Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Prawie nagie w każdym mieście

Polecane posty

Gość gość
To fajnie dziewczyny , tak trzymajcie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooooo lady love :D juz mialam c***isac chamski komentarz ale zobaczylam cie i juz rozumiem twoja frustracje :D biedny smerfiku sloniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to ze ciapaki sie za toba ogladaja to normalne ;) za kazda biala i blond, nawet gruba czy brzydka sie ogladaja wiec wiesz, nie masz sie czym chwalic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czepiasz sie :) taki jest fakt dziewuchy teraz zrobia wszystko aby tylko ktos zwrocil na nie uwage dwa, chodzac w ten sposob ubrane daja do zrozumienia ze moze jej miec byle kto ,kto da choc pare groszy sa latwe puste glupie i byle jakie a mysla ze sa takie zajefajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K***w nie brakuje w dzisiejszych czasach.Jest tego coraz więcej.Nie pracują to w ten sposób zarabiaja psiochom.Żeby toto chociaż było zgrabne, czy ładne,ale to same wywłoki pokazaja swoje piozdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz, noxelia miala racje co do ciebie mimo iz schizofreniczka. jestes zwyklym smerfopodobnym spaslaczkiem i matka natura wiedziala co robic ze cie bezplodna uczynila ty tepa k***o ciapacki zlewie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co z tego zes schudla jak zaraz znow przytyjesz kaszalocie bo masz to w genach :D takas wyszczekana i pewna siebie, dumna, pyszna a kiedys bylas jeszcze normalna osoba ... k******o we lbie stuknelo i sie n******* pod kopula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spaslakiem? to mi zarzucaja zem chudzielec a Ty mi tu ze spaslakiem wyjezdzasz :D no niezle :D slonko jestem 7kg szczuplejsza, 6cm mniej w talii, 7 centow mniej w tylku, 5 centow mniej w cyckach, w udach jakies 5 rowniez wszystko zachowalo swoje proporcje, mam taka sama roznice mniedzy biustem a obwodem pod - wygladam swietnie i mam zamiar utrzymac taka wage i sylwetke jak najdluzej sie da ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w genach? u mnie w rodzinie nikt otyly nie jest, same chudzielce - przytylam przez brak ruchu ktorego mi teraz akurat nie brakuje Kiedys bylam normalna? uwiez mi ze sie nie zmienilam, ale takie paszkliwce jak Ty mnie poprostu denerwuja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
paszkwile hahaha :D dobre. paszkwilem to jestes ty smerfopodobny ryjcu :D schudlas a zaraz przytyjesz tepa k****. myslisz ze jestes w czyms lepsza od innych ? nie wywyzszaj sie tepa krowo bo nie masz podstaw ku temu. ilosc ch*jow w p*****e nie podnosi wspolczynnika wartosci czlowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam się tak nie ubieram, ale nie mam absolutnie nic przeciwko dziewczynom, niech się ubierają jak chcą, niech pokazują nogi, pośladki, brzuchy, dekolty. Szczególnie te młode. Przecież nikomu się od tego nic nie stanie. Drażni to mnie jak ktoś jest nietolerancyjny, wyniosły, niemiły dla innych, niszczy coś bez powodu. A pokazywanie ciała? Co w tym złego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheeeheh
ja tak chodzę :D a na dodatek z gołym brzuchem :) a mój facet bez koszulki i co ty na to autorko??????????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o nie zesrajcie sie w majtosze kazdy po kolei, mohery krucjate tu jakas robia a inne "wyzwolone" frytki pusza sie ze takie z nich lucecity ha wam w de!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
L.love ty stara puszczalska k***** i ty myślisz że się komuś podobasz a od kiedy maciory dostały ten zaszczyt. B-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gadajcie głupot że ubieracie się tak tylko dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latem nooszę cienkie, zwiewne sukienki przed kolano. Jest mi w takim ubraniu wygodnie i przewiewnie. Tyłek uwięziony w obcisłych i wpijających sie np. szortach. po prostu się kisi. Poza tym wygląda to wilgarnie, a nie zmysłowo. Bywam czasem w podróżach służbowych w Azji, m.in w Hong Kongu. Singapurze czy Malezji i tam kobiety jakoś pomimo piekielnego wręcz skwaru i duchoty, nie chodzą porozbierane jak kobiety u nas. Więc tu nie o klimat chodzi ;) Raczej o mentalność w jakiej wychowuje się tu dziewczyny, np. w przekonaniu, że tyle znaczą, na ile ciało potrafi wywołać błysk akceptacji w oku nawet byle jakiego, nic dla niej nie znaczącego faceta. Taka jest smutna prawda. Strasznie jesteśmy zacofane, my Polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może i mentalność, ale przede wszystkim BIEDA i fatalnie zła sytuacja ekonomiczna w Polsce. Po prostu kobiety są mega skoncentrowane na zainteresowaniu sobą facetów ( i złapaniu jakiegoś konkretnego w miarę jak najszybciej), bo same nie są w stanie sie utrzymać, zacząć dorosłe życie. To przez znacznie gorszą sytuację Polek na rynku pracy i przez ich beznadziejnie niskie zarobki. Pomimo tego, że są lepiej wykształcone od facetów, bardziej zdeterminowane do pracy. Tak jest we wszystkich biednych krajach. Na wschodzie europy też to widać - na Ukrainie, Białorusi, w Rosji. Smutne, ale to najzwyklejsza przemoc kulturowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×