Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
aga126700

Jakie SPOKOJNE miasto na studia

Polecane posty

Jakie miasto polecacie na studia? Nie planuję nie wiadomo jakiego bujnego życia towarzyskiego. Poszukuję miasta, w którym spokojnie skupię się na nauce i narzeczonym, ale jednocześnie nie chcę czuć, że marnuję się w jakiejś dziurze... Dobrze gdyby nie było tam dużo chaosu itd. Macie jakieś pomysły? Może jakaś konkretna uczelnia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)bardzo sie ciesze na pewno to fajnie wyjdzie studia to dno 999 www.youtube.com/watch?v=2DUpkLLyS0Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz żyć spokojnie to tylko na wsi :O W KAŻDYM mieście możesz się skupić tylko na nauce i narzeczonym, to wszystko zależy od Ciebie. Nie musisz przecież chodzić na imprezy, nikt Cie nie bedzie zmuszał do tego, nie ważne czy to będą studia w Białymstoku czy Warszawie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olsztyn. Pół miasto-pół dziura, na pewno znajdziesz coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty dopiero teraz wybierasz miasto? Idziesz na studia w przyszłym roku ta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziło mi też o to, aby było to miasto... w miare ładne, nie aż tak bardzo "zmechanizowane" np. Warszawa źle mi się koajrzy pod tym względem. Tak, idę dopiero w przyszłym roku, ale wolałabym się jakoś już ukierunkować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mówię, że Olsztyn. Tu furmanki jeżdżą, na ulicach kaczki, kury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowianka z odzysku
KRAKÓW, KRAKÓW, KRAKÓW i tylko Kraków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lublin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kraków jest miastem gdzie zawsze coś się dzieje. Polecam wcześniej pojechać na parę dni do Krakowa i zobaczyć jak wygląda tam życie. Polecam zatrzymać się w hotelu Best Western Premier, chyba mój ulubiony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Kraków jest miastem gdzie zawsze coś się dzieje. Polecam wcześniej pojechać na parę dni do Krakowa i zobaczyć jak wygląda tam życie. Polecam zatrzymać się w hotelu Best Western Premier, chyba mój ulubiony. 

KRAKÓW KRAKÓW KRAKÓW ❤️ Kolezanka wyżej dobrze razi, warto przyjechać i zobaczyć samej na własne oczy. RYnek w nocy i wszystkie knajpki to wszystko ma niepowtarzalny klimat ❤️ A jak już koleżanka poleca hotel, to tym bardzie rezerwuj w nim pokój i zobacz krakowskie życie 😉  Opolska to dobra lokalizacja, więc hotel wygląda super 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak panie wyżej polecam zarówno Kraków jak i wspomniany hotel best Western Premier ❤️ Przyjedź do miasta, a zakochasz sie od razu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×