Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutaska867

Budzę się rano i nie mam do kogo się przytulić

Polecane posty

Gość gość
ja bym zaakceptowała kobietę ale nawet to jest trudne bo mam nietypowy gust. Niewiele osób akceptuję a zanim obdarzę jakimś zaufaniem potrzeba trochę czasu i warunków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piriririri
Haha, wybacz miso1, że ja tylko o pluszowych, to dyskryminacja :) więcej nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak nie przebijesz moich pluszaków :). Aby przyciągnąć klientów, zamówiłem różne pluszowe stwory, wielkości człowieka (i nieco większe :D ). Gdy wiozłem je samochodem, musiałem ogromnego Żółwia Ninja, posadzić na fotelu pasażera :D :D :D . Nie potraficie sobie wyobrazić: co działo się, na każdym skrzyżowaniu :D :D :D . Sam zauważyłem dwie stłuczki :( :D :D :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhgf
Ja mam 33 lata i mam jedynie swojego pieska. Ma już 8 lat i coraz bardziej boję się dnia, kiedy będę musiała go pożegnać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,żółw ninja jest idealny na potencjalnego partnera,a będzie odstraszał dodatkowo namolnych adoratorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutaska867
he he to musiało być zabawne, jazda z żółwiem ninja!też tak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie mam do kogo jedynie do poduszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooościówka
Skąd nas aż tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co się do kogoś przytulać?? Też mi problem,ja budzę się rano,wstaję i robię to na co mam ochotę bez zbędnego zrzędzenia o jakimś przytulaniu i radzę wam róbcie to samo i co wam da to przytulenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma potrzebę bliskości, przytulenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj znowu byłem w pewnej firmie, znowu zobaczyłem jedną (konkretną) babeczkę i... znowu ostatkiem sił powstrzymałem się, by nie wziąć jej w ramiona i nie przytulić :). Pierwszy raz wolałbym, żeby kobieta była dla mnie oschła, a nie ciepło się uśmiechała :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejn
też tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio1 czy z Tobą można się spotkać i pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>misio1 czy z Tobą można się spotkać i pogadać?<<< Pogadać można :D. Spotkać jest trudniej :(. Jeżeli mam siłę, to pracuję i prawdę mówiąc nie mam prywatnego życia. Z całą pewnością nie mam możliwości, wygospodarowania całego dnia i dojechania do kogoś :(. Takie mam niestety życie :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak nie masz siły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>a jak nie masz siły?<<< To słucham dobrego audiobooka, śpię albo piszę na Kafe :D :D :D . Jak np. teraz :). Byłem tak zmęczony, ze wchodząc do budynku, chciałem zadzwonić do sąsiada, by zanieść mu umówioną rzecz, a dzwoniłem do własnego mieszkania i zastanawiałem się dlaczego nikt nie podnosi domofonu :D :D :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×