Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak pozbyć się muszek owocówek ?

Polecane posty

Gość gość

Zna ktoś dobry sposób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pół szklanki octu jabłkowego, do tego kilka kropel płynu do mycia naczyń, wymieszać, postawić odkrytą szklankę w ich ulubionym miejscu, po kilku godzinach podziwiać muszkowy armagedon ja stawiam na blacie kuchennym pod ich ulubionym oknem za koszykiem z przyprawami, żeby nie było widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli nie masz akurat octu jabłkowego to spróbuj z winem albo sokiem jabłkowym, ale ocet jabłkowy po prostu uwielbiają, pułapka z tym octem jest wyjątkowo skuteczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam problem z muszkami ale moje to jakies mutanty! Jak zostawie np swoj kieliszek wina to leca jak oszalale a jak zostawie im taka miksture to moze ze dwie przez caly dzien sie nabiora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nalej wina i parę kropli płynu do zmywania, serio działa tylko płynu nie za dużo, dosłownie parę kropli płyn zmniejsza napięcie powierzchniowe płynu i muszki się topią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
muszek pozbywam sie w taki sposob: kawalek dowolnego owocu kładę do miseczki, przykrywam folią przezroczystą, którą nakłuwam - muszki wchodzą, ale wyjść już nie mogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz, jak się to sprawdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nad owocami stojącymi w kuchni parę razy popracować odkurzaczem ;) Jedyny sposób, który u mnie się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×