BARDZO PRZYSTOJNI , DOBRZE ZBUDOWANI ITD . WIEC nie piedol glupot .. swoja droga Twoje zdanie nikogo nie obchodzi. Kolezanka pytala sie o bol a nie o to czy Tobie sie to podoba ..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektórzy mają misję :D Jak dziewczyna założy temat o butach to też przyjdą zbawcy rasy ludzkiej i na pytanie o cenę traperów napiszą referat o tym, że kobiety powinny nosić szpilki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wracając do tematu - wszystko zależy od wytrzymałości na ból. Ja mam w miarę niską, więc zawsze boli, nieważne gdzie jest tatuaż robiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boli mniej niz depilacja woskiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam tattoo
tatuaż zawsze boli,w końcu kłuje cię kilka igieł...ja mam wytatuowaną całą rękę i za uchem i ten za uchem bolał bardziej bo wiadomo tam nie ma tłuszczu tylko kość...ale ból jest do wytrzymania no i masz tą satysfakcję ,że tworzysz coś zaje/bistego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie, że do wytrzymania. Jak ludzie pozwalają sobie nos kłuć dłutem to takie zadrapanie też przeżyją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tattoo - wewnętrzną stronę ramienia też masz wytatuowaną? jak tak, mogłabyś napisać ile mniej więcej wytrzymałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw o bólu, jak masz tłuszcz, to mniej boli, jak masz zgrabna nogę to trochę, bo niby nie jada po kości, a po mięsniach, ale zawsze dyskomfort jest. ale mniej niż w miejscach gdzie masz delikatna skórę np pod pachą czy na szyi. Co do kolesia który wypowiada się w temacie, ktory jak zakładam jest mu zupełnie obcy ( bo tatuaży nie ma ) to dziewczyna z tatuażem wygląda ektstremalnie seksownie. a co do zawodów, to nie wiem na jakim ty swiecie zyjesz, bo ja się już spotkałem zarówno w spzitalu jak i na policji, że lekarze, policjantki miały tatuaże, ktore były na rękach i były widoczne i nikt nie robił z tego problemu, to już nie jest jak jeszcze 20/30 lat temu, że tatuaż to wyznacznik wstąpienia do gangu itp, To jest forma wyrażania siebie i swojego gustu, swoich pogladów. Tatuaż robi się w pełni swiadomie i może dla Ciebie być to tylko kilka kresek ale dla posiadacza on zawsze ma głębszy sens,. Więc zanim zaczniesz sie wypowiadać jakie to jest straszne i jak Ci się nie podoba to może zgłębił byś temat a wtedy udzielał jakichkolwiek rad i wskazówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy też od progu bólu i unerwienia, bo mnie np. najbardziej na mięśniach boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie szpeć się dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź lepej idź na dział o operacjach plastycznych i tam dawaj takie rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łopatą w łep
tez mam zamiar wytatuować sobie udo. a ty dziewczyno pi....dol to co mowią inni wiekszość to lamusy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wydziarany
-Kretyństwem jest myśleć jak za czasów kiedy tatuaże mieli tylko kryminaliści !!! Teraz to sztuka, forma wyrażenia siebie lub po prostu ozdoba, jak kolczyki, czy torebka pasująca do całości. Jest to sexowne i w większości przypadków baaaardzo przemyślany wybór. -Na udach boli nie bardziej niż na ramieniu. Nie słuchaj tych debilnych i ograniczonych ludzi, którzy wmawiają Ci że tatuaże są nie atrakcyjne. Każdy ma swój gust, a widocznie ich jest zjeb*ny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę bo chciałabym wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc21
Co za zenada. Jednym podoba sie kolor rozowy onnym bialy albo czarny. Jak mnie sie podoba czerwony to mam powiedziec ze ktos kto lubi bialy jest glupi, bo ja mam inny poglad. Tolerancja w Polsce jest na poziomie zera, brak kultury, szacunku i tolerancji ! Ciemnogorogrod pierdzielony ! Jak tak mozna? Jeden tatuaze lubi inny nie. A to ze jednego faceta tatuaz odpycha a innego nie to kwestia indywidualna. Tak jakby powiedziec ze ktos kto farbuje wlosy a nie ma naturalnych jest glupi, bo tak mysli mioj facet. No co za zenada. Kto Was wychowywal??? A wracajac do pytania, kazdy tatuaz troche boli, jednak jest to jakas ingerencja w skore. Jezeli jest to tatuaz malo skomplikowany i robienie nie trwa dluzej niz 3-4 godziny to jest to bol do zniesienia. A po 4 godzinach skora sie meczy i niestety bol jest 3 odczuwalny. Szczegolnie jezeli igla wbija sie kilka razy w to samo miejsce. Ale po skonczeniu patrzac na tatuaz o calym bolu sie zapomina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliczko
zawsze na robienie tattoo ide nażarty amfą i wtedy nic nie czuje tylko jest dużo krwii i trzeba nie dac po sobie poznać bo wywalą ze studia. moj dobry stary funfel robił kiedys tatuaze ale jego prace byly tak gangsterskie i złodziejskie że obawiałem sie żeby mi zrobil. on sam jednej nocy naćpał sie kurażem i zrobił sobie całą noge. zero bólu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafalski z OPZ
ty kliczko nie namawiaj ludzi do brania prądu tenże szit jest dla mózgu jak granat bez zawleczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doswiadczenia mowiac....sporego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fagi
czeba tatuować szyje ryje i sisiory ....... nadchodzeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takipajac
Zamierzam wytatuować sobie za uchem rowerek, a na mojej jeszcze ciasnej dopci jakąś kokardke. Ktoś orientuje sie ile to może kosztować? Ide do paki więc chce tam mieć układy. Po0zdro dla dziaraczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj w jakims salonie tatuażu czy jak to sie tam nazywa, a nie na forum, ty dzido inteligentna inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ból to fraszka zakażenie to problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszycy z tatuażem szpeca swe ciał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×