Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Dlaczego ludzie lubią upały, przecież upały to jakaś abominacja

Polecane posty

tak mi ciepło, ze najchętniej rozebrałabym sie do naga :-o i spac nie moge bo tak ciepło. Nic mi sie nie chce bo tak ciepło. Już widze Woodstock, słońce doszczętnie spali mój blady ryj i ciało i wróce obolała i czerwona jak burak. Nienawidze słońca, chciałabym mieszkać w północnej norwegii. Umieram, kurwa mać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uwielbiam upały bo wtedy nareszcie jest mi ciepło i nawet mogę mieć gołe nogi:D.Jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To rozbierz sie do naga wstaw zdjęcie i wrzuć na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie lubię upałów . W te dni najlepiej czuje się w wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uwielbiam upały! Nawet pół-nago mogę chodzić, po prostu uwielbiam słońce. - Moor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wolę upały niż mrozy, ale idealnia pogoda dla mnie byłaby, gdyby było 25 stopni, ładne słoneczko, a jeden dzień w tygodniu deszczowy :) oczywiście nie w weekend :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ,ale upłały to szansa na stringi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam zamiar kiedys zamieszkac w polnocnej norwegii. slonce i upaly to gunwo, zawsze sie smaruje 50+ zeby sie nie zjarac, ale i tak na sloncu w np lipcu chce mi sie wyc z rozpaczy. smiesza mnie ludzie ktorzy twierdza ze w polszy jest ZA ZIMNO buhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no pewnie, że jest za zimno. Cały rok czekam na te upały, ktore uwielbiam i jak w końcu sie zdarzy kilka naprawde ciepłych dni, to zaraz ktoś mi psuje radość z nich jęcząc że za gorąco :( W zimie jest o wile zimniej przez kilka miesięcy z rzędu i jakoś nikt nie jęczy tak głośno, jak te grubasy, które ciepełka nie lubią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2345
W Polsce przez 70% roku mamy poniżej 10 stopni. Nie wiem jak można narzekać jak przez w sumie może 3 tygodnie w roku jest upał powyżej 30 stopni. I to w dzisiejszych czasach, gdzie prawie w każdym sklepiku, samochodzie, autobusie, biurze, a nawet w niektórych domach jest klimatyzacja. Ale nie, wolą biadolić i jak jest gorąco i jak jest zimno, i jak susza i jak deszcz i jak plucha i jak mróz. Kurde, ludzie, opamiętajcie się. Jestem w stanie zrozumieć kogoś kto pracuje gdzieś ciężko w na produkcji, czy budowie w takie upały, ale to jest 10% ludzi. A z moich obserwacji wynika, ze narzekają wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz dziwne rzeczy, teraz nawet nie ma czterech pór roku, tylko od razu po mrozach gwałtownie się ociepla. Nie stopniowo, tylko od razu, więc to jest męczące. Na południu kraju stale jest ciepło, w marcu 20 stopni było przecież. Sklerozę masz? Ludzie chorują latem na anginę jak z tych klimatyzowanych pomieszczeń wychodzą na upał, albo z samochodów. Jak ktoś ma alergię to narzeka, zresztą osobnik zadowolony z życia zaraz wydaje się podejrzany. Narzekanie jest w dobrym tonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość9049
gość2345 co kurwa 70% dni jest mniej niż 10 stopni? To ja kurwa nie wiem gdzie ty mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość9049
gość2345 co kurwa 70% dni jest mniej niż 10 stopni? To ja kurwa nie wiem gdzie ty mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość9049
gość2345 co kurwa 70% dni jest mniej niż 10 stopni? To ja kurwa nie wiem gdzie ty mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię jak jest ciepło. Przynajmniej przyjemniej się spędza czas na zewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Midi7
Wy, moi drodzy, upałów nie widzieliście, bo Polska to pogodowa pipidówka. Przez ostatni rok padało gorzej niż w Anglii i było wciąż zimno, nawet latem, a słońce pojawiało się od święta, bo cały czas na niebie wisiały chmury. Tegoroczne lato jest pierwszym prawdziwym latem od lat, ale wciąż do prawdziwych upałów nam daleko. W większości temperatura wynosiła 26-28 stopni, z porywami do 30. To są śmieszne temperatury w porównaniu z krajami, gdzie przez wiele dni w roku panuje 40 wzwyż. A jeśli ktoś rozpływa się przy naszych temperaturach, ma najprawdopodobniej ze sobą problem: albo powinien iść do lekarza ze zdrowiem, albo - co bardziej prawdopodobne - powinien schudnąć i pić więcej wody mineralnej, bo im więcej opinającego ciało tłuszczu i im większe odwodnienie, tym większy problem z regulacją temperatury. Jeśli chodzi o mnie, niegdy nie narzekam, nawet gdy temperatury przekroczą 30 stopni, bo to taka rzadkość w Polsce, że nie ma co narzekać. I cieszę się ogromnie, że mamy tam wspaniałe lato. Nie trzeba nosić ciepłych ubrań, wystarczy sukienka albo krótkie spodenki, wreszcie też można się opalić :D Dla mnie mogłoby tak być okrągły rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Ich ciała maja większą tolerancję na gotowanie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×