Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dahlia23

Sponsoring vs moralność :)

Polecane posty

Prostytutka to kobieta która ma określną stawkę godzinową, przyjmuje dziennie kilku bądź kilkunastu facetów mających, jednych młodszych innych starszych, jednych mniejszych innych większych jednych czystszych innych brudniejszych a ja mówię o samotnej starszej ode mnie (nawet 45letnie kobiecie) zadbanej ,która ma dużo pieniędzy potrzebuje zarówno seksu jak i towarzystwa rozmowy i ciepła. Jeżeli by się to wiązało z uprawianiem seksu za 200 zł za godzinę ze starszą i zaniedbaną nie bede nikomu ubliżał to bym nigdy tego nie napisał i nigdy bym o tym nie pomyślał dlatego proszę nie mylić pojęć! :) dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chuj ci w dupe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie piję kawy ale czy ktoś tu mówi o jakimś płaceniu !? :) na razie jeszcze nie jestem w biznesie i podrywam Cię czysto bezinteresownie! ;) ;) żart ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, nie wmawiaj sobie :) Prostytutka to osoba, która czerpie korzyści finansowe z czynności seksualnych na innych osobach. To czy ktoś jest droga/ tanią/ luksusową prostytutką to już kwestia grupy docelowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygodnictwo - egoizm - życie dla siebie - brak wyższych uczuć - wystarcza ludziom którzy właśnie tacy są, ludziom honorowym takie życie nie wystarcza bo poczucie spełnienia daje mi życie w zgodne z własnymi zasadami, poświęceniem się dla drugiego człowieka, a nie żerowaniu na nim, tak naprawdę to większą przyjemność daje dawanie a nie branie w życiu ale ty chyba jeszcze tego nie zrozumiałeś więc to co mówię pewnie wydaje ci się głupie. i paradoksalnie zrozumiesz to o czym mówię jak będziesz bardzo bogaty, też ci życzę miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc dostałem dosadną odpowiedź na pytanie które zadałem! tak został byś nazwany męską prostytutką gdybyś został utrzymankiem tylko jednej kobiety z którą chciał byś stworzyć coś więcej niż tylko sex za kasę, dziekuję bardzo takie pytanie zadałem i odpowiedź dostałem nie mam pytań- a co do tego honoru jakie życie jest paradoksalne, robię coś i dążę do tego co chyba wszyscy, aby być bogatym, jak już zostanę bogatym zrozumiem coś co sprawi ze nie bedę mógł spojrzeć w lustro - najlepiej od razu strzelić sobie w głowę, a poważnie nie jestem aż tak płytki jak Ci się wydaje i doskonale wiem o czym piszesz tylko nadal nie mieszał bym w to honoru, pytanie czy taka osoba super honorowa w wieku 50 lat siądzie przed tv w klapkach kuboty i dziurawych skarpetach z piwem z biedronki i gulaszem angielskim i czy też coś wtedy zrozumie każdy kij ma 2 końce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ja powiedziałam że ludzie bogaci nie mają honoru - nie. czy ja powiedziałam że niedorajdy życiowe w wieku 50 lat zrozumią sens życia - nie. bo wiem że w życiu niema nic czarno- białego. dlatego odrzuć na bok te skrajności bo przecież można być bogatym i wartościowym człowiekiem, ale tutaj jest coś czego ty pewnie nie lubisz ciężka praca. i tu cię mam. jak w monecie awers i rewers sztuką jest je połączyć a nie rozdzielić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oboje łapiemy się za słowa i ciągniemy się za język i możemy tak w nieskończoność a ja wrócę do początku. Ty mnie oceniasz tak jak bym to robił- a ja tego nie robię i gdybym był taki jak piszesz- bez wachania bym to zrobił i nie pytał bym nikogo o zdanie! a ja jednak pytam ponieważ się wacham, a wacham się ponieważ mam zasady i to właśnie one mnie blokują(nadal nie bede mieszał w to honoru)- więc cieszę się, że poznałem Twoje zdanie, na pewno wezmę je pod uwagę podejmując życiowy wybór- ale ocenisz mnie ostatecznie dopiero po tym- jak go podejmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie jak chce coś zrobić społecznie nieaprobowanego blokuje głównie to co ludzie powiedzą bo tak naprawdę to głównie ma wpływ na to co zrobimy,bojmy się odrzucenia, wykluczenia z społeczności, ostracyzmu społecznego itd. zasady byłyby niczym gdyby nie inni ludzie. a mi się wydaje że nie zrobisz tego za bardzo się wahasz i określasz tą decyzję ,,życiowy wybór,, a więc seks z starsza babką urasta do rangi ,,życiowego wyboru,,. wiem że nie jesteś taki płytki jak mi się wydaje bo dawno byś już to zrobił, więc pewnie nie będzie mi dane znowu cię ocenić :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko było by niczym, gdyby nie inni ludzie!!! pieniądze też były by niczym a to największe gówno, przez które ludzie muszą stawać przed beznadziejnymi wyborami- bo akurat to o co ja pytam to pikuś... no ale ten seks ze starszymi babkami... taka zadbana czterdziecha albo czterdziecha piątka z warszawki w fajnym samochodzie to marzenie niejednego ;))))))))) hehe taki żarcik na koniec naszej wymiany zdań, cieszę się, że doszliśmy do porozumienia słodkich snów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dobra, podrywaj moja dziewczyne dalej, bede mial troche wiecej czasu dla siebie... :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W TAKIM RAZIE już rozumiem powód zainteresowania moim topic'iem :) hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale sie bil nie bede... ;P zabieraj ja sobie... :P jeszcze jak mi nr konta dasz to ci stowke doplace... :D hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabo ale moze to twoj nowy kawaler! moze jest mega przystojny i sie nie goli... :D hehe kto wie... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda bo poszedlbym potanczyc. jakby co oswiadczam ci ze ja cie zaprosze... ;P mozesz sobie nawet tego oto niedoszlego amanta wiziac za os towarzyszaca... :D a co mi tam... :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już miałem pisać, żebyś się nie przejmował bo Piękna nie piszę a tu widzę, że mojego maila ktoś usunął więc raz jeszcze dodaje tsawyer1987@op.pl i zobaczymy jaka jest wierna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×