Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gościówwwka

Chłopak z rodziny patologicznej... czy ktoś miał taką sytuację?

Polecane posty

Gość gościówwwka

Od niecałego roku jestem w związku z X, chcemy niedługo razem zamieszkać. Ogólnie układa nam się dobrze, natomiast problem dla mnie jest jego sytuacja rodzinna. X mieszka z rodzicami i z siostrą (siostrę znam). Jego ojciec od wiele lat pił, bywał też agresywny wobec członków rodziny. Jakiś czas temu (przed naszym poznaniem) wyprowadził się i zerwał z nimi kontakty na 2 lata, a teraz nagle wrócił... i matka mojego chłopaka postanowiła mu dać szansę. Podobno obiecywał, że już nie pije, choć już i tak upił się kilka razy od tego "powrotu"... :( I teraz matka prosi mojego X żeby się nie wyprowadzał, bo ona nie wie co tu się będzie dalej działo, a jednocześnie ciągle nie chce tego ojca pogonić... Mój problem jest następujący: nie mam wpływu na rodziców mojego chłopaka i ich wybory, to nie jest moja sprawa - wiem to. Nie znam ich, ale to co wiem od niego uważam za CHORE i powiedziałam mu to. Zgodził się ze mną. Tylko... to będą zawsze jego rodzice. Mieszkamy wszyscy w tym samym mieście. On ma się niedługo przeprowadzić dla mnie. Tylko, że nawet jeśli się uda (wbrew jego matce), to za chwile pewnie znów zaczną się burdy i matka będzie dzwonić po mojego X żeby przyjechał... Z jednej strony - mam ochotę mu wykrzyczeć, że przecież ona sama wybiera takie życie z alkoholikiem, a z drugiej... to jego matka. :( Czy ktoś z was ma/miał taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×