Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dobranockaaa

Problem spania z kolegą

Polecane posty

Gość gość
No jakos nie może bo nie czuje się pewnie, albo nie umie zdobywać, lepiej nagrać dziwną sytuację, potraktować dziewczyne jak rzecz, wmanewrować ją we wszystko. Nie mógł idiota ustalić zasad przed wyjazdem, w ogóle przed rezerwacją? Tak robią ludzie na poziomie, ale co tu wymagać, dziesijsze dziewuszyska to są już szczęśliwe, jak ktoś je potraktuje przedmiotowo koniec świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta u góry to jakaś kolejna królewna z drewna. Autorka wiedziała, jakie będą warunki i nie protestowała, więc jak można mówić o wmanewrowaniu? To wymyślić mogła tylko jakaś tępa dzida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak nie protestowała, to wiadomo że ja swędzi. Pierwszego wieczora niech rozłoży nogi i wio , przecież o to jej chodzi. Tylko po co ten cały temat, Ona sama jest tępą dzidą. Napisała to wszystko żeby jej zazdrościć, ze bezie bzykana w PAryzu??? a bo to ona jedna na świecie? głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahhahhah padłam jak to przeczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe jak się skończy ta historia:) autorko odezwij się do nas czekamyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dylematkaaa
Witajcie, wyprawa zaplanowana, tylko dreczy mni jeden szxcegól ten chłopak w ogole nie utrzymuje ze mna kontaktu smsowego, nie napisze pierwszy, choc ma moj numer... nie wiem juz sama co o tym wszystkim myslec:(((jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I powiedzcie sami, czy oni nie traktują jej dziwnie... a ona się durna cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dylematkaaa
to co mam zrobić? nie jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka ty jesteś zabawna... :O jak Ci pasuje takie traktowanie to jedź! na jakie sms- ty czekasz? FAcet powinien osobiście przyjść do ciebie i ustalić szczegóły. A jak nie wiesz o co chodzi to wybacz ale nasza rola skończona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak nie palujecie seksu to przecież tego rodzaju mieszkanie w jednym pokoju to jakieś odarcie z intymności. Już pomijając czy ci się podoba czy Ty jemu... A czy nie będziesz skrępowana pokazując się koledze w piżamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dylematkaaa
nie będe skrepowana, w koncu bede w pizamie, przeciez nie bede paradowac przed nim nago!! z tymi smsami chodzi mi o to, ze jak potrafil zaproponowac wyjazd, co swiadczy o tym ze sie mna interesuje , to czemu nie okazuje mi zainetersowania piszac smsy? tego nie rozumiem? ale jestem w koncu blondynka, to moze dlatego hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaproponowanie wyjazdu oznacza dla Ciebie jego zainteresowanie czyms poważniejszym? serio? :) jeżeli już to raczej wygląda to na zapewnienie sobie przez kolegę wakacyjnego bzykania i na tym koniec; gdyby myslał poważniej to z szacunku nie ładowałby cie u siebie w pokoju z jednym łóżkiem ot tak; pobzyka, wyjazd się skończy i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już nie rozumiem tego świata.... :O to kolegom i koleżankom i jeszcze może sąsiadom pokazujesz się w piżamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jakby myślał poważnie, to już byłby u Ciebie i nakręcał atmosferę, może nawet dążyłby do zmniejszenia dystansu... tymczasem nawet nie pisze, no nie wygląda to dobrze, chyab gość wyżej ma racje. Wmanewrowali Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobranockaaa
zadzwoniłam dziś do kolezanki i powiedziałam ze nie jade....nie bede robic z siebie idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobranockaaa
hej Wam, mam się zastanowić do poniedziałku czy jechać, namawiają mnie na wszytskie sposoby, co radzicie ???? Pomożcie Proszę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrezygnowałaś, bo jakiś kretyn czy kretynka wypisała tu jakiś stek bzdur? To ty faktycznie jesteś blondynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondynka to Ty jesteś, b o w takich sprawach szukasz rad na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź teraz nie udawaj cnotki, bo sama chciałaś z nim spać w jednym łóżku. Ale lepiej się z nim nie drażnij, bo jak pozwolisz mu się pocałować i pomacać i tylko tyle to dopiero będzie niezręczna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i tak być... :O ciekawe co potem będzie. O niebo lepsza by była syt. gdyby były dwa oddzielne lóżka. Naprawdę taka wielka róznica w cenie między małżeńskim a oddzielna dwójką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale nie ma żadnego problemu, żeby powiedziała koleżance, że chce spać z nią, a chłopcy też niech śpią razem. Jak będzie robić problemy to może powiedzieć, że skoro tak to niech tamta śpi z kolegą, a ona będzie spała z jej facetem, a co ;-) Nie o to chodzi. Autorka chce czegoś od kolegi, warunki sa sprzyjające, kolega pewnie też chce, więc nie ropzumiem w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
problem w tym zeby im wyszlo po ich mysli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×