Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy to było dla niej za mało?

Polecane posty

Gość gość

Z moją dziewczyną spotkałem się w życiu łącznie 15 razy! Tak tylko tyle przez 2,5 miesiąca związku licząc od pierwszej randki. Po 4 spotkaniu byliśmy już razem! Ona i ja studiujemy trudne kierunki i mamy mało czasu więc spotykaliśmy się tylko raz w tygodniu. Ona często też mówiła że musimy czekać bo ona ma ważne koło. Myślicie że zbyt rzadko się spotykaliśmy, abstrahując od tego że dziewczyna nie była do końca normalna. Czy tak rzadkie spotykanie się dla was kobiety jest dopuszczalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie są różni, jednym to pasuje, innym nie jeśli mieszkaliście dość blisko siebie, to dla mnie za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
godzinę drogi od siebie ale tylko w trakcie studiów, Jak wracała do domu na weekend to prawie 180km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak godzinę, to ja bym chciała częściej się spotykać, np. w połowie drogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 2, 5 miesiąca to wychodzi przciętnie raz w tygodniu, biorąc pod uwage brak czasu i odległość, to nie wydaje mi sie, zeby to bylo zbyt malo, przyzwoicie. Niektórzy są w związkach, gdzie spotykają sie raz na kilka miesięcy, i jakoś ciągną dalej.. też wiecznie tak nie będzie ze nie bedziecie mieć dla siebie czasu, przyjdą dnia wolne, wakacje, itd, oczywiście to wymaga dyscypliny i zaufania, ale jeśli wam naprawde zalezy na sobie to takie kwestie nie będą mieć znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×