Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćmorelka

Czy moge byc w ciazy? Ktos sie zna? ( tabl. anty)

Polecane posty

Gość gośćmorelka

Witam, pisze bo juz sama nie wiem co ze soba zrobic. Biore regularnie tabletki antykoncepcyjne jednak zapomnialam pierwszy rz w zyciu jednej w 1 tygodniu brania. Byla to 7 tabletka z blistra przypadajaca na niedziele. Zazylam ja nastepnego dnia w poniedzialek o 21:00 razem z tabletka przypadajaca na ten dzien. W piatek poprzedzajacy ten nieszczesny dzien odbylam stosunek seksualny bez zabezpieczena. Na ulotce jest napisane, ze jest mozliwosc zajscia w ciaze jezeli pominieto tabletke w 1 tygodniu ich brania i jezeli bylo wiecej niz 12h pomiedzy przyjeciem pominietej tabletki. Nie wiem czy rzeczywiscie jest duze prawdopodobienstwo zajscia w ciaze? Jestem za granica i nie mam ubezpieczenia wiec do lekarza nie pojde. Nie wiem czy test ciazowy cos mi wiarygodnego wykarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w dniu spodziewnej miesiączki test a co do ubezpieczenia to odżałuj te pare zł i idz prywatnie do ginekologa jak bardzo się boisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jest duże ryzyko, bo przez następny tydzień od zapomnianej tabletki nie jesteś zabezpieczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli to byl piatek poprzedzajacy zapomniana tabletke, nie powinno byc najmniejszego problemu, bo bylas jeszcze chroniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmorelka
O tym wiedzialam i nie mialam stosunkow seksualnych ale czy nasienie moze tyle czasu pozostac we mnie? W piatek w ktory mialam stosunek zazylam tabletke normalnie to samo w sobote. W niedziele juz nie. Moze plemniki sie oslabily na tyle ze nic z tego nie bedzie? Nadzieja matka glupich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmorelka
Jestem w zwiazku gdzie wlasnie poinformowalam chlopaka o zaistnialej mozliwosci bycia w ciazy. Poprosilam go o zakup testu ciazowego tlumaczac, ze jest mozliwosc bycia w ciay dla mnie i chce wiedziec by w razie czego przestac brac tabletki hormonalne by nie zaszkodzic. Na co ten odpowiedzial ze zapominam o tym, ze w zwiaku sa 2 osoby a nie jedna... Na co ja si epytam o co chodzi? A ten sie nie czuje gotowy na dziecko (ma 32 lata) i ze on jest za aborcja. A jaka ja podejme decyzje to moja sprawa i to ja bede z nia zostawiona... zatkalo mnie. Teraz to ja juz w kompletnej rozsypce jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmorelka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×