Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Potrzepałam obcym dzieckiem w piaskownicy

Polecane posty

Gość gość
Ja bym dała porządnego klapsa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"bezstresowe wychowanie" to głupi, banalny slogan powtarzany tepo przez ludzi którzy nie maja pojecia o racjonalnym, dojrzałym i skutecznym wychowywaniu bez przemocy, opierajacym sie na cierpliwosci, konsekwencji, rozmowie, szacunku, zrozumieniu a takze rozwijaniu, dbaniu o zdrowie bezpieczenstwo itd. i z tego typu wychowywaniem zarowno nie miała nic wspolnego matka chłopca, która przyzwalała na złe zachowanie, jak i autorka, która dopuszcza sie przemocy wobec dziecka, nie zwracając sie uprzednio do matki w te kwestii. ale nie, lepiej pleśc bez sensu i bezmyślnie o jakims bezstresowym wychowywaniu i szerzyc glupie pojęcia i stereotypy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następnym razem potrzep kuta sem swojego mezulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mówicie jak było kiedyś, KIEDYŚ dzieci się lały w piaskownicy i ich sprawy to były ich sprawy a nie DOROSŁYCH, i kiedyś by nikt dziecka autorki nie bronił, tylko dostałby w łeb i oddał. Pytam ponownie-dlaczego zanim nie złapał tej jakże ciężkiej zabawki nie zwróciłaś uwagi matce? Po za tym kiedyś nie było RZECZNIKA PRAW DZIECKA była zasada DZIECI I RYBY GŁOSU NIE MAJĄ. Uważam że Autorka wychowuje lane kluski które sobie w życiu nie poradzą-mój syn ma 1,5 roku a problemy w piaskownicy rozwiązuje sam, jak on zaczyna to dostaje ochrzan i tyle, ale ja go nie bronię a broni się sam. Dzięki temu za 10 lat nie przyleci do mnie i nie będzie płakał, że ktoś się nad nim znęca a i jak założy swoją rodzinę to nie będzie przylatywał do mamusi czy też żony że ktoś na niego w pracy krzywo popatrzył. Autorko wychowujesz życiową niedołęgę. Bronić byś mogła jakby zaatakował 13sto latek a nie 3 latek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale te dzisiejsze matki są narwane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalne ze matka się oburzyla,tz bym tak zrobila. trzeba było matce uwagę zwrocic a nie dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy naprawde nie widzicie różnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie lane kluski ??? Jak dziecko miałoby się obronić przed uderzeniem dużą zabawką w twarz ? miałam ryzykować, ze tamten dzieciak złamie nos mojemu dziecku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak i zesraloby sie najwyej to twoje biedne dziecko. bredzisz o jakiejs duzej zabawce, napisz konkretnie co to bylo, bo jestes malo wiarygodna. podpowiedziec ci? plastikowa ciezarowka, cegła, szpadel, topór, mlot? ewidentnie do tej piaskownicy wchodzic nie powinnas, tylko pojsc do matki i powiedziec jej, ze skoro juz przyszla z dzieckiem na plac zabaw, to niech przypilnuje je zeby sie zachowywalo normalnie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatiiPalma
tak i zesraloby sie najwyej to twoje biedne dziecko. bredzisz o jakiejs duzej zabawce, napisz konkretnie co to bylo, bo jestes malo wiarygodna. podpowiedziec ci? plastikowa ciezarowka, cegła, szpadel, topór, mlot? ewidentnie do tej piaskownicy wchodzic nie powinnas, tylko pojsc do matki i powiedziec jej, ze skoro juz przyszla z dzieckiem na plac zabaw, to niech przypilnuje je zeby sie zachowywalo normalnie i tyle. XXX Ciekawe jakby Twojemu dziecku ktoś rozbił twarz, to czy byś była taka wesoła i czekała aż matka zabierze swoje dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosc z 14:33- no dokładnie. Kurcze, moje dziecko ma dzisiaj lat 5 ale pamiętam jeszcze jak miało trzy. I naprawdę nie wyobrażam sobie, tej sytuacji w piaskownicy. Bo czytam i odnoszę wrazenie, ze naprawdę mowa tutaj o jakis agresywnym nastolatku... Ja tam generalnie do piaskownicy nie włażę, jak iwdze, ze jeden drugiemu sypie np. piaskiem w oczy to podchodzę i mówię do obcego dziecka, ze tak nie wolno. Naprawdę nie widze potrzeby dzieckiem szarpać czy potrząsać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka że wkurwiłaś się i poszarpałaś to dziecko głupio ci sie zrobiło to teraz sie usprawiedliwiasz ze niby tylko za ręke go wziełaś bo już już a nos by twojej niemocie złamał. matka miała rację że ciebie opierdoliła co to kurwa za szarpanie cudzymi dziećmi swoim sobie szmato szarp, trzeba było tej mamuśce powiedzieć żeby dupę ruszyła i dziecka pilnowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SebaWadhw
Ale Wy kobiety jesteście nienormalne. Cóż takiego się stało, że autorka złapała tego dzieciaka i trochę nim potrząsnęła ? Twierdzicie, że autorka robi ze swojego dziecka ciepłą kluchę, a tymczasem to Wy robicie ze swoich dzieci kluchy. Uważacie, że nie wolno ingerować bezpośrednio do dziecka, a dlaczego nie ? Autorka nie biła tego dziecka, tylko zapobiegła dalszym występkom. Nie rozczulajcie się nad tymi dziećmi bo żałosne jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brnąc w debilny temat ze naruszyłaś nietykalność tego dziecka to można powiedzieć, że z kolei dzieciak naruszył nietykalność cielesną Twojego dziecka a kto za nie odpowiada? Jego matka To do sądu z nią Głupio brzmi co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka że wk**wiłaś się i poszarpałaś to dziecko głupio ci sie zrobiło to teraz sie usprawiedliwiasz ze niby tylko za ręke go wziełaś bo już już a nos by twojej niemocie złamał. matka miała rację że ciebie opie**oliła co to k**wa za szarpanie cudzymi dziećmi swoim sobie szmato szarp, trzeba było tej mamuśce powiedzieć żeby d**ę ruszyła i dziecka pilnowała XXX Kulturą to Ty nie błyszczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra nie poszarpałam tylko kopnęłam go lekko w tyłek, pasuje ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka że wk**wiłaś się i poszarpałaś to dziecko głupio ci sie zrobiło to teraz sie usprawiedliwiasz ze niby tylko za ręke go wziełaś bo już już a nos by twojej niemocie złamał. matka miała rację że ciebie opie**oliła co to k**wa za szarpanie cudzymi dziećmi swoim sobie szmato szarp, trzeba było tej mamuśce powiedzieć żeby d**ę ruszyła i dziecka pilnowała XXX Kulturą to Ty nie błyszczysz smiech.gif xxx no jaki i autorka ;-))) wkurwiaja mnie takie babska strasznie!!!! Nie dość że jakieś dziecko szarpie to jeszcze od rana temat na kafe wałkuje!!! Chiciaż może to i lepiej niż by znowu do piaskownicy miała iść :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie dotknela obcego dziecka - to raz. nie cierpie, jak ktos bez pytania dotyka chocby mojego psa (czesto sie zdarza), a co dopiero dziecko. pozwolilabym dzieciom samym ze soba sie dogadac - to dwa. przeciez dziecko musi sie nauczyc sobie radzic. zachowalas sie nie na poziomie - to trzy. widzial ktos, zeby dorosls osoba potrzasala obcym 3latkiem, bo ja zdenerwowal?? moze ciebie rodzice tlukli i stad taka niewyzyta jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Wy jesteście głupie.... :D Przecież to prowo i jakiemuś dzieciakowi się nudzi, a Wy się napinacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo udane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybys tak potrzasnela moim dzieckiem ....to nie wiem czy nie potrzasnęła bym Toba ,n o nie wiem ... Swoim tez tak potrząsasz ??!?!?! Skądś się urwałas kobieto? Nie wiesz ze za wychowanie dziecka odpowiada matka z ojcem? ! Żeby mi to było ostatni raz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:41 o madry chlop sie odezwal ! MEZCZYZNA co popriera przemoc cielesna na dzieciach. takich wielu, gowno macie nie pojecie o wychowywani dzieci a wlaza na forum i wyzywaja dyskutujace kobiety od idiotek nie majac pojecia o czymkolwiek w temacie. jesli jestes samcem (facetem czy mezczyzna cie nie nazwe) i popierasz bicie, szarpanie dzieci badz sam to robisz rozepnij pasek, rozsun rozporek, odchyl majtki i sprawdz, czy masz tam jeszcze jaja. jesli je przypadkiem znajdziesz, to idz napierdalac sie z rownym sobie albo silniejszym i wtedy pokaz swoja sile i wladze. nie ma NIC bardziej zalosnego niz chlop dajacy lanie dziecku. dno i metr mulu, nie ma na to usprawiedliwienia, jest jedynie wytlumaczenie ze to ciota nie facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześc autorko :-) Jak tam? nadal biegasz po piaskownicach i dziećmi potrząsasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×