Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy można się zakochać w kimś bardzo szybko jeszcze zanim dojdzie do spotkania ?

Polecane posty

Gość mezatka ze stazem
Dlaczego WY LUDZIE mylicie ZAWSZE podstawowe pojecia??? :D:D:D Nie wiem co jest z ta porabana kultura europejska ze do ZWYKLEGO ZAUROCZENIA I ZADZY uzywa sie pieknego slowa MILOSC :D Kochac to mozna swojego partnera/partnerke jak sie przezylo razem wiele lat i dalej nie wyobrazamy sobie zycia bez tej osoby :D Mlodziencze zauroczenie i pozadanie nie ma NIC wspolnego z prawdziwa wartosciowa miloscia :D dlaczego tak ciezko to pojac? Dziewczyny nazywajcie rzeczy po imieniu - zauroczylam sie przez internet albo napalilam na niego przez internet :D te dwa zjawiska sa mozliwe jak najbardziej i powszechne :D:D:D ale BLAGAM skonczcie z naduzywaniem pojecia - MILOSC. To troche jakbym WRONE nazywala szlachetnym ORLEM :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kto pisze o miłości ? hę ? Zakochanie a miłość to są dwa odrębne uczucia. Więc nie rozumiem oburzenia i prześmiewczego tonu Twojej wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby można, jednakże najczęściej w taki sposób zakochujemy się w obrazie tego kogoś, w obrazie który stworzyliśmy sobie w naszej wyobraźni na swój użytek. Miłość z internetu a ta realna to dwie różne sprawy. Realność to dotyk, smak, wizualizacja...a internet domysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
milosc niejedno ma imie.sa rozne rodzaje milosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie ktos bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czym jest milosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozna sie zakochac w glosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haaaaaaaaaaaaa w czym , głosie? nie przesadzaj haaa jak to przeciez musz zobaczyć tego kogoś ,skoro słysze głos, jesli bedzie fizycznie odpowiadał no to ide dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektorzy maja seksowny glos.jak mi glos sie nie podoba to ktos tez mi sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak autorko, spotkaliście się już ? jesteś tu jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś to jeszcze odkopał ? Łaał. Nie jeszcze się nie spotkaliśmy, plan jest na czwartek bo w poniedziałek pojechał w trasę na drugi koniec PL ;) kontakt jaki był taki jest, a mnie coraz bardziej do niego ciągnie :) Mam wrażenie jakbyśmy się znali od lat, a to ledwie nie całe 2 tygodnie ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×