Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co jest dobrego do spróbowania w czasie tygodni krajowych w markecie?

Polecane posty

Gość gość

z tygodnia hiszpańskiego, greckiego, meksykańskiego, amerykańskiego, angielskiego, niemieckiego, azjatyckiego, włoskiego, francuskiego, skandynawskiego i chyba to wszystko, czy jeszcze jakieś są? proszę nie mówcie mi, że to niesmaczne i niezdrowe. tylko co próbowaliście i czy było dobre. ja próbowałem sosów w słoikach i były takie sobie, chipsy są też normalne. sera cheddar nie jadłem, bo mi zabrakło pieniędzy, żeby kupić. na niemieckim i włoskim tygodniu nie było nic ciekawego. To co dobre z niemieckich dań to kartoffelsalat, ale to jest cały czas. czy jakieś dania gotowe mrożone są dobre typu tortilla albo coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słoik papryczek halapeno, najtańszy w kraju, bo 3-4zł. jak jest tydzień meksykański.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze do dziś trwa akcja bałkańska na polo i warto się zainteresować ;) inne sieci nie miały podobnej oferty do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie przydałaby się jakaś nowa formuła takich akcji. Albo zupełnie nowe kraje? Nie pogardziłbym produktami z bardziej egzotycznym państw, jak np. Argentyna czy Kanada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×