Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

A czego TY chcesz ODE MNIE

Polecane posty

Gość kubus nie pieklij sie
On ma 21-22 lata nazywa się Jakub i jest autorem tematu Jak dać jej do zrozumienia a także innych o zielonookiej i z zaproszeniami na kawę w tytule. Poza tym pisze tu co najmniej od grudnia zeszłego roku a tą dziewczynę wyzywał tu od zdzir. Z początku myślałam że on założył ten temat bo jak przeczytasz autorko końcówkę temat jak dać jej do zrozumienia to zobaczysz że podobny post napisałaś :D. Ponadto pech chciał że napisałyśmy w tym samym czasie post ale mój został skasowany więc ty uznałaś ze 15:53 jest do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie ją ukryłeś ? W Du**e?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wywiad to masz na prawde slaby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki temat zalozylem ? Co Co ? I co tam jeszcze pisalo ? Byly moje wymiary ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AA to o to chodziło z tą 15 53:)) teraz już wszystko jasne, dziękuję Ci za odpowiedź:)) Ps Słabo to jest z Twoją polszczyzną Kubusiu, NAPRAWDĘ piszemy razem, nie oddzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slabo to tY masz z wyksztalceniem bo mozna pisac razem i osobno :D hahaha lezysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o 15:53 zostal dodany wulgarny post ktory dostal raporta i go moderator usuna co za baby, wezcie juz nie komentujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd Ty możesz wiedzieć jakie ja mam wykształcenie? Mimo wszystko, dyskusja z owym panem nie ma sensu. Zbyt prymitywny z Ciebie człowiek, i ten śmiech:) Zegnam i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×