Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anjaa92

Dziwne kłócie w brzuchu, spóźnienie okresu

Polecane posty

Gość gość
A testu z krwi nie boisz się robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co, ludzie próbują Ci tu pomóc, ale jesteś tak antypatyczna i negująca wszystko i wszystkich, że aż przykre, że tak młoda osoba jest tak zgorzkniała, a swoja ignorancją w stosunku do języka polskiego udowadniasz, że nie każdy, kto posiada wykształcenie wyższe, powinien je mieć ps. oburzasz się wielce na hejterów, a sama jesteś jednym z nich, obrażając wszystkich w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać, że masz bardzo dziwne podejście w tym temacie. Nie ''hejtuje '' osób które chcą rzeczywiście pomóc. Rozumiem, że aby nie być ''antypatyczną'' powinnam wszelkie ataki skierowane w moją stronę znosić i siedzieć cicho jak mysz pod miotłą? Może nie powinnam mieć wyższego wykształcenia, może nie powinnam pracować tam gdzie pracuję ale tylko i wyłącznie dzięki własnemu wysiłkowi i konsekwentności w dążeniu do wyznaczonego sobie celu osiągnęłam to co osiągnęłam. Od kilku wypowiedzi próbuję uświadomić każdemu z osobna na czym polega założony przeze mnie temat, a w każdym z przypadków jest najazd na moją osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×