Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dahlia23

Sponsoring vs moralność :)

Polecane posty

więc zniknął :) ale z tego co widzę tylko moderator ma takie moce bo ja sam nie mogę nic usunąć więc zostałem chyba odgórnie ukarany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież za ten romans Ty płacisz, już nie pamiętasz ? ;) 100 zł trochę mało ale jak na pierwszy raz niech będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty dahila zbyt glupi jestes bo ci powiedzialem ze nikt nie skasuje i nie skasowal... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie widzę go tam gdzie był. a co do Ciebie w Twoich wypowiedziach od początku przewijał się bardzo naciągany żart w którym wyczuwało się duża dawkę zazdrości o wirtualną Kobietę, widziałem, że kwestią czasu jest to aż skończysz żartować i nie nabijam się w tej chwili z Ciebie bo wiem jak przykra potrafi być samotność dlatego polecam odejść od monitora iść między ludzi i poderwać kogoś a nie pisać mi, że jestem słaby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Lalo teraz ci dosrał tylko czekać aż się pobijecie... szkoda tylko że nie o mnie :) zostawiam was, widzę że nie jestem tu nikomu potrzebna... Dahlia to nie jest mój wirtualny facet tylko prawdziwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki nie wnikam temat topic'a był inny bardzo od niego odbiegliśmy dlatego proponuję go zakończyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×