Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość cytrynka11533

wymiana drzwi wejściowych i wewnętrznych

Polecane posty

Gość adanmm

Te drzwi wewnętrzne co mamy w firmie od jakiegoś czasu są kupowane w Safedoor w Krakowie (firma jest na os Centrum). Jakość pierwsza klasa, nowoczesny design, drzwi zupełnie bezawaryjne jak do tej pory. To jest dokładnie seria Verte (kolekcja C), bardzo dobra jakosć za nieprzesadne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos82

ja mogę polecić świetną firmę https://inter-house.co.uk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielkovska

We Wrocławiu do pomiarów i montażu sprowadziłam specjalistów z firmy  www.cerchem.com.pl gdzie na miejscu pomogli też z odpowiednim wyborem drzwi. Teraz jest spory wybór na rynku takich produktów więc nie wiem czy bym dała radę bez pomocy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ILONA

Korzystałam z usług https://www.dobredrzwi.pl, byłam bardzo zadowolona z oferty. Wybrałam ich z polecenia brata, u którego montowali drzwi w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmm
Dnia 17.12.2018 o 10:59, Gość adanmm napisał:

Te drzwi wewnętrzne co mamy w firmie od jakiegoś czasu są kupowane w Safedoor w Krakowie (firma jest na os Centrum). Jakość pierwsza klasa, nowoczesny design, drzwi zupełnie bezawaryjne jak do tej pory. To jest dokładnie seria Verte (kolekcja C), bardzo dobra jakosć za nieprzesadne pieniądze.

Bardzo duży wybór drzwi zarówno lewych, jak i prawych. O to akurat bym się na pewno nie martwił i ceny też w porządku. Co do montażu, to nie mam doświadczenia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam opinii na temat drzwi od firmy z Wrocławia gerde.pl, ktoś, coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idź sobie do salonu Paszkiewicz przy ul. Legnickiej we Wrocławiu. Spory wybór i sprzedawcy doradzą na pewno odpowiednie drzwi pod Twój budżet. Ja wybrałem drzwi z Aluhaus model Titus i sobie je bardzo chwalę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×