Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia z dużego miasta

Będę złą macochą?

Polecane posty

Gość Kasia z dużego miasta
Nie zamierzam pozbawiać się macierzyństwa z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko mniemam że jesteś bardzo młoda i nie doświadczona w związkach , dlaczego chcesz wtrącać swój nos do dziecka obcej kobiety , nienormalna jesteś ono ma rodziców , ty nigdy nie będziesz mile widziana , ja nie życzyłabym sobie aby obca baba przebywała w towarzystwie mojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego masz mieć jakeiś pozytywne relacje z tym dzieckiem?Przecież to dla ciebie obca osoba, a obcych ludzi, albo się lubi,albo nie.to nie towja córka, abyś miałą do niej jakieś uczucia, relacje. Partner przesadza 6 razy w miesiacu to sporo.Ja bym nie chciała ani takiego partnera, ani takich relacji.Jego córka będzie wiecznie w jego życiu, za bardzo by mnie to wkurwiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie chcę wtrącać jak najmniej :) bo spotkania będą nieuniknione, całe życie przed nami, a jego dziecko nie zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia z dużego miasta
i nie uważam, żeby 6 razy w miesiącu (raz 2, raz 4 godziny) to było sporo jak na bycie ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 raz w tygodniu to i tak dużo , a 6 razy w miesiącu z dzieckiem 2 letnim przesada ,twój facet noigdy nie bedzie twój , ona go zostawiła ? uważaj i spouchwalaj się wystarczy ze ta kobieta kiwnie palcem od nogi i poleci do niej , ty jestes awaryjnie , nie chciałabym byc w takim związku jako koło zapasowe , wybierz faceta bez zobowiązań , inaczej by było gdybys ty miała swoje dziecko wtedy łatwiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam syna 12 lat już duży facet a i tak nie związałabym się nigdy z facetem z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia z dużego miasta
Ona go zostawiła. Spotykała się z innymi facetami i stwierdziła, że z nim (moim partnerem) już nie widzi przyszłości. Ona nie chciałaby jego kontaktów z dzieckiem wcale. Wszystko było ustalane przez sąd. Chciałaby jedynie kasę brać, bez widzeń. Mnie nie przeszkadza, że to jest 6 razy. Pracuję na zmiany i czasem w weekendy, więc często jest tak, że mnie nie ma kiedy ma widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia z dużego miasta
Poza tym nie uważam, że jestem awaryjnie... Wspólne mieszkanie i zaręczyny to były jego inicjatywy. Ja nie nalegałam na nic. Nie mam więc powodu myśleć, że nie traktuje mnie poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rób jak dotychczas unikaj to najlepsze rozwiązanie , coś ten twój chłoptaś dziwny skoro matka dziecka olała go i nie jest przychylna widzieć jego gębe , czy on napewno jest z tobą szczery ? musiał zajść kobiecie za skórę , ja tak samo nienawidze 1 męża , za to że zmarnował mi kilka młodych lat za kłamstwa za zdrady , dziś mam nowego męża a tamtego najchętniej zabiłabym to moja porażka życiowa , porażka mojej głupoty i naiwności , teraz brzydze się jak mogłam związać się z takim baranem , może była twojego ma tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia z dużego miasta
Gdyby miała do niego żale to już by pewnie bruździła u nas, kontaktowała się itp. Laska ma 40 lat, jest starsza od mojego partnera. Znalazła frajera, który zrobił jej dziecko, oskubała z kasy, chce ciągnąć alimenty, a jego nie oglądać, bo ma innych kandydatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia z dużego miasta
A jeśli on nie jest szczery, w co wątpię, ale jestem czujna... to i tak to wyjdzie na jaw. Mogłabym poprosić o dowody, bo jest cały ich protokół ze spotkania w RODK-u, gdzie ona mówi dlaczego się rozstali. Powiedziała, że mój partner jest nadopiekuńczy. Innych powodów nie umiała podać. Na argument jego, że ona spotykała się z innymi odpowiedziała, że ma dużo znajomych. A on nakrył ją na mieście na spotkaniu z kolesiem i podobno nie całowali się jak znajomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia z dużego miasta wczoraj Ona go zostawiła. Spotykała się z innymi facetami i stwierdziła, że z nim (moim partnerem) już nie widzi przyszłości. xxx oczywiście to jego wersja, co? z niż zapewne nie rozmawiałaś, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia z dużego miasta
A po co miałabym się z nią kontaktować? na pewno sama doniesie jeśli jest inaczej :) Nie widzę powodu, żeby niszczyć związek podejrzeniami. Obserwuję. Ślubu jeszcze nie mamy, dzieci w najbliższym terminie nie planujemy, więc spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia z dużego miasta
Zresztą ja też bym nie chciała, żeby się odzywał do mojego byłego żeby uprawdopodobnić czy to on zdradzał mnie czy ja jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×