Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julla22

Zostałam sama pomimo ze mówił Kocham

Polecane posty

Gość gość
a wy głupie idiotki co takie święte a na pewno nie jedna miała romans z żonatym ale ty jesteś jeszcze młoda a on to wykorzystał typowa męska świnia tylko że nie powinnaś robić sobie nadziei on szukał tylko seksu nie zostawi dla ciebie żony oni tacy są tylko myślą fiutami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary dziad i dzieciak,zenada. Sam mam córkę 23 letnia,ja mam 44 lata i sorry,nie wyobrazam sobie związku z dziewczyna w tym wieku.Trzeba byc bardzo niedojrzałym i niedowartosciowanym facetem,zeby się uwiklac w cos takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że byłam naiwna i tak dalej. Ale czasem człowiek musi sie przekonać na własnych błędach żeby się czegoś nauczyć. A ktoś pisał o jego dzieciach wiem i pomyślałam o nich bo miałam ochotę wszystko wyjawić jego żonie,ale zatrzymam to dla siebie. Lepiej zeby tylko jedna osoba poniosła konsekwencje niż więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki mam właśnie plan :) Teraz pora na zresetowanie mózgu i do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czepiacie się dziewczyny a same dajecie dupy zonatym po prostu zazdroscicire

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest sie czego czepiać rzeczywiście, jeśli któraś chce być zabawka do łóżka i rozrywka na chwile do póki sie nie znudzi to jej sprawa jak tylko na tyle ceni siebie i swoje ciało. Sztuka jest rozkochac w sobie faceta (wolnego)i sprawić by został i przy okazji nie krzywdzic innych. Wyrwać zonatego to żaden wyczyn i na pewno nie ma czego zazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając wszystkie wypowiedzi autorki tematu śmiem twierdzić ze historia jest mocno naciągania żeby nie napisać zmyslona chyba Pani sie bardzo nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj głupie małolaty....Ty już masz jednego tatusia , potrzebny ci drugi? Naprawdę uważasz, że 42 dziad da ci coś więc niż ktoś w twoim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cale_zycie_druga
Mam romans od roku z facetem po trzydziestce. Mam lat 20. Chcesz to napisz occhio_agosto@onet.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te co tak romansują z zonatymi beda mialy to samo, tez mezowie beda je zdradzac z malolatami. Takie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam lub słucham tego typu rzeczy, zastanawiam sie czy w ogole jest sens z kims sie wiązac i kogos kochac... Skoro po pewnym czasie i tak pójdzie do innej lub zdradzi. Samotność jest okrutna ale zdrada to najgorsze upokorzenie jakie możne być. Chyba nigdy z nikim się nie zwiąże. Teraz kobiety są gorsze od mezczyzn bez skrupółów, egoistki, same nadstawiają t... żeby dopiąć swojego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do autorki Wydaje ci się że jesteś anonimowa, ale tekst pisany jest jak odcisk palca, anonimowy nie jest. Nie wiem jak się nazywasz, ale rozpoznaję cię bezbłędnie po sposobie pisania i myślenia, wiem że ten temat to kolejna twoja prowokacja, wymyślona dla twej rozrywki. Dla twej wiadomości....zawsze jak spotykam twój prowokacyjny wymyślony temat, to myślę sobie że...oooo znowu PUŚKA się bawi.. Bo nazywam cię PUŚKĄ. Pa, pa PUŚKA....baw się dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem tu przypadkiem i pewnie już tu drugi raz nie wejdę. Dużo emocji w waszych wypowiedziach. Ja tylko chce powiedzieć że mam dzieci, nikt nam nie pomagał w ich wychowaniu. Są już spore ale wychowanie ich, choroby, praca w nadgodzinach , gotowanie obiadków wprowadziły mnie w depresje. Moje stosunki z mężem legły w gruzy. I ostatnio dowiedziałam sie ze już mnie nie kocha, bo jestem niezadbana nie maluje paznokci nie noszę stringów i nie maluje oczu. Ja go jeszcze kocham. Boje sie tylko ze na horyzoncie pojawi sie jakaś siksa z matkami w tyłku i zaspokoi jego potrzeby. Ale życzę każdej takiej , żeby jak będzie miała dzieci los odpłacił jej podobnie bo jeszcze nie wie jak to jest. A faceta trudno zmienić on może mieć także same potrzeby i po 60 siatce. A propos jest 4 a ja nie śpię ciekawe dlaczego ???? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda z Was ma rację ale powiem jedno faceci są wszyscy tacy sami a dużo rzeczy nam się tylko wydaje, mądre zdanie jak suka nie da to pies nie weźmie i to jest prawda ale przecież mamy chwile słabości.Ja mam męża za granicą i wierzcie pokus jest bardzo wiele a mąż czasami mnie pcha w ręce innego przez swoje durne zachowanie.Mam wielu adoratorów nawet młodszego o 11 lat,ja mam 41 kolega z pracy również składał mi propozycje na razie nie biorę tego pod uwagę ale nie wiem co będzie....nie macie tak że zaskoczeni jesteście własną reakcją Ja jestem prawą osobą i zawsze myślę o kobiecie z tej drugiej strony i przekładam to na swoje małżeństwo ale na prawdę życie nas zmienia i zaskakuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki Gonzo
jakby Cię kochał, to by się rozwiódł i ożenił z Tobą, a tak to tylko byłaś jego doopcią do bzykania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wredota205
Ma nauczkę na przyszlość, doswiadczyla na wlasnej skórze i więcej tego błędu nie popelni proste, nie kazdy ma zdolność uczenia się na czyiś błędach. A swoją drogą ja mam 25 lat i męża o 8 lat starszego i nie musialam go nikomu odbijać to on musiał na mnie czekać i to nie krótko bo dwa latka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rozumie sytuacje sama wyszłam za mąż on jest starszy o 17 lat raz jest z górki raz pod górkę.Wszyscy mi mówili że wybrałam starszego bo w dzieciństwie nie miałam przy sobie ojca może prawda ale różnica wieku jest bez znaczenia.czasami czuje ze nie ma tego co bylo przed slubem ale mamy 15miesiecznego syna ktorego oboje bardzo kochamy i nie jestesmy razem ze wzgledu na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Provo.ktos sie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem kilka romansów. Każdej mówiłem ,że ją kocham i zamierzam z nią być. A le tak naprawdę nigdy nie zamierzałem rzucić rodziny i żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co się stało z kochankami? same odeszły? znudziło je wieczne czekanie czy sprezentowałeś im kopa w dope na rozpęd? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ci tak autorko. To kara za qrestwo z cudzym meżem. Trzeba było sie nie łajdaczyć qrwo obrzydła bez godności i szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julla22ja
Hi hi i co jest ze mna wrocil'a was mam daleko to moje zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka tematu powinna udać się do psychiatry odpowiednie leki na pewno pomogą. Pozdrawiam i życzę jak najmniej marnowania czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×