Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KingaN

Karboksyterapia na rozstępy czy działa?

Polecane posty

Gość gość
o to super, ja jeszcze niewiem co zdziałać, bo na zabiegi mnie nie stać :( a celllulitu coraz więcej. Może kiedyś pójdę do tej kliniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm ja byłam w Clinica Cosmetologica i nie narzekam ;) bardzo profesjonalny sprzęt i dobre podejście do pacjenta !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się wybiorę jeśli bio oil mi nie pomoże ale na razie smaruję niecały miesiąc i są jakby trochę płytsze i bledsze, jest szansa że się jeszcze zmniejsza, poczekamy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_mija
nie słyszałam o bio oil, może spróbuję ale szczerze powiedziawszy po smarowaniu się tymi wszystkimi miksturami to ręce opadają, bo robię to regularnie i zawsze zero efektu. Myślałam o zabiegach tylko nie wiem gdzie się udać :( mieszkam na Pomorzu. Naprawdę chcę usunąć ten cellulit ze swojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak macie białe rozstępy to tylko RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA nie dajcie sobie wmówić że coś innego zadziała!! bo tylko stracicie kase a efektów nie będzie! laser działa za płytko na takie głebokie blizny jakimi są białe rozstepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mala_mija - leć do kliniki Cosmetologica. Z tego co pamiętam to mają darmowe konsultacje. Ogólnie klinika zbiera bardzo dobre opinie, moja kuzynka tam pracuje i naprawdę bardzo chwali to miejsce z oby stron (sama też korzystała z zabiegów zanim zaczęła tam pracować)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela29
oooo dzięki wielkie za polecenie. Ja od niedawna mieszkam w Gdańsku i nie znam się na miejscach tego typu. A na rozstępy przydało by się coś dobrego. Mam już ich dosyć, wyglądam jak zebra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bio oilem smaruje brzuch już miesiąc i jak na razie faktycznie jakby trochę zbladły, jeszcze żeby udało się je spłycić to byłoby w ogóle super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po 2 zabiegach karboksyterapi i rewelacja ! Miałam pełno rozstępów na pośladkach (ok 5 letnich) i widzę bardzo dużą różnice. W moim przypadku super zadziałało i myśle ze jeszcze jeden lub dwa zabiegi i pozbędę się ich wszystkich całkowicie ! Ja polecam karbo na rozstępy ! Kosmetolog bardzo delikatnie się wbijała centymetr po centymetrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o gdansk to na rozstępy polecam secret avenue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×