Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lilia90

Hej dziewczyny

Polecane posty

Witam, jestem tu nowa i potrzebuje waszej pomocy. Mam 24 lata i rok temu urodziłam synka przed ciąża schudłam 10kg w 2 miesiące i byłam bardzo szczęśliwa , niestety w ciąży przytyłam 28kg dziecko karmiłam tylko 3 miesiące piersią. Pod koniec ciąży ważyłam 90kg od 2 miesięcy wzięłam się na poważnie za odchudzanie staram się ograniczać słodycze i nie jem fast fudów ćwiczę też z mel b ok 4x w tygodniu po 40min. ale moja waga to 74kg na dzień dzisiejszy niestety moje nogi ręce i brzuch wisi skóra i mam celulit. możecie poradzić jakieś sprawdzone ćwiczenia i jak się odżywiać gdzie popełniam błąd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey i tak duzo juz osiagnelas. teraz mysle ze musisz sie skupic na zdrowej diecie i cwizeniach. uzywaj hantli, buduj cialo. zobaczysz efekty juz wkrotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamijkka
niestety tak często bywa. może spróbuj robić masaże w tych okolicach i stosuj kremy ujędrniające. myślę, że jakaś mała kuracja oczyszczająca ciało mogłaby też pomóc. ja na przykład piłam suplement http://slimtox.pl/ ,żeby pozbyć się toksyn z organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może poradzicie czyj zestaw ćwiczeń i jakie mam ćwiczyć na ujędrnienie troche wiszącej skóry na rękach brzuchu i nogach? obecnie mel b 3x10min aale nic nie daje ani -1cm mniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×