Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gromowładna

Pogaduchy

Polecane posty

tak napisała Midsummer "Ujawnianie treści prywantych maili uważam za SKANDALICZNE zachowanie. Zaczynam zmieniać całe moje zdanie odnośnie Twego honoru. Napisałam do Ciebie na priva, ale chyba już nie musisz sie fatygować z odpowiedzią (możesz ją ewentualnie wkleić na forum, mój "honorowy" wilczku lapka.gif )." ale ja nie znalazłam, chociaż przyznam, że nie mogę się skupić ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Dziewczyny, chyba na warto rozstrząsać bacówki :) Gwoli wyjaśnienia: Wilk nie ujawnił niczego skandalizującego z naszej krótkiej wymiany maili, bo nic takiego tam po prostu nie było (dotyczyła kwestii światopoglądowych, bacówki, takich rzeczy). Chodzi o sam fakt. On po prostu zapomina (nie odróżnia) co pozyskał ode mnie na forum, a co na privie (na przykład, że mu napisałam, że nigdy się nie spotkam w realu), więc powołuje się na forum na treści zawarte w mailu. I to jest niedopuszczalne, bez względu na tę treść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszko, czuję obecnie niesmak i ból głowy i z ulgą już to zakończę. Szkoda mi trochę bacówki, bo to naprawdę moje klimaty, także erotyczne (Wadero, jeszcze raz dzięki za muzę), ale cóż, tak bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu Wadi miałabyś jechać po bandzie? To jest przecież forum erotyczne. Ja się zanosiłam od śmiechu :) czytając. Szczerze? Uważam, że to odważne z Twojej strony i bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dziewczęta miałem zanik prądu dzięki Gromi za te błyskawice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra widzę że to wieczorek tylko dla pań ;) to ja mówię wam wszystkim słodkich snów Wadi dzioba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie, możecie rozmawiać o czym chcecie :) tylko ja nie będę o wilku, bo tylko mnie nerw chwyta. Mi to dużo nie potrzeba,a walę gromami ;) w dodatku żal mi go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×