Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

A czego TY chcesz ODE MNIE

Polecane posty

Gość gość
Jakub, Kubuś zostań :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:53 masz coś do powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakubie spotkajmy się na Kubie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie zastanawiałeś się nie raz dlaczego zaparkowałam wtedy na zakazie, widziałam Cię :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa to twoj znak rozpoznawczy - kropka po usmieszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś p**********a skoro myślisz, że znajdziesz tutaj tego chłopaka, którego szukasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kropka po uśmieszku, chciałbyś spojrzeć w moje jasno zielone oczy i spotkać się jutro tam na zakazie :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co? sorry ale tu chyba nikt nie wie o co ci biega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka czego chcesz ode mnie
Mój jest Starszy a nie młodszy co mam jeszcze.powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On wie dlatego uciekł, ty ja samochód zakaz jutro patrzenie moje oczy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka chyba chciała zabić swą ofiarę do twgo tematu żeby na koniec wysłać mu" spierdalaj" co za kobieta ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka czego chcesz ode mnie
Dlaczego zainteresował Cie.mój.wpis.z.15 53?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez kitu w bezczelny sposób! Ten caly temat to jeden wielki fake i polowanie na moją naiwność! To ja tu poważnie się udzielałem żeby jedna mądralinska mogła się pochwalić teraz koleżance jak mnie w chuja robi. Moje imie znalazło sie tu z prędkością światła...zal mi ciebie. Myślałaś ze mój poziom jest niższy od twojego i zrobisz ze mnie głupka? Studia to Ty chyba robiłaś na wydziale "panienki do towarzystwa" i wiele tam Cie nauczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka czego chcesz ode mnie dziś Dlaczego zainteresował Cie.mój.wpis.z.15 53? dlatego ze moderator juz go usuna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kubuś nie pieklij się tak, jaja sobie z Ciebie robię ale nie jestem NIĄ. Tak często pisze na tym forum K który jednocześnie nie jest K że skojarzyłam że pewnie jesteś Jakub. Druga sprawa że zawsze pisze o jakiejś zielonookiej no i o tym parkowaniu na zakazie też tu kiedyś napisałeś :D także więc traktuj to z przymrużeniem oka ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka czego chcesz ode mnie
Ale ja nie szukam żadnego K.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty cpasz dziewczyno, jakiej zielonej, jakim zakazie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka czego chcesz ode mnie
O tym parkowaniu tez nie ja pisałam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka wyssala informacje i uciekla sie komus pochwalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to Ty z tematu: jak dać jej do zrozumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko układa się w jedną logiczną całość. Na pytania: Masz chlopaka? odpowiedz: "można tak powiedzieć" hahaha bez komentarza dziewczyno Kolejne pytanie: Za co przepraszasz? odpowiedź: "Nie mogę zbyt dużo tutaj ujawnić" Dla mnie to jest jasne, to jest prowokacja. Ona wcale nie chciała przeprosić tylko dalej grać w jakąś głupią gre. No bo co to za problem na anonimowym forum napisać za co się kogoś przeprasza. Ciągle zadawane nowe pytania żeby sie upewnić czy to ja i mieć satysfakcję z tego ze jest się tępą ? Czy jak? Bo ja czegoś tutaj nie rozumiem. To jest zemsta za to ze juz nawet na ciebie nie sporze? Nie próbuj się nigdy do mnie odzywać bo odejdziesz ze schyloną głową i workiem nowych słow w słowniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna piszaca o kubusiu
Chyba się nie zrozumieliśmy :D ja nie jestem autorką tego tematu tylko sobie w nim piszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz Jakubie ,czy jak ci tam, twojej dziewczyny tutaj nie ma, a ty nakręcasz się niepotrzebnie. Pisałeś w temacie :Jak dać jej do zrozumienia. Twoja historia ciągnie się już tak długo, weź zagadaj do tej dziewczyny ale w realu. Wyjaśnijcie sobie co macie do wyjaśnienia i albo będziecie ze sobą albo nie, ale przynajmniej będziesz miał jasną sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I lepiej nie wspominaj jej o tym forum bo będzie miała z ciebie bekę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie nie Ta osoba nie jest warta żeby z nią zamienić jedno zdanie. Ja się nie nakręcam, stwierdziłem właśnie fakt. Zwykle drukowane litery na anonimowym forum dają tyle dowodów czyjejś zabawy ze mną ze to jest chore. Nie wchodziłem tu dość długo i żałuję że wszedłem. I nie nazywać mnie proszę po imieniu Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka czego chcesz ode mnie
To wszystko układa się w jedną logiczną całość. XX Wszystko ukłąda się w całość, logiczną pod warunkiem ze potrafi się logicznie myśleć. Z tego co wywnioskowałam u Ciebie jest z tym ciężko. Na pytania: Masz chlopaka? odpowiedz: "można tak powiedzieć" hahaha bez komentarza XX Wskaż mi miejsce w którym tak napisałam. Przeszukałam cały wątek i znalazłam tylko jedno zdanie które najprawdopodobniej masz na myśli :"Na pewno nie jest skierowany do mojego chłopaka tylko do kogoś innegousmiech.gif"Nie napisałam tam nawet czy mam chłopaka. Masz problemy z poprawną interpretacją polskich zdań? Może się jakieś korepetycje przydadzą?? Kolejne pytanie: Za co przepraszasz? odpowiedź: "Nie mogę zbyt dużo tutaj ujawnić" Dla mnie to jest jasne, to jest prowokacja. XX Dla mnie jest jaśniejsze, że masz z nią problemy. Skoro uważasz, zę mój temat to prowokacja to po co się udzielasz? Inteligentni ludzie nie wdają się w prymitywne dyskusje które nie mają żadnego celu. Ona wcale nie chciała przeprosić tylko dalej grać w jakąś głupią gre. XX Miała grać z głupim w mądrą grę? No bo co to za problem na anonimowym forum napisać za co się kogoś przeprasza. X przecież Ciebie nie przepraszam więc w czym Ci to przeszkadza? Ciągle zadawane nowe pytania żeby sie upewnić czy to ja i mieć satysfakcję z tego ze jest się tępą ? XX A Ty nie zadajesz tutaj żadnych pytań? Mam je zacytować? Poza tym do tego służy forum- żeby zadawać pytania i czekać na odpowiedzi innych osób. Inteligentnych, takich którzy nie obrażają innych bezpodstawnie. Chyba że według Ciebie każdy kto o coś pyta jest tępy, Panie wszystkowiedzący. x Czy jak? Bo ja czegoś tutaj nie rozumiem. X Już wyżej napisałam dlaczego nie rozumiesz:) x To jest zemsta za to ze juz nawet na ciebie nie sporze? X "Ciebie "piszemy zawsze wielką literą to po pierwsze Panie Wszystkowiedzący, a po drugie o jakiej zemście mowa? Brałeś coś? Z resztą ja się wcale nie dziwię, że ona na Ciebie spojrzeć nie chce. XX Nie próbuj się nigdy do mnie odzywać bo odejdziesz ze schyloną głową i workiem nowych słow w słowniku. XX Pokazałeś swoje prawdziwe JA. Po przeczytaniu ostatniego zdania mam wrażenie że jesteś 16letnim gimbusem który zgrywa wielkiego maczo przed kolegami. Olała Cię jakaś - pewnie nie bez powodu i za to ją chcesz zbluzgać ? Biedna ta Twoja przyszła żona ( o ile się taka znajdzie). Masz coś jeszcze do dodania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marjanek
no seksu :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zwane zera spoleczne nazywa sie z malej litery przez 'cie'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka czego chcesz ode mnie
A na jakiej podstawie stwierdziłeś , że jestem zerem społecznym Panie Wszystkowiedzący ?:)) Na podstawie kilku wpisów? No proszę o uzasadnienie szlachcicu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes w ukrytej kamerze pANNO gownowiedzaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×