Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Chętna na sex

Polecane posty

Gość gość

Mam na imię Renata mam 19 lat, uwielbiam sex :-) poznam mężczyznę na seks nie szukam sponsora, chce tylko sie dobrze zabawić, w seksie lubię, oral, anal, pissing i wiele innych pozycji, lubię jak mężczyzna daje mi klapsy w tyłek :-) oraz jak spuszcza mi się do buzi a ja to połykam :-) chętna jestem na nowe pozycje które wymyśli mężczyzna lubię eksperymenty w seksie jestem młoda ale dużo mogę w seksie i co chwile mi się chce seksu :-) studiuje, mieszkam sama, chce z mężczyzna spędzać dużo czasu w łóżku, chętnie poznam też niedoświadczonych mężczyzn w seksie lubię jak mężczyzna dominuje a ja jestem dla niego posłuszna, lubię jak mężczyzna mi rozkazuje, podnieca mnie to :-) mam dużo ładnych ciuszków, mam wiele gadżetów do seksu, kajdanki, pejcz, wibratory, chce poznać mężczyznę który będzie ze mną uprawiał sex nie szukam nikogo na stałe tylko sex bez sponsoringu chciałabym spotykać się z poznanym mężczyzną nawet kilka razy w tygodniu, mogę z mężczyzną spotkać się u mnie lub u mężczyzny, to jak wyglądasz nie ma dla mnie znaczenia, minimalny wiek mężczyzny z którym się spotkam to 18 lat lubię też dojrzałych mężczyzn każdy mężczyzna ma coś w sobie, zaznaczam ze nie jestem kobietą do towarzystwa tylko zwykłą dziewczyną która lubi sex, twarz mam zasłonięta ze względu na to ze nie chce aby wszyscy widzieli jak wyglądam, jestem ładną dziewczyną przynajmniej tak mi mówią mężczyźni :-) dbam o siebie jestem ładnie opalona i zgrabna mam 164 cm wzrostu i ważę 52 kg, troszkę się rozpisałam hehe :-) Szukam mężczyzny z całej Polski zainteresowani piszcie na email renata.sex@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×