Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kobietka0109

woda w organizmie po tabletkach antykoncepcyjnych

Polecane posty

Witajcie dziewczyny :) pisze z problemem, który pewnie wiele z Was miało niestety ; c chodzi o pigułki.. 2 miesiąc biorę pigułki antykoncepcyjne vixpo i przytyłam 3 kg. odpowiedzi pod tytułem ' gdybyś nie wrzucała w siebie kg jedzenia to byś nie przytyła ' są nie milo widziane.. ponieważ wiem, że zatrzymała mi się woda w organizmie. za 3 dni idę do ginekologa po zmianę tabletek. jestem osobą dla której figura jest bardzo ważna i nigdy nie ważyłam więcej niż 57 kg a teraz 60.. dla mnie to jest coś okropnego, czuje się opuchnięta i nie mam ochoty wychodzic z domu. źle się czuje.. czy któraś z Was miała taką sytuację ? po jakim czasie zeszła wam ta woda z organizmu i wróciłyście do normalnej wagi ? bardzo proszę o odp.. ( tabletki anty. muszę brac dla własnego zdrowa.. żeby nie miec operacji drugi raz. :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietkaO1O9
lizałam stopy mojej zmarlej babci gdy lezala w trumnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam harmonellę jako suplement do tabletek antykoncepcyjnych, redukuje wahania wagi, wpływa na samopoczucie, chroni wątrobę, generalnie uważam że powinno się brać środki osłonowe przy antykoncepcji hormonalnej, jeśli gromadzisz wodę w organizmie staraj się też dużo pić, upały mogą też mieć znaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko częste i gorące bzykanie i woda wyparuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×