Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gromowładna

Pogaduchy

Polecane posty

Gość AgentWieczorowąPorą
Widzę,że i tu dotarł wszechobecny kult człowieka karalucha. A gdzie miejsce dla i foty macho nadużywających? dobry wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgentWieczorowąPorą
Mam swoje foty, ale teraz wstydzę się wrzucić. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokaż pokaż ;-) nie zasnę dopoki nie zobaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgentWieczorowąPorą
Nic nie pokazuję. Ja mam odrobine zaokroglony brzuszek od trunków, a Wy tu widzę preferujecie rzeźbę Michała Anioła. W tej sytuacji mogę jedynie niesmiało zasugerować Koke :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Gromi Zeby byla jasnosc Ja ani na milimetr nie zmienilem oceny ani Twojego zachowania ani pozostalych osob wygaszam ten konflikt bo uwazam ze sa wazniejsze teraz sprawy i tylko dlatego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgentWieczorowąPorą
Widziałaś mój brzuch?? muszę ogarnąć się z wysyłaniem fotek na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgentWieczorowąPorą
Csekaj, czekaj. Ty piszesz, że wszystko widziałaś. Czyli picie na forum tez muszę ogarnąć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgentOrange1496
Czyli teraz, moja droga, wisisz mi jotpega :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyno, spójrz na misia, On przypomni przypomni chłopca ci Nieszczęśliwego białego misia, Który w oczach ma tylko szare łzy. Biały miś dla dziewczyny, Którą kocham i będę kochał wciąż, Lecz dziewczyna jest już z innym A ja kocham i będę kochał wciąż, Hej dziewczyno, spójrz na misia, On przypomni przypomni chłopca ci Nieszczęśliwego białego misia, Który w oczach ma tylko szare łzy. Płynie czas jak ta rzeka, i nie wrócą, nie wrócą tamte dni. W moim sercu jest dziś rana którą zatrzeć możesz tylko ty. Hej dziewczyno, spójrz na misia, on przypomni przypomni chłopca ci nieszczęśliwego białego misia, który w oczach ma tylko szare łzy Hej dziewczyno, spójrz na misia, On przypomni przypomni chłopca ci Nieszczęśliwego białego misia, Który w oczach ma tylko szare łzy Hej dziewczyno, spójrz na misia, On przypomni przypomni chłopca ci Nieszczęśliwego białego misia, Który w oczach ma tylko szare łzy. Biały miś dla dziewczyny, Którą kocham i będę kochał wciąż, Lecz dziewczyna jest już z innym A ja kocham i będę kochał wciąż, Hej dziewczyno, spójrz na misia, On przypomni przypomni chłopca ci Nieszczęśliwego białego misia, Który w oczach ma tylko szare łzy. Płynie czas jak ta rzeka, i nie wrócą, nie wrócą tamte dni. W moim sercu jest dziś rana którą zatrzeć możesz tylko ty. Hej dziewczyno, spójrz na misia, on przypomni przypomni chłopca ci nieszczęśliwego białego misia, który w oczach ma tylko szare łzy Hej dziewczyno, spójrz na misia, On przypomni przypomni chłopca ci Nieszczęśliwego białego misia, Który w oczach ma tylko szare łzy Hej dziewczyno, spójrz na misia, On przypomni przypomni chłopca ci Nieszczęśliwego białego misia, Który w oczach ma tylko szare łzy. Biały miś dla dziewczyny, Którą kocham i będę kochał wciąż, Lecz dziewczyna jest już z innym A ja kocham i będę kochał wciąż, Hej dziewczyno, spójrz na misia, On przypomni przypomni chłopca ci Nieszczęśliwego białego misia, Który w oczach ma tylko szare łzy. Płynie czas jak ta rzeka, i nie wrócą, nie wrócą tamte dni. W moim sercu jest dziś rana którą zatrzeć możesz tylko ty. Hej dziewczyno, spójrz na misia, on przypomni przypomni chłopca ci nieszczęśliwego białego misia, który w oczach ma tylko szare łzy Hej dziewczyno, spójrz na misia, On przypomni przypomni chłopca ci Nieszczęśliwego białego misia, Który w oczach ma tylko szare łzy Hej dziewczyno, spójrz na misia, On przypomni przypomni chłopca ci Nieszczęśliwego białego misia, Który w oczach ma tylko szare łzy. Biały miś dla dziewczyny, Którą kocham i będę kochał wciąż, Lecz dziewczyna jest już z innym A ja kocham i będę kochał wciąż, Hej dziewczyno, spójrz na misia, On przypomni przypomni chłopca ci Nieszczęśliwego białego misia, Który w oczach ma tylko szare łzy. Płynie czas jak ta rzeka, i nie wrócą, nie wrócą tamte dni. W moim sercu jest dziś rana którą zatrzeć możesz tylko ty. Hej dziewczyno, spójrz na misia, on przypomni przypomni chłopca ci nieszczęśliwego białego misia, który w oczach ma tylko szare łzy Hej dziewczyno, spójrz na misia, On przypomni przypomni chłopca ci Nieszczęśliwego białego misia, Który w oczach ma tylko szare łzy Hej dziewczyno, spójrz na misia, On przypomni przypomni chłopca ci Nieszczęśliwego białego misia, Który w oczach ma tylko szare łzy. Biały miś dla dziewczyny, Którą kocham i będę kochał wciąż, Lecz dziewczyna jest już z innym A ja kocham i będę kochał wciąż, Hej dziewczyno, spójrz na misia, On przypomni przypomni chłopca ci Nieszczęśliwego białego misia, Który w oczach ma tylko szare łzy. Płynie czas jak ta rzeka, i nie wrócą, nie wrócą tamte dni. W moim sercu jest dziś rana którą zatrzeć możesz tylko ty. Hej dziewczyno, spójrz na misia, on przypomni przypomni chłopca ci nieszczęśliwego białego misia, który w oczach ma tylko szare łzy Hej dziewczyno, spójrz na misia, On przypomni przypomni chłopca ci Nieszczęśliwego białego misia, Który w oczach ma tylko szare łzy Hej dziewczyno, spójrz na misia, On przypomni przypomni chłopca ci Nieszczęśliwego białego misia, Który w oczach ma tylko szare łzy. Biały miś dla dziewczyny, Którą kocham i będę kochał wciąż, Lecz dziewczyna jest już z innym A ja kocham i będę kochał wciąż, Hej dziewczyno, spójrz na misia, On przypomni przypomni chłopca ci Nieszczęśliwego białego misia, Który w oczach ma tylko szare łzy. Płynie czas jak ta rzeka, i nie wrócą, nie wrócą tamte dni. W moim sercu jest dziś rana którą zatrzeć możesz tylko ty. Hej dziewczyno, spójrz na misia, on przypomni przypomni chłopca ci nieszczęśliwego białego misia, który w oczach ma tylko szare łzy Hej dziewczyno, spójrz na misia, On przypomni przypomni chłopca ci Nieszczęśliwego białego misia, Który w oczach ma tylko szare łzy Hej dziewczyno, spójrz na misia, On przypomni przypomni chłopca ci Nieszczęśliwego białego misia, Który w oczach ma tylko szare łzy. Biały miś dla dziewczyny, Którą kocham i będę kochał wciąż, Lecz dziewczyna jest już z innym A ja kocham i będę kochał wciąż, Hej dziewczyno, spójrz na misia, On przypomni przypomni chłopca ci Nieszczęśliwego białego misia, Który w oczach ma tylko szare łzy. Płynie czas jak ta rzeka, i nie wrócą, nie wrócą tamte dni. W moim sercu jest dziś rana którą zatrzeć możesz tylko ty. Hej dziewczyno, spójrz na misia, on przypomni przypomni chłopca ci nieszczęśliwego białego misia, który w oczach ma tylko szare łzy Hej dziewczyno, spójrz na misia, On przypomni przypomni chłopca ci Nieszczęśliwego białego misia, Który w oczach ma tylko szare łzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ; Gromi Cieszę się że zdecydowałaś się reaktywować swój temat:) Życzę powodzenia:) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilku tak na marginesie powinienes przeproscić Gromi. Swoja droga po tym co zrobiłes, ciekawe czy uda sie tobie reaktywowac swój temat....:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja wilku, tylko ktoś go podbił. Drogi gościu, dziękuję Ci bardzo, ale ja nie oczekuję żadnych przeprosin. mimo że mnie nerw ponosi, rozumiem wilka i bardzo mi go szkoda, że robi z siebie idiotę na tym forum. przepraszam za dosadną szczerość. Poza tym mam dosyć wałkowania jednego i tego danego tematu.już wolę rozmawiać o łysych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk juz skonczony na tym forum, czas o nim zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gromi nie chodzi o to czy Ty oczekujesz a o to ze wilk skoro tak postapił.To tak jak facet musi byc szarmancki czy kobieta tego wymaga czy nie,to swiadczy o nim. Choc nadal twierdze ze wilk zrobił za duzo złego, by był normalnie traktowany na forum.Podejrzewam ze od tych"złych" pomaranczy sie odpedzi..Ale musi wypic piwo które sam nawarzył...To juz jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos mi zjadło czesc tekstu.Miało byc : Gromi nie chodzi o to czy Ty oczekujesz, a o to ze wilk skoro tak postapił to powinien z własnej inicjatywy Cie przeprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż Wilk wymyka się wszelkim standardom i uparcie balansuje na krawędzi niedorzeczności :) no ale nie rozmawiajmy o nieobecnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znasz go , po co prowokowałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do  Gromowładna
lubisz seks analny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam balansuje, to zwykly debil. olejcie go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do : Gromi Widzę że się nic nie zmieniałas nie potrafisz docenić szczerych zyczeń musisz obrazić:) I wbic szpilę nie zgadzam się z Twoją ocnena że robie z siebie idiotę:) Próbowałem zrobić takie ERO o jakim każdy z Was marzy żeby kazdy mial swoj kawałek i nie wpieprzał sie drugiemu:) Zrezygnowałem z walki o to w takiej formie z powodów o których napisałem i tylko z tego powodu zadnego innego:) Zrobie to teraz inaczej zeby nie zaogniac konfliktow miedzy Polakami Ale Ja przynajmniej Gromi probowałe cos zrobic i nadal bede probował ale inaczej A TY nigdy nic z tym nie probowałas zrobic:) A nie jest tak ze Ci pasuje jak jest:) I taka jest roznica miedzy nami:) Ale nie odpowiem Ci takim samym obrazaniem i zlosliwoscia bo sobie to obiecalem:) Sam wystawiasz Sobie opinie tak odzywajac sie do Wilka:) Życze powodzenia:) Nie bede Cie wiecej niepokoił na Twoim temacie ani na zadnym innym. Reszte powiemy Sobie niedługo w Bieszczadach bo sie wybieram, jak bede ju znal termin dam znac:) Mam nadzieje ze mimo wszystko to bedzie mile spotkanie a dla Wilka na pewno bardzo ciekawe:) xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchajcie jesli ktos mysli ze Wilk wymieka to jest glupi Jak ktorakolwiek z osob z ktora mialem sie spotkac na lesnej polanie ma na to ochote to niech pisze na maila Wilk jest do dyspozycji chocby w przyszlym tygodniu na weekend Tylko bez klamstw tak jak Snof ze pisal a nie napisal. Niech publicznie opublikuje tego maila z data ktora wyslal do mnie bo ja wielokrotnie sprawdzylem nic nie dostalem Ale nic straconego moze napsac teraz jak ma ochote i jest w Polsce Decyzje pozostawiam zainteresowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wilk jak zwykle nic nie zrozumiał. Powodzenie na twoim temacie W W W W Cap:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×