Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wyszłam za mąż za wariata

Mąż i jego rodzina straszą mnie, że zabiorą dziecko

Polecane posty

Gość wyszłam za mąż za wariata

Chcę się rozwieść z mężem, mam zamiar złozyć pozew i już wiem, że nic mnie przed tym nie powstrzyma. Już w momencie gdy oznamiłam mężowi,że to koniec pobiegł się poskarzyć mamusi i całej rodzince. Chcieli nas godzić, jego przeprosiny umilały mi życie przez miesiąc. Teraz się już z tym pogodzili i straszą, ze powiedzą w sądzie jaką to matką złą jestem. Nie boję się, bo to banda idiotów, ale piszę o tym tutaj, bo wstyd mi przyznać się komukolwiek do jakiej debilnej rodziny weszłam, a wygadać się muszę. Mąż chce zeznawać, że jestem złą matką, bo pracowałam i tym samym nie mam więzi z córką, że piłam alkohol w nadmiarze (no tak 2 piwa czy 2 lampki wina w piątek wieczorem to alkoholizm, nie to co jego picie piwska raz dziennie), że jestem chora psychicznie (powiedziałam mu ze jak miałam 19 lat to miałam depresję i się leczyłam). Jego matka zaś straszy mnie tym, że ma dowody na to, że jestem d****** bo widziała mnie w restauracji z innym facetem. Ogólnie rozwodu według nich nie dostanę, a jak dostanę to dziecko mam oddać. Na moje pytanie za co on je utrzyma to mówi bezczelnie, że alimenty będę płacić:O Ludzie, nie bierzcie ślubu dopóki się naprawdę nie poznacie i swoich rodzin. Ja dopiero teraz 5 lat po ślubie widzę z jakimi wariatami miałam do czynienia, podejrzenia miałam od dawna, ale na początku wszyscy mnie kochali i uwielbiali. Aha i najlepsze: on ma prawo do połowy majątku moich rodziców (rodzice maja sporo wartą posiadłość), rodzice żyją oczywiście i nie dzielą żadnego majątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×