Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hiszpanin

Jestem dzisiaj bardzo zmęczona i będę mieć dwie prace

Polecane posty

Pierwsza: Praca na czarno, przy maszynach hazardowych, 7 złotych na godzinę Druga: Praca na czarno, jako telemarketerka, praca w domu to laptopa i komórkę będę brała ze sobą do tego salonu 7777 :) i tam będę dzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gienkowa
No i co z tego? A kare za pracę na czarno chcesz,za oszustwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego miałabym za to karę dostać, w mojej sytuacji to jest najbezpieczniejsze. Jestem zarejestrowana w PUP, przecież i tak będzie emerytury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abyja
Też ma się czym chwalić 7 zł za godzinę w dzisiejszych czasach. A w ogóle to coś ściemnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty i twoje historie prace i zarobki mitomania ile maszw portfelu dzis? nie dziel skory na niedzwiedziu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubezpieczenie zdrowotne na bezrobociu, co innego mam zrobić. Poza tym emerytur i tak na starość nie będzie, w zakładach pracy chronionej nie ma na razie przyjęć. Ale przy tych maszynach będę pracować 15 dni w miesiącu, jest jeden zakład który może mnie przyjąć i wtedy będę pracować 14 dni w miesiącu (oprócz maszyn i telemarketingu) po 12 godzin a laptopa będę brała ze sobą i dzwonić po aptekach i drogeriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 złotych na godzinę od 14-24 to chyba trochę będę przy kasie. Poza tym od 9-13 mam zamiar jeszcze ulotki roznosić. Postaram się jeszcze o pracę w tym zakładzie chronionym, no i w tym telemarketingu. Na razie mam tylko rentę socjalną 675 złotych, 75 groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abyja
Jak to? A swoje lewe dochody zgłaszasz w miejscu skąd pobierasz rentę socjalną? Dziwne, że przy tylu pracach masz jeszcze czas na pisanie o pierdołach w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak możesz pisać na kafeterii???? Skoro powinnaś dzwonić do klientów jako telemarketerka??? W salonie obsługiwać klientów???? Jak ty sobie dasz radę z tyloma pracami i ci co dają ci tą rentę socjalną powinni wiedzieć o twoich lewych dochodach. Poza tym nie zdałaś matury, nie zdałaś egzaminu zawodowego, uciekłaś ze szkoły policealnej, jak sobie poradzisz na studiach i zdobędziesz ten cały doktorat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A coo ,grozisz????,że bierzesz laptopa??????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wykrzyknikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukończyłam Prywatne Technikum o profilu technik organizacji usług gastronomicznych. Nie zdałam!! ani matury, ani egzaminu zawodowego. Egzamin zawodowy mam zarówno nie zdałam ani praktycznej, ani teoretycznej części. Z matury mam z 2011 roku zaliczone: j.polski pisemny 44%, ustny 75% a w 2014 zaliczyłam maturę z angielskiego ustną na 30%. Chodziłam również do policealnego studium o profilu technik rachunkowości ale zrezygnowałam. Zamierzam od 2015-2018 zrobić licencjat, 2018-2020 zrobić magistra,2020-2024 i zdobędę doktorat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ble ble ble ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A szparki juz nadstawiasz?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×