Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Przez tą chorobę moje poczucie własnej wartości spadło do zera.

Polecane posty

Gość gość

Witajcie! Moim problemem od kilku lat( 3 lata) jest trądzik. Na początku było to zaledwie kilka większych krostek pojawiających się wyłącznie na czole. Z czasem krosty pojawiły się na całym moim czole, od czasu do czasu na brodzie, zaskórniki na całym nosie i od niedawna krosty pojawiły się również na policzkach, które zawsze miałam czyste. Stosowałam różne peelingi drogeryjne jak Garnier, Under Twenty, które były i są popularne jako 3w1. O ile Garnier odrobinę pomagał na te delikatniejsze zmiany skórne o tyle Under Twenty w ogóle. Postanowiłam wypróbować również produkty z apteki jak Iwostin Purritin, Brevoxyl i Benzacne, ale mam tak wrażliwą twarz, że te dwa ostatnie zbytnio mi wysuszały skórę i spowodowały podrażnienie oraz pojawienie się drobnej wysypki. Nie zrezygnuję z używania podkładu i korektora, więc jeśli moglibyście to zaproponujcie jakieś mało zatykające pory produkty. Czy znacie jakieś sposoby na trądzik? Może jest coś czego jeszcze nie stosowałam a Wam pomogło na silniejszy trądzik? Co na zaskórniki na nosie? Jeśli chodzi o wizytę u dermatologa to nie byłam i raczej odpada bo ja jestem alergikiem i wszelkie antybiotyki mogłyby zaszkodzić aniżeli pomóc. Teraz mam 16 lat jeśli ta informacja jest istotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×