Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

breek

kilka kg mniej

Polecane posty

Hej :-) Mam 161cm i 71kg. Chciałabym zrzucić kilka zbędnych kilogramów ponieważ coraz gorzej się czuje w moim ciele. Oczekiwałabym od Was rad i szczególnie motywacji! Podzielcie się swoimi styczkami z dietami i podajcie mi propozycje najlepszej. Z góry dziękuje aniołki! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza dieta? Ułożona pod konkretną osobę przez profesjonalnego dietetyka. To nie kosztuje dużo, a gwarantujesz sobie efekty i zdrowe wyszczuplanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć. ważę 58kg przy 163 osiągnęłam to dietą 500kcal. teraz jestem na 1000kcal(dla mnie nadal trochę za dużo ważę) i też widzę efekty. osobiście nie polecam ich obu, wiecznie masz zły humor i nic ci się nie chce... ale tylko tak udało mi się schudnąć. tak naprawdę ja nie wierzę w żadne diety, po prostu trzeba dostarczać mniej energii. dlatego schudnięcie jest tak trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze coś. wizyta u dietetyka kosztuje dużo, nawet bardzo tym bardziej kiedy musisz chodzić tam co 2 tyg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singielka1983
dokładnie i jadłospis ułożony dla mnie przez dietetyczke też sporo kosztował, efekty owszem były i nadal są bez efektu jojo, ale mnie się wydaje,że dzięki siłowni i mniejszym porcjom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×