Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kaszki bez cukru

Polecane posty

Gość hahah111hahaha
Ale Wy jesteście leniuchy bez polotu. Kupujecie jakieś gotowe kaszki z Bóg wie czym, zamiast zwyczajnie ugotować kaszę i ewentualnie coś tam sobie pododawać do niej. Dziwić się, że potem dzieci są nie nauczone do jedzenia kasz. Pęknąć ze śmiechu można, że matka chce kupować "smakowe kaszki " żeby dziecko poznawało nowe smaki. A dajcież Wy tym dzieciom poznać prawdziwe smaki, gotujcie kasze, warzywa, dawajcie owoce, a nie jakieś "smakowe badziewie bez smaku".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś słuchałam takiej audycji w radio (wypowiadał się dietetyk), że jeśli na opakowaniu piszą, że "bez cukru", a jest to słodkawe czy tam słodkie w smaku, to dodają coś jeszcze gorszego niż cukier. A najgorszy jest syrop glukozowo-fruktozowy (dodawany do większości soków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjadfdf8
Werka 123 -bo im później tym lepiej dla dziecka. Chodzi o zdrowie i o kształtowanie się właściwych nawyków żywieniowych, które najmocniej kształtują się właśnie w tym okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojej podopiecznej (jestem nianią) na polecenie rodziców podaję kaszę mannę ze startym jabłkiem albo musem truskawkowym. Właśnie dlatego, żeby było bez dodatkowego cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvxxyyzz
kaszki ekologiczne nie mają cukru - Holle nie ma cukru, ani składników pochodzących z upraw nawozonych chemicznie(inaczej nie byłaby ekologiczna )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vvxxyyzz wynocha z reklama!!!!!! Przestaje wierzyc ze to jest dobra firma skoro stosuje takie chwyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu gdzie mieszkam lekarze odradzają kaszki, również holle. W sklepach ich w ogóle nie ma, tzn. nie można kupić żadnej kaszki. U nas daje się zwykłe kaszki robione w domu. Holle naturalne uprawy????hahahaha Uprawy, które spełniają unijne standardy, ale nie mające nic wspólnego z eko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuniaaaa
Jak to Holle nie jest ekologiczne? patrz: http://pl.holle.ch/pl_PL/o-nas/certyfikaty-za-wiadczenia Wkurzają mnie ludzie, którzy podważają wszystko nawet bez pofatygowania się do wejścia na stronę producenta. Ja szukałam dłuuuugo firmy, która produkowałaby jedzenie dla dzieci naprawdę wysokiej jakości, bo mój syn od wszystkiego dostawał alergii. Przerzuciłam chyba wszystkie ekologiczne, biodynamiczne itd firmy i tylko po Holle synek nie dostaje wysypki ani nie ma zaparc. Mówcie co chcecie, ale to, co widze na własne oczy, czyli uśmiech mojego dziecka zamiast kolek i wysypki jest dla amnei najlepsza rekomendacją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×