Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kobiety jakie macie prace za granica

Polecane posty

Gość gość

I ile zarabiacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to forum juz sie robi nudne... wciaz te same pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prace mam dobra i zarabiam duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako d***** ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opiekunka 1450 euro ale musze byc 24/h teraz podopieczni spia to se siedze na cafe :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ekspedientka, Londyn 500 f mc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczę się i dorabiam jako kelnerka 900e /ms plus dopłatą ze szkoły w sumie miesięczny dochód około 1500e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego od razu jako d***** ? :D Zeby dobrze zarabiac wystarczy wykorzytsac swoje najwieksze atuty, ja akurat zarabiam glowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To pochwał sie co to za praca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
950 w fabryce i to jest max co sie da wyciagnac. Londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Londynie sa fabryki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kregarz 21 000sek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w szkole jako learning support assistant + po szkole jako childminder 2 godzinki dziennie , zarabiam £2000 miesiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pralnia-1300e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niemagranic
Pracuję jako nauczyciel języka angielskiego w Tajlandii, mam 3 lekcje dziennie po 40 min, 3 razy w tygodniu. Czyli ogólnie 9 lekcji tygodniowo. Resztę czasu oglądam seriale w pracy (praca od 8 do 16). Wypłata nauczyciela z Europy jest wyższa, niż średnia krajowa. Ceny tu są śmieszne! Aktualnie wynajmuję mieszkanie z basenem i siłownią na terenie budynku za 750 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale na bilety juz ciazko zarobic co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zara, Londyn, zarobki dobre, nawet bardzo jak na sprzedawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy takich zarobkach stac mnie na kazdy bilet, tylko trzeba byc niezlym idiota zeby wrocic do polski z azji :) Do tego pensja tak beznadziejna, że angole sami przyjeżdżają tu mieszkać i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiota to trzeba byc zeby z Polski wyjechac do Azji. Napisz ze jeszcze palcami jesz i reka sie podcierasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty moglbys za to wyjechac ze swojego smierdzacego pokoju i przewietrzyc ta pusta lepetyne ... :D pozazdroscic kolezance z azji chcialoby sie tam pojechac na wakacje a co dopiero do pracy moze nie na cale zycie ale to na pewno byloby ciekawe doswiadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tru3vil
"Idiota to trzeba byc zeby z Polski wyjechac do Azji. Napisz ze jeszcze palcami jesz i reka sie podcierasz." Buahaha widać, że nigdy poza swoją wioske nie wyjechałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc mieszka w Azji i jest mu czy jej z tym dobrze a wy w czym macie problem. ludzie sa dziwni:o przypominacie mi moja kolezanke ktora wszem i wobec opowiada ze mieszkam na zadupiu a ja poprostu kupilam dom za miastem , to byl swiadomy wybor , mieszkam pod lasem, mam jezioro z ladna plaza , jak otworze okno to mam czyste powietrze rano zapach trawy i rosy no i bloga cisze a do centrum mam 22 min kolejka. kocham moje miejsce mi nigdy nie przyszlo powiedziec komus ze ona mieszka w 20m starej klitce (stare budownictwo) a z ulicy smierdzi spalinami :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Typowe stereotypy ludzi, którzy nic nie wiedzą o świecie. Faktycznie, jaka ja jestem głupia! Po co było jechać z Polski, gdzie wypłaty są mniejsze niż wynajem przyzwoitego mieszkania, żeby mieszkać w Bangkoku w apartamentowcu z basenem i pracować kilka godzin dziennie w pracy, którą uwielbiam? Bez sensu, już pakuję walizki do Polski ^_^ A tak poważnie, jeśli ktoś jest nauczycielem angielskiego (albo chce im być), polecam Tajlandię! Dobre wypłaty i szacunek uczniów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemagranic - jesli kiedys bede musiala wiac stad, gdzie jestem, za twoja rada lece do Tajlandii. Podoba mnie sie twoja historia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może i do Tajlandii się przeniose, twoja relacja jest bardzo pozytywna. Na razie robię to samo w UK, stawki różne, pracowalam za £20 jak i £45 za godzinę. Ale od pewnego czasu myślę, ze chciałabym pracować w jakimś egzotycznym zakątku świata :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia,ktory pracuje w Zarze w Londynie-Czy Ty naprawde uwazasz,ze zarobki w Zarze sa DOBRE???Moj kolega tam pracuje juz 2 lata I ma 7,5/h,a to ponizej minimum socjalnego,ktore powinno wynosic 8,8/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca nie ciekawa nie lubie jej ale zarabiam b.dobrze chce jeszcze ja utrzymac a potem zaloze swoja firme na co juz pracuje :) firme ktora nic nie ma wspolnego z tym co robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca biurowa w Irlandii 1400 euro m-nie i albo mi dadza podwyzke, albo szukam innej pracy za lepsze pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, uważam, ze zarobki w Zarze nie są najgorsze, miedzy innymi dlatego, ze można pracować na cały etat a to niestety rzadkość w sklepach w UK, po drugie stawka nieco wyższa niż minimum krajowe 6.31 h brutto. 8.80 f to owszem stawka, która powinna obowiązywać w stolicy, ale jak jest to każdy wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzątam, praca 6 dni w tygodniu po 8 godzin dziennie, zarobki 1200 f mc, Londyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×