Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Będzie 3 próg podatkowy dla najbogatszych co o tym myślicie

Polecane posty

Gość gość
Jestem wykształcona i z*********m po 10 godzin i zarabiatyle co jakiś sprzatacz. Bogacze to złodzieje. Niskie podatki spowodują ze będziemy mieć przemysł ale nie polski. Niskie podatki i niskie place to mieszkanie w klatkach jak w hongkongu albo w Afryce. Tam ludzie pracują nawet wiedząc ze umrą przy pracy byleby dostać miske ryzu. Im więcej bogatych s*******now tym większą szansa na kolejną rewolucje komunistyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to już słoneczka nie pamiętacie czyj rząd obniżył progresję podatkową, de facto obniżając podatki tylko bogatym, bo pierwszy próg został obniżony tylko o 1%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro zarabiasz tyle ile sprzątaczka mimo studiów to niestety ale tyle jest właśnie warte Twoje wykształcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś wykształcona? Co to znaczy? Sam mgr. przy nazwisku to mało. Pewnie kolejna idiotka po pedagogice albo filozofii i myślała że jej od razu miliony będą płacić :D Jak taka jesteś mądra to sama otwórz firmę. Nie zdajesz sobie sprawy jak ciężko jest rozpoczynając od zera przebić się na rynku a później utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lesandrie, kim ty jesteś szloro, żeby oceniać ile warte jest czyjeś wykształcenie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mit ze obnizenie podatkow dla najbogatszych prowadzi do obnizenia bezrobocia poprzez generowanie nowych miejsc oracy. Niskie podatki dla najbogatszych powoduja jedynie to ze bogaci bogaca sie jeszcze bardziej z uwagi na to ze przy wyzszych obrotach gotowkowych odsetek zysku jest eksponencjalnie coraz wiekszy. To oczywiste. To tak jak irladia ktora ma pkb 45 tys na glowe u niej wzrost gospodarczy. 1 procent to jest zupelnie cos innego niz 1 procentowy wzrost gospodarczy w polsce. Trzeba byc debilem zeby tego nie rozumiec. Zreszta mowil o tym nawet kolodko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nawet nie pisz, że nie pracowałaś na studiach, bo jeżeli ktoś studiuje i rodzice mu opłacają studia i życie, to nie MA ŻADNEGO USPRAWIEDLIWIENIA jego nieudacznictwa. 5 lat... toż to ile można się nauczyć, ile darmowych kursów i szkoleń można skończyć, jak doskonale 2-3 języki obce opanować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dotąd to PiS obniżył podatki najbogatszym, praktycznie nie ruszając podstawowego progu, więc wierzcie dalej w gruszki na wierzbie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym bogaci często bogaca się na jakimś niepotrzebnym badziewiu typu reklamówki albo odswiezacz powietrza, nic nie wnoszą w rozwój gospodarczy tylko drenuja kieszenie najuboższych poprzez nachalne reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o obniżanie podatku dla najbogatszych, ale nie o podwyższanie do absurdalnych procent, bo wtedy pracodawca mający trzech pracowników, jednego zwolni, a dwóm karze zapieprzać za trzech. Poza tym zacznie kombinować jak sobie podatek odbić i każe więcej płacić za produkty i usługi które sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyobrażasz sobie Polaka bez reklamówek plastikowych? :P Toż to większość nawet na wczasy zagraniczne zabiera je ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybaczcie ale jezeli to prawda co napisal tutaj jakis lekarz ze zarabia 3 tysiace to ja wcale im sie nie dziwie ze wyjezdzaja z tego kraju... Dochodzi do tego ze ludzie z gorszym wyksztalceniem, glupsi ale bardziej cwani zarabiaja kilkakrotnie wiecej niz ktos kto byc moze ratuje zycie innych ludzi. Dla mnie to groteska. To samo np strazacy, dostaja grosze a porownajcie sobie ich prace z praca jakiegos "producenta wafli". Cyrk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lesandrie, wypad ku/rwo już się dostatecznie skompromitowałaś 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ale nie przeszkadza ci jak piłkarz, aktor czy piosenkarz miliony zarabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś jest milionerem i ma nadwyżki to jakim cudem nie będzie go stać na dobrych pracowników? Podatki trzeba podnieść najbogatszym a nie średni klasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie. Juz dawno powinni to zrobic [ czesc].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha polaczki biedaczki mądrzejszym od siebie chcą zabrać, a to co zabiorą na urzędasów, polityków i zasiłki pójdzie. Brawo polaczki, tak się rozwija gospodarka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie madrzejszym. Bardziej przebieglym, ale nie mozna tego mylic z madroscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bogaci żyją na koszt biednych, oni ich utrzymują. Niektórym to się marzy mieć bandę niewolnikow i jeszcze nie płacić podatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie, maluczkie polaczki mądrość nazywają przebiegłością :D Ile twoich firm upadło, a ty z determinacją budowałeś wszystko od nowa, że masz czelność tak mówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogaci kupują polityków i ustawiaja prawo pod siebie. Zawsze tak było, prawie każdy król w Polsce wydawał dekrety o tolerancji dla Żydów b od Żydów pożyczali pieniądze. Przez chciwość i zachłanność magnaterii prawie Polska przestała istnieć. Tak będzie i teraz. Któregoś dnia zobaczycie ze cały czas trwała wojna która przegraliscie. Wszystko będzie w łapach obcych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy bogaci, tylko ci którzy układy z politykami mieli jeszcze przed sukcesem. Ci którzy swoje majątki budowali kilka lat po 89, tam trzeba szukać złych ludzi. Ja jestem przedsiębiorcą, dobrze zarabiającym (drugi próg) i nie znam ani jednego polityka, nie mam żadnych znajomości, a wszystko zawdzięczam sobie. Zatrudniam dwie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie dorobkiewiczom nie podoba to droga wolna. Moga wyjechac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak zrobią, przynajmniej ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha i gdzie wyjedziesz z tym swoim biznesikiem?:D na Ukrainę? :D:D:D czy może na zachód Europy, gdzie będziesz musiała zapłacić pracownikom 2-3 razy więcej, niż w katolandzie, co pewnie ci się w główce nie mieści? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być Ukraina, może Czechy, Bułgaria, albo Ameryka Północna. A pracownikom na pewno będzie płacił mniej, bo w PL płacę bardzo dużo. Zresztą ja nie muszę nikogo zwalniać, mogę zdalnie zatrudniać. Tak się składa, ze jak będzie 3 próg, to też mnie obejmie a ja się nie mam zamiaru dawać okradać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukraina, Czechy albo Bułgaria?:D To coś ci opowiem: -na Ukrainie MUSISZ mieć na łapówki i to nie tylko dla władz, ale również na haracze dla lokalnych zbirów (krysza, mówi ci to coś?) -Bułgaria, mniej więcej to samo, może trochę lepiej, bo jest w UE -Czechy - to samo, co w PL, tylko zarobki trochę wyższe :D -Ameryka Północna - tak, zaproponuj Amerykaninowi albo Kanadyjczykowi pracę na full etat za 450 usd, które płacisz obecnie w Polsce :D wyśmieje cię, albo podyebie gdzie trzeba :) Więc przemyśl decyzję o wyjeździe :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps a jak kacapy zajmą już całą, albo przynajmniej pół Ukrainy to będziesz spier/da/lać ze swoimi gratami aż się będzie kurzyło :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×